Şimdi Ara

canter

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Temsanın yaptığı fuso mu yoksa japon fuso mu ?

• oyuncak gibi bişey bu. çok tatlı hatları var. uzaylı hissi veriyor.
  • Harika bişey bu yaa.Bende Fuso olayını anlamadım.Fuso japon mu? Temsanın montajları Fuso mu??
  • Merhabalar,

Temsa'nın Getirdiği Fuso Canterler kamyonet ve kamyon olmak üzere 3.5ton kamyonet ve 7.7 tonhafif ticari kamyon olarak satışa sunulmaktadır ve şu an Dünyada en çok satılan 2. ülke olarak Türkiye'de satılıyor ve pazar payı tek başına %60 ile ezici bir üstünlüğe sahip.İşte Türkiye güzeli;)

canter
  • quote:

Orjinalden alıntı: cıngıro

Harika bişey bu yaa.Bende Fuso olayını anlamadım.Fuso japon mu? Temsanın montajları Fuso mu??

FUSO bildiğim kadarı ile mitsubishinin kamyon gamının tümüne verdiği genel bir isim.

hayırlı günler.
  • "mitsubishi fuso" su anda mmc'den ayrı bir firma ve hisslerinin çoğunluguna mercedes sahip.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fade to Black

"mitsubishi fuso" su anda mmc'den ayrı bir firma ve hisslerinin çoğunluguna mercedes sahip.

evet doğruymuş.

yüzde 85 i daimler chryslere yüzde onbeşi mitsubishiyer ait.

hayırlı günler.
  • slmm bende var mıtsubıshı canter bu aracların kendi sınıfında yakıt tasarufu ve rampa sı harikkaa japon malı bir baska bee

saygılarımlaa ...
  • MITSUBISHI FUSO CANTER 859 ARACIM YOLDA GİDERKEN PUSMA YAPIYOR STOP EDİYORUM BİR İKİ DAKİKA ÇALIŞTIRIYORUM BİRŞEY AMA BİR İKİ GÜN SONRA TEKRAR YAPIYOR BU ŞEKİLDE SORUNLA KARŞILAŞAN ARKADAŞLAR BANA YARDIMCI OLURSANIZ MEMNUN OLURUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvenoto67 -- 9 Nisan 2013; 9:59:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.