Şimdi Ara

Çamurluk kullanıyor musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şehir içi bir bisikletim var. Çamurluğu yok yavaş gidiyorum sorun olmuyor ama şeytan bas bas diyor içimden
    Çamurluk alsam mı diye düşünüyorum. Ağırlık yapacağından dolayı çok istemiyorum.
    Almak istersem dikkat etmem gereken bir şeyler var mı? Tüm çamurluklar bütün bisikletlere aynı şekilde mi monte edilir? Mesela bir tane alsam montaj yerlerinin uymaması gibi bir sorun yaşar mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dağ bisikletleri icin degilde şehir bisikletlerinde tum tekeri kaplayan demir camurluklardan bahsediyorsaniz onlar az cok isini gorur. en azindan yetismen gereken derse yada toplantiya kuru sekilde gidersin. ama dag bisikletlerine takilan siyah ince camurluklardan bugune kadar hic faydasini gormedim. ucuzunuda pahalisinida kullandim ama ise yaramadi.

• Çamurluk kullanıyor musunuz?

Resimldeki bisiklet benim, resimdeki çamurluklar takılı. Orion marka plastik çamurluklar. Yağmurlu havalarda üstüm başım, bagajdaki çantam çamurdan gayet güzel korunuyor. Mutlaka tavsiye ederim. Çamurluklar ağırlık olarak 450-500 gr. arası birşey, koy g*tüne gitsin, sanki paris-roubaix koşacan. Bagajsız, çamurluksuz bir şehir-tur bisikleti benim gözüme fazla boş görünüyor, bu aksesuarlar şehir-tur bisikletlerine klas bir görünüm veriyor bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkunkurun -- 7 Şubat 2018; 22:29:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: orkunkurun

Resimldeki bisiklet benim, resimdeki çamurluklar takılı. Orion marka plastik çamurluklar. Yağmurlu havalarda üstüm başım, bagajdaki çantam çamurdan gayet güzel korunuyor. Mutlaka tavsiye ederim. Çamurluklar ağırlık olarak 450-500 gr. arası birşey, koy g*tüne gitsin, sanki paris-roubaix koşacan. Bagajsız, çamurluksuz bir şehir-tur bisikleti benim gözüme fazla boş görünüyor, bu aksesuarlar şehir-tur bisikletlerine klas bir görünüm veriyor bence.

Bende ağırlığa takan adamları sevmem de performans düştükçe bisikleti kıpırdatmak zor geliyor adama. Böyle yağ olsun aksın istiyor

• @They Killed Kenny

Ben çamurluk taktığımda hissedilir bir performans düşüşü olmadı. Bisiklette taşıdığım çantanın ağırlığının yanında esamesi okunmuyor gerçi.

• Çamurluk faydalıdır. Kesin olmalı bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mtb kullanıyorum. Ankara şu aralar yağmurlu gerçekten eksikliğini hissediyorum. Üstüm başım çamur olmasın diye çok yavaş gidiyorum. En yakın zamanda orta halli bişey almayı düşünüyorum.

• Islak zeminde camurluk is goruyor.

• Gereksiz ağırlık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bisikletim mtb değil ama bu biçimde mtb çamurluğu kullanıyorum. Çamurluksuz bisiklet kullanmak benim içşn imkansız, sadece spor/gezi amaçlı değil ulaşım amaçlı da bisikleti kullanıyorum. Tam kapalı çamurluklar en iyisi ama onlar maalesef bisiklletin görünümünü çok öldürüyor. Fotodaki bu çamurlukların tak çıkar kolaylığı da olduğu için arabada bisikleti taşıdığım içşn de tercih ettim. Arka çamurluk tekere çok yaklaştığı için göründüğünden daha iyi koruyor, sırttan kesinlikle çamur atmıyor. Suya çok hızlı girerseniz arka tekerden ayaklara su gelebiliyor. Tavsiye ederim, marka Rectus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haggard1963 -- 13 Şubat 2018; 2:47:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Haggard1963

Bisikletim mtb değil ama bu biçimde mtb çamurluğu kullanıyorum. Çamurluksuz bisiklet kullanmak benim içşn imkansız, sadece spor/gezi amaçlı değil ulaşım amaçlı da bisikleti kullanıyorum. Tam kapalı çamurluklar en iyisi ama onlar maalesef bisiklletin görünümünü çok öldürüyor. Fotodaki bu çamurlukların tak çıkar kolaylığı da olduğu için arabada bisikleti taşıdığım içşn de tercih ettim. Arka çamurluk tekere çok yaklaştığı için göründüğünden daha iyi koruyor, sırttan kesinlikle çamur atmıyor. Suya çok hızlı girerseniz arka tekerden ayaklara su gelebiliyor. Tavsiye ederim, marka Rectus.

merhaba bu çamurluğu nereden temin edebilirim fiyat bilginiz varmı model adı falan nedir teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.