Şimdi Ara

CANON, SAMSUNG, PANASONIC, SHARP VE JVC DESTEK HATTI (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.150
Cevap
4
Favori
262.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam, ıxus 860is in türkçe kullanım kılavuzunu bulmak mümkünmü. nasıl bulabilirim. teşekkürler.
  • samsung hmx10 kamera carrefour da 599 ytl düşmüş bu fiyata alınırmı.kamera hakkındaki yorumlarınız. şimdiden teşekkürler
  • Merhabalar arkadaşlar Benim 7mp dijital kameram yere düştü ve optiğin dışarı çıkan kısmı sol tarafa doğru bükültü. Optik kapatılınca içeriye giremiyor. Doğal olarak kamerayı açtığımda otomatik kapatıryor. Bunun tamirini nasıl ve nerede ne kadara yaptırabilirim?
  • Merhaba arkadaşlar. ABD den NTSC Canon HF10 aldım. HF 10 kullanan arkadaşlardan bi ricam olacak. türkçe kullanım kılavuzuna ihtiyacım var. elinde kullanım kılavuzunun fotokopisi vs. veya taranmıs hali, pdf vs. vs. olan arkadaş varmı... eger güzel temiz okunaklı fotokopi çektiren olursa çok güzel olur. Fotokopi kargo parası vs. önemli değil hallederiz.

birde bu cihazda sadece 1920*1080 mı çekebiliyoruz. daha düşük çekmek istersek bi ayarı var mı bunun için?

şimdiden teşekkürler herkese...
  • Arkadaşlar yazın canon dc19 dvd kamera aldım. içinde roxio mydvd yazlımı yoktu. sorularım 1- vr modunda kaydettiğim dvdleri nasıl dvdlerde açaçak hale getirebilirim? bir dvd kaydedici alıp (http://www.hipernex.com/pro.aspx?CID=1666&IID=106238) buradaki gibi. bunu kamerama bağlayıp bu modda kaydettiğim küçük dvdleri bir büyük dvdye(4.7gb) kayıt debilir miyim?
    2- kameramı bilgisayarıma tanıtmakiçin ne yapmalıyım?
  • Arkadaşlar Merhaba,

Canon HV20 MiniDV HD video kameram var. Bildiğim kadarıyla H264 codec ile yazıyor. Şimdiye kadar çektiğim kayıtları kameradan TV'ye aktarmak suretiyle inceledim. Ancak kasetteki görüntüleri DVD'ye veya HDD'ye aktarmak ve DVD playerdan izlemek istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekiyor? Kasetteki kaydı ne şekilde DVD'ye normal bir DVDplayerın okuyabileceği şekilde aktarabilirim.

İlginiz için şimdiden teşekkürler...
  • iyi günler arkadaşlar samsung s85 marka fotoğraf makinesinin lcd ekranı kırıldı ekranı değişebilecek bu işle ugraşan veya tanıdığı olan arkadaşlar varsa bana bi yardımcı olurlarsa sevinirim

makinanın bütün fonksiyonları çalışıyor ekrana gelen darbeden dolayı lcd ekranın yarısından fazlasında kararma var görüntü yok makul bi ücrete yapan olursa hemen yaptıracağım

cakir_kadir@hotmail.com
  • arkadaslar Canon a530 model makinem düstü, ben de tamirciye götürdüm, lensin ic tırnaklarindan biri kırılmıs dedi, zaten makine de lensi acik bir bicimde kalmis acma tusuna basinca aciliyor ama ne lens hareket ediyor ne de ekrana görüntü geliyor.neyse ben götürünce baktilar ve istanbula tamire gitmesi gerek dediler.Sizce ne kadar yaptirabilirim?bir de ne kadar zamanda onarirlar?
  • Selamlar benim bir sorum olacak.
    Panasonic GS 320 3ccd özellikli bir kameram var. Bu kameraya tepe ışığı takılan yerden microfon takabilirmiyim acaba? Öyle bir rivayet duydumda bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Ufak tefek işlerde röportaj yapmak falan istiyorum.
  • Selamlar arkadaşlar.Ben samsung VP-MX10 Video kamera almak istiyorum.Özellikleri,bu fiyata göre bayağı iyi geldi.330 YTL'den başlıyor.
    Arkadaşlar bana bu kamare konusunda ne önerirsiniz.Bu kamarayı kullanan varsa lütfen yardımcı olsun.Sayğılarla...
    ÖZELLİKLERİ:

