Şimdi Ara

CANON, SAMSUNG, PANASONIC, SHARP VE JVC DESTEK HATTI (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.151
Cevap
4
Favori
262.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: korayhan16

slm arkadaşla elimde samsung smx f30 karta kayıt yapan bir video kameram var 2 yıldır ara ara kullanıyorum dün yine lazım oldu çekim için bastığımda LCD ekranda kapkaraydı hiç bir şey görünmüyordu bir süre kurcaladım ama nafile daha sonra içindeki görüntüleri pc me aktardım o kurcalamaları kayıt etıgını farkettim daha sonra tekrar 1-2 deneme kaydı yaptım LCD ekranda bişey görünmüyor fakat kayıt yapıyor sizce sorun ne olabilir durup dururken böyle birşeyle karşılaştım. kamerayı ayda yılda 1 kullanırım herzamanki yerinde çantasında durur düşürme falan olmadı benden başka kurcalayanda yok cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler iyi günler.

arkadaşım kurcalamaları kayıt etti diyorsun kayıtta siyah ekran mı vardı yoksa normal resim videosu mu kaydediyordu. eğerki siyah ekran ise çözümü çok basit................ kameranın ön kapağını aç. o kadar.

• dostum ön kapak acık o kadarda değil yani :) çekimlerimi pc ve tv ye bağladığımda görüyorum ama videonun LCD sinde bir şey görünmüyor :(
  • pardon yani. ozaman vizörde görüntü var mı? ayarlarına bak seçimi otomatik yap kapak açılı iken görüntü lcd ye gelsin kapalı iken vizöre. sorununu çözer sanırım.
  • 4bin tl bütçeyle satın alabileceğim hem 3mos sensore sahip hem de yarı pro bodysi bulunan handy ya da omuz kamerası satın alabileceğim bildiğiniz bir kamera var mı piyasada? Tabi Türkiyedeki sıfır ve vergilendirilmiş haliyle var mı. Yurt dışı fiyatları çok uyun çok güzel kameralar olmasına rağmen. Türkiyede çok paralara satılıyorlar. Tarif ettiğim gibi bir kamera alabilmem için bütçe mi daha da büyütmeli miyim yoksa?
  • merhaba, kısa film için 2 model arasında kararsız kaldım,
    sony hdr-cx220
    panasonic hc-v100

sizce hangisi??
  • Arkadaşlar imkanlarım dahilinde bu iki makina dan birisini internet üzerinden almak istiyorum. Fakat yaşadığım şehir sebebiyle canlı olarak test edemeyeceğim için size soruyorum. Sizce Sony PJ5 'imi yoksa Samsung HMX-QF30 'ımı almalıyım? Bu makinaları kullananlar varsa bana çekim süreleri, çekim kaliteleri, pilin kullanım süresi, dayanıklılık ve malzeme kalitesi hakkında bilgi verirlerse sevinirim. Makinalar şunlardır;
    Sony PJ5 -->http://www.hepsiburada.com/liste/sony-pj5-video-kamera-27-lcd-ekran-57x-optik-zoom-projektorlu/productDetails.aspx?productId=ftkamsonypj5&categoryId=17076&wt_gl=cpc.elk.foto.marka-model&gclid=CPLWhbTqprsCFQdY3godLksAhg#Gorseller
    Samsung HMX-QF30 -->http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-hmx-qf30-xtr-20x-optik-27lcd-hd-video-kamera-beyaz/productDetails.aspx?productId=ftkamsamhmxq30b&categoryId=17076&navq=categoryid%3d17076%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_maxdisplaynrvalues_brand%3d-1%26fh_secondid%3dftkamsamhmxq30b%26fh_lister_pos%3d1%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bsamsung%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483606%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483606_60002083%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483606_60002083_17076%257d%26fh_refview%3dlister#Gorseller

• Arkadaşlar canon legria hfr16 hd kameram var 2 buçuk yıl önce aldım. Kamerayı topu topu iki kere kullandım ve anlam veremediğim bir şekilde kayıt yaparken cihaz sesini de kayıt eddiyordu garanti ye gönderdim lens odaklama sorunu diye lens değiştirildi ondan sonra bir kez kullandım. Çektiğim video yükleyip izlemek için bilgisayara attığımda görüntüyü orta kısımlarda basik kenar kısımlar enlemesine genişlemiş olarak çekmiş ilk başta balık gözü efekti gibi acaba efektler mi çekti dedim test ettim ama diğer çekimlerde aynıydı efekt falan ayarlı değil makine de. Neden kaynaklanır bu garantisi de bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi negi038 -- 3 Mart 2014; 1:14:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar forumdaşlar,
    Hazırlamış olduğum bir proje için JVC HD 100 kameranın 2009 yılındaki fiyatı lazım. (Sıfır veya 2.el fiyatı)
    Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok makbule geçer, şimdiden teşekkürler..
  • sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hookman -- 15 Ağustos 2015; 10:57:08 >
  • Merhaba bir sorum olucak

canon a520 kullanıcısıydım, çok kısa bir süre once a610 a geçtim.. ancak bir sorunum var

a520 de flaşsızresim çekerken örneğin karanlık bir ortamda auto mod da resmi çektiğimde bire bir aynı ışıkta aynı parlaklıkta görebiliyordum resmi..

ancak a610 da flaşsız resmi çektikten sonra resim ortam ışığına göre kararıyor..

bunun sebebi nedir?
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.