Kayıt Medyası Sd Memory
    Zoom Oranı (Optik) 34
    Zoom Oranı (Dijital) 1200
    LCD: Boyut (inç) 2.7
    Kullanılan Kaset Sd Kart
    Türkçe Menü Var
    Kayıt Aracı Sd
    USB Girişi Var
    8 GB’a kadar kart desteği
    720x576 MPEG4 kayıt
    34x Optik - 1200x dijital zoom
    800k Piksel CCD
    2.7” Geniş LCD
    Schneider Lens
    Elektronik Görüntü Sabitleme
    MMC /MMC+/SD /SDHC kart girişi
    Hareketli tutma yeri
    Hızlı pil ömrü ve kayıt süresi bilgisi için i-check tuşu
    Pil Kayıt süresi : 2 saat (4GB - en yüksek kalite)
    Türkçe Menü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metehan50 -- 13 Aralık 2008; 13:12:38 >

• quote:

Orjinalden alıntı: metehan50

Selamlar arkadaşlar.Ben samsung VP-MX10 Video kamera almak istiyorum.Özellikleri,bu fiyata göre bayağı iyi geldi.330 YTL'den başlıyor.
    Arkadaşlar bana bu kamare konusunda ne önerirsiniz.Bu kamarayı kullanan varsa lütfen yardımcı olsun.Sayğılarla...
    ÖZELLİKLERİ:

Kayıt Medyası Sd Memory
    Zoom Oranı (Optik) 34
    Zoom Oranı (Dijital) 1200
    LCD: Boyut (inç) 2.7
    Kullanılan Kaset Sd Kart
    Türkçe Menü Var
    Kayıt Aracı Sd
    USB Girişi Var
    8 GB’a kadar kart desteği
    720x576 MPEG4 kayıt
    34x Optik - 1200x dijital zoom
    800k Piksel CCD
    2.7” Geniş LCD
    Schneider Lens
    Elektronik Görüntü Sabitleme
    MMC /MMC+/SD /SDHC kart girişi
    Hareketli tutma yeri
    Hızlı pil ömrü ve kayıt süresi bilgisi için i-check tuşu
    Pil Kayıt süresi : 2 saat (4GB - en yüksek kalite)
    Türkçe Menü

merhaba arkadaş önce sony kamera destek bölümünden bilgi istediniz verildi.bilgi istediğiniz kamera modelleriDCR-SR 36-E-DCR SR 52 HDD.sonra sensör hakkında blgi istediniz verildi sen sörleri büyük olan eski model olan kameralar 90e/94e/96e bumodeller hakkında bilgi verildi.hdd li olan ve sensörleri büyük olduğu için size önerilen sr190e /sr290e bu kameralar hakkında bilgi verildi.ogatechdvc3200 sensörü büyük1/2.7 CCD ve fiatı ucuz 250 ytl,bu kamera hakkında bilgi istediniz bilgi verildi.sanırım bu bilgiler yeterli gelmedi,konuyu canon,samsung,paanasonic. bölümünden samsung VP-MX10 bu kamera hakkınd abilgi istiyorsunuz.sizin amacınız ne?tahminim siz teknik özellikleri üstün kaliteli sensörü büyük olan ve ucuz olan bir kamera istiyorsunuz.böyle bir kamera yok arkadaş.bu kameranın 800piksel ccd si var.size gerekenleri yazdık,teknik özellikmi sensörü büyükmü olsun ve hafıza kartına kayıt istiyorsunuz buyurun(not aşağıda verielen özelliklere yakın canon /panasonic/samsun bunların böyle bir kamerası yok)
  • Full HD 1920x1080 videoyu AVCHD biçimini kullanarak yüksek bit hızında (16Mbps) kaydetme
    Çıkarılabilir Memory Stick™'e 5 saat 55 dakikaya varan HD kaydı (16 GB, isteğe bağlı)
    Muhteşem resim kalitesi için teknolojisi Exmor™ kaynaklı ClearVid CMOS sensörü
    Gelişmiş görüntü kalitesi ve hızlı performans için BIONZ yüksek hızlı görüntü işlemcisi
    12x optik zoom / 150x dijital zoom ile Carl Zeiss® Vario-Sonnar® T* objektifi
    Gelişmiş fotoğraf ve video dengesi için, özellikle de az ışıkta Optik SteadyShot
    Uyumlu TV ile daha gerçekçi, daha canlı renkler için x.v.Colour modu
    Yüz Algılama, daha net, daha doğal yüzler için hem fotoğraf hem de videolardaki odak, pozlama, renk dengesi ve ten tonunu otomatik olarak ayarlar
    Smile Shutter, mutlu portreler için gülümseyen yüzleri otomatik olarak yakalar
    D-Aralık Geliştirici düzgün pozlanmış arkadan aydınlatmalı çekimler için pozlama ve kontrastı ayarlar
    10 megapiksele varan fotoğraf kaydı ve video kaydı sırasında 7.6 etkin megapiksel Çift Kayıt
    Dokunmatik ekranlı 2.7 inç Geniş Clear Photo LCD plus
    Akıllı arama işlevleriyle hızlı gözatma: Film Şeridi Dizini, Yüz Dizini, Vurgu Dizini
    Daha net konuşma ve arka plan nesnelerinin sesleri için 5.1 surround ses kaydetme
    HD ready TV'de HD keyfi için HDMI™/bileşen konektörü
    Uyumlu BRAVIA™ TV uzaktan kumanda aracılığıyla oynatma kontrolü için HDMI™ aracılığıyla BRAVIA™ Sync
    Uyumlu BRAVIA™ TV'de en iyi hale getirilmiş fotoğraflar için PhotoTV HD
    6 saate kadar STAMINA (isteğe bağlı pille, LCD arka ışığı kapalıyken)
    Verilen Handycam® İstasyonuyla USB 2.0 Yüksek hız bağlantısı (yalnızca çıkış) aracılığıyla Tek Dokunma ile Diske Yazdırma ve Bilgisayara Kolay Yedekleme
    Manuel odaklama ve iris kontrolü için Atanabilir Kadran
    Web yükleme yardımı işleviyle kullanımı kolay Picture Motion Browser yazılımı
  • teknik özellikleri
  • Full HD 1920x1080 videoyu AVCHD biçimini kullanarak yüksek bit hızında (16Mbps) kaydetme
    Çıkarılabilir Memory Stick™'e 5 saat 55 dakikaya varan HD kaydı (16 GB, isteğe bağlı)
    Muhteşem resim kalitesi için teknolojisi Exmor™ kaynaklı ClearVid CMOS sensörü
    Gelişmiş görüntü kalitesi ve hızlı performans için BIONZ yüksek hızlı görüntü işlemcisi
    12x optik zoom / 150x dijital zoom ile Carl Zeiss® Vario-Sonnar® T* objektifi
    Gelişmiş fotoğraf ve video dengesi için, özellikle de az ışıkta Optik SteadyShot
    Uyumlu TV ile daha gerçekçi, daha canlı renkler için x.v.Colour modu
    Yüz Algılama, daha net, daha doğal yüzler için hem fotoğraf hem de videolardaki odak, pozlama, renk dengesi ve ten tonunu otomatik olarak ayarlar
    Smile Shutter, mutlu portreler için gülümseyen yüzleri otomatik olarak yakalar
    D-Aralık Geliştirici düzgün pozlanmış arkadan aydınlatmalı çekimler için pozlama ve kontrastı ayarlar
    10 megapiksele varan fotoğraf kaydı ve video kaydı sırasında 7.6 etkin megapiksel Çift Kayıt
    Dokunmatik ekranlı 2.7 inç Geniş Clear Photo LCD plus
    Akıllı arama işlevleriyle hızlı gözatma: Film Şeridi Dizini, Yüz Dizini, Vurgu Dizini
    Daha net konuşma ve arka plan nesnelerinin sesleri için 5.1 surround ses kaydetme
    HD ready TV'de HD keyfi için HDMI™/bileşen konektörü
    Uyumlu BRAVIA™ TV uzaktan kumanda aracılığıyla oynatma kontrolü için HDMI™ aracılığıyla BRAVIA™ Sync
    Uyumlu BRAVIA™ TV'de en iyi hale getirilmiş fotoğraflar için PhotoTV HD
    6 saate kadar STAMINA (isteğe bağlı pille, LCD arka ışığı kapalıyken)
    Verilen Handycam® İstasyonuyla USB 2.0 Yüksek hız bağlantısı (yalnızca çıkış) aracılığıyla Tek Dokunma ile Diske Yazdırma ve Bilgisayara Kolay Yedekleme
    Manuel odaklama ve iris kontrolü için Atanabilir Kadran
    Web yükleme yardımı işleviyle kullanımı kolay Picture Motion Browser yazılımı

buyurun teknik özellikleri

Ses

Ses Sistemi
    Dolby® Dijital 5.1kanal

Ses Kopyalama 12bit
    YOK

Dahili Mikrofon
    3ch, zoom mikrofon

Dahili Hoparlör
    VAR

Surround Kayıt
    VAR

Kamera

Görüntü Aygıtı: Boyut
    1/3.1 ClearVid CMOS Sensörü

14bit DXP
    YOK

Exmor teknolojisi
    VAR

Gelişmiş HAD teknolojisi
    YOK

Görüntü İşlemcisi
    BIONZ

x.v.Colour
    VAR

Brüt Piksel Sayısı (K)
    5660

Kamera Modunda Piksel Sayısı (K)
    16:9 Mod ; 3810 / 4:3 Mod ; 2860

Bellek Modunda Piksel Sayısı (K)
    16:9 Mod ; 3810 / 4:3 Mod ; 5080

Odaklanma: Tam Aralık Otomatik
    VAR

Odaklanma: Manuel
    VAR

Manuel Odaklanma Tuşu
    Panel / Düğme

Noktaya Odaklanma (Dokunmatik Panel)
    VAR

Spot Metre
    VAR

Minimum Aydınlatma (lüks)
    5

NightShot ile Minimum Aydınlatma (lux)
    0

SteadyShot (Görüntü Sabitleme)
    Optik

Yüz Algılama
    VAR

Smile Shutter
    VAR

D-aralık Geliştirici
    VAR

NightShot
    Super NightShot

Kamera Gürültü Giderme
    VAR

Deklanşör Hızı
    1/2-1/800 (Alan Seçimi dahil)

Beyaz Dengesi
    Auto / Outdoor / Indoor / One-push modları

Alan Seçimi
    Twilight / Twilight Portrait (Fotoğraf) / Candle / Sunrise & Sunset / Fireworks / Landscape / Portrait / Spotlight / Beach / Snow

Otomatik Yavaş Deklanşör
    VAR

Renkli Yavaş Deklanşör
    VAR

Arka Işık Telafisi
    VAR

Kesintisiz Ağır Çekim Kayıt
    VAR

Aralıklı Kayıt
    YOK

Fader
    Siyah / Beyaz

Telemakro
    VAR

Boyutlar

Derinlik (mm)
    129

Yükseklik (mm)
    67

Genişlik (mm)
    69

Kaset/Pil olmadan Ağırlık (g)
    370

Flaş / Işık

Flaş
    VAR

Flaş Otomatik Açılma
    YOK

Video ışığı
    YOK

Flaş Modu: Önerilen Mesafe (Bellek Modu) (m)
    0,3-2,5

Hologram AF
    YOK

Gece Kadrajı
    YOK

Jaklar

Ses Girişi
    YOK

Ses Çıkışı
    VAR

Video Girişi
    YOK

Video Çıkışı
    VAR

S-Video Girişi
    YOK

S-Video Çıkışı
    VAR

i.LINK™ (DV) Girişi
    YOK

i.LINK™ (DV) Çıkışı
    YOK

USB Girişi
    YOK

USB Çıkışı
    VAR (Yüksek hızlı USB2.0)

Komponent Video Çıkışı
    VAR

HDMI™ Çıkışı
    VAR

Harici Mikrofon Girişi
    YOK

Kulaklık Jakı
    YOK

Objektif / Zoom

Objektif
    Carl Zeiss® Vario-Sonnar® T*

F
    1,8-3,1

f (Odak Mesafesi) (mm)
    4,9-58,8

f (35mm dönüştürme): Kamera modu (mm)
    16:9 Mod ; 40-480 / 4:3 Mod ; 49-588

f (35mm dönüştürme): Bellek modu (mm)
    16:9 Mod ; 40-480 / 4:3 Mod ; 37-444

Filtre Çapı (mm)
    37

Zoom Oranı (Optik)
    12

Zoom Oranı (Dijital)
    150

Hassas Dijital Zoom
    VAR

Zoom Tuşu
    LCD ekran üzerinde Kol / Düğme

Fotoğraf Kaydı

Memory Stick™'e fotoğraf kaydetme
    VAR

Fotoğraf sıkıştırma
    JPEG

Kayıt Aracı
    Memory Stick™ Duo

Memory Stick PRO™ Uyumluluğu
    VAR

Görüntü Boyutu: Maks.
    16:9 Mod ; 3680 x 2070 (7.6M) / 4:3 Mod ; 3680 x 2760 (10.2M)

Görüntü Boyutu: VGA
    640 x 480

Burst Kayıt Otomatik Pozlama Braketi
    YOK

Burst Kayıt Çoklu 9 Resim
    YOK

İndeks Gösterimi
    VAR

Memory Mix
    YOK

PictBridge uyumluluğu
    VAR

Film süresince Fotoğraf Kaydı (Çift Kayıt)
    VAR (7.6 M, sınırsız)

Diğerleri

Hızlı AÇMA
    VAR

16:9 Geniş (Tam) Kayıt
    VAR

LCD'de Kayıt Başlat / Durdur düğmesi
    VAR

LCD üzerinde Zoom düğmesi
    VAR

BRAVIA Sync
    VAR

Aksesuar Yuvası
    VAR

Pil Bilgisi
    VAR

Dahili Işık
    YOK

Demo Modu
    VAR

InfoLITHUM Sistem
    VAR

Resim Efekti
    Monotone / Sepia / Pastel

Dijital Resim Efektleri
    Old Movie

Güç Tüketimi: LCD (W)
    3,8

Ürünle Verilen Pille ve LCD arka ışığı kapalıyken Kesintisiz Kayıt Süresi (dak)
    85

İsteğe Bağlı Pille ve LCD arka ışığı kapalıyken Maks. Kesintisiz Kayıt Süresi (dak)
    430

Kademeli Kayıt Modu
    YOK

USB Streaming
    YOK

Kolay Handycam
    VAR

Birlikte Verilen Aksesuarlar

AC Adaptör
    AC-L200

AV Kablosu
    Çoklu (S-kablosu yok)

Memory Stick™
    4 GB Memory Stick Pro Duo™

Şarj Edilebilir Pil Paketi
    NP-FH60

Handycam İstasyonu
    VAR

USB Kablosu
    VAR

USB Sürücü
    VAR

Düzenleme Yazılımı
    Picture Motion Browser

Stylus Kalemi
    YOK

Omuz Askısı
    YOK

Bilek Kayışı
    YOK

Kaset / Temizleme Kasedi
    YOK

Kablosuz Uzaktan Kumanda
    RMT-835

21 Pin Adaptör
    YOK

Vizör / LCD Monitör

LCD Tipi
    Clear Photo LCD plus

Hibrit LCD Ekran
    VAR

LCD: Boyut (inç)
    2,7

LCD: Piksel (nokta)
    211200

Dokunma Paneli
    VAR

Vizör
    YOK

Kaydedici / Çalar

Film Formatı
    High Definition, AVCHD (1920 x 1080, 1440 x 1080) / Standard Definition, MPEG2

Kayıt Aracı
    Memory Stick™

HİBRİT (Memory Stick™'e Film kaydetme)
    VAR

HİBRİT Plus (dahili belleğe ve Memory Stick™'e Film kaydetme)
    YOK

Film Kalitesi
    HD ; FH (1920x1080i, 16Mbps) / HQ (9Mbps) / SP (7Mbps) / LP (5Mbps) , SD ; HQ (9Mbps) / SP (6Mbps) / LP (3Mbps)

Görsel Dizin
    VAR

Yüz Dizini
    VAR

Film Şeridi Dizini
    VAR

Parça Listesi Düzenleme
    Ekle / Sil / Taşı

Orijinal Düzenleme
    Sil

Tek Dokunma ile Diske Yazma Düğmesi
    VAR

Kopyalama Düğmesi
    YOK

PAL TV'de NTSC Oynatımı
    YOK

Oynatırken Zoom'lama
    Var

• emegin icin tesekkurler...
  • teşekkürler dostum , gecekten süper
  • samsung vp-d353 kameram var 6 aydır kullanmıyordum bugün açtığımda bulanık çekim yapıyor beyazlık çok fazla ayarlala olmuyor neyi bozuk olabilir acaba birde lcd ekranı anakartı arasındaki adını bilmiyorum o kablo bozuk görüntü bi geliyor bir gidiyor o kabloyu izmirde nerde bulurum fiyatı ne kadardır yardım lütfen şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: anubis2005

samsung vp-d353 kameram var 6 aydır kullanmıyordum bugün açtığımda bulanık çekim yapıyor beyazlık çok fazla ayarlala olmuyor neyi bozuk olabilir acaba birde lcd ekranı anakartı arasındaki adını bilmiyorum o kablo bozuk görüntü bi geliyor bir gidiyor o kabloyu izmirde nerde bulurum fiyatı ne kadardır yardım lütfen şimdiden teşekkürler...

arkadaş kamerayı altı aydır kullanmamışsınız kaseti yenimi koydunuz ,içinde kaldımıydı.hafıza kartına çekim yaptıysan kartta sorun vardır biçimlendir tekrar dene.kaset önceden içinde ise yapacağın tek işlem kaseti değiştir.birde kamera kafasını temizlemeyi unutma bunun için kafa temizleme kasetleri var.kamera durduk yere bozulmaz kafa kirlenebilir kaset içinde ise uzun süre kaldığı için kafaya yapışıp kirletmiştir

• sağolasın ustam ilgilendiğin için ustam evet kaset içindeydi fakat çekim yapmadanda ekran bulanık gösteriyor normal etrafa bakarken yine ondanmıdır acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: anubis2005

sağolasın ustam ilgilendiğin için ustam evet kaset içindeydi fakat çekim yapmadanda ekran bulanık gösteriyor normal etrafa bakarken yine ondanmıdır acaba

hayır kardeş kafa ile alaksı yok kasete çekim yaptığında kaseti izlerken videolar ses ve görüntülerde bozukluk varsa kafadan olabilir olurda.sebebleri bunlar olabilir
  • dijital zoom sonuna kadar veya yarıyı geçik şekilde açıktır
  • kamerayı sıcak bir ortamda saklmışsanız soba vb yanan bir odada.kamera sıcak bir yerden soğuğa çıktığı zaman mercekler buğulanır.yapacağınız işlem bataryayı çıkart güvenli olsun bekle ortama alıştıktan sonra buğu yok olacaktır.bu durum kasete zarar verir,kaseti çıkarıp kurutman en iyisi değiştirmen.kaset yuvası açık olacak kuruyacak
  • kamerayı 6 ay(çok uzun bir süre)kullanmamışsınız taşıma çantasındamı sakladınız yoksa vitrine öylece koydunuzmu bilmiyorum mercekler tozlanabilir.kamerayı kullanmadığınız zaman nasıl muhafaza edileceği kullanma klavuzunda yazılı,arada bir çıkarıp çalıştırmanız gerekirdi ve içinde kaset bırakmayın çok uzun süre
    bulanık gösterme sebebleri benim bildiğim bunlar merceklere bir sorun olmamışsa.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sony kamera -- 13 Ocak 2009; 20:15:20 >

• Konuya kısaca bir göz attım bir sürü soru sorulmuş ama arada sadece bir kaçtanesine cevap bulunmuş. Bu konuya vakıf kamera veya fotoğraftan anlayan bilgili biri yok mu burdan sorulan sorulara cevap yazabilecek?
  • quote:

Konuya kısaca bir göz attım bir sürü soru sorulmuş ama arada sadece bir kaçtanesine cevap bulunmuş. Bu konuya vakıf kamera veya fotoğraftan anlayan bilgili biri yok mu burdan sorulan sorulara cevap yazabilecek?

sen yine de sor soracağını, cevaplamak isteyen yazar. Burası video kamera bölümü, fotoğraf değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: forumnik

quote:

Konuya kısaca bir göz attım bir sürü soru sorulmuş ama arada sadece bir kaçtanesine cevap bulunmuş. Bu konuya vakıf kamera veya fotoğraftan anlayan bilgili biri yok mu burdan sorulan sorulara cevap yazabilecek?

sen yine de sor soracağını, cevaplamak isteyen yazar. Burası video kamera bölümü, fotoğraf değil.

Benim anlatmak istediğim video veya kamera bölümü olup olmadığı değil başka konu da olabilir ama sorular havada kalmış.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.