Şimdi Ara

Camille o kadar nerften sonra hala oynanır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Camille ablamız mekanik olarak hoşuma gidiyor. Aldım oynadım çok güzeldi. Burda biraz şampiyonun derinliklerini konuşalım. Bana tavsiyeler verin ilk çıktığında oynamıştım biraz, çok güçlüydü. Hiç bir şey yapmasam bile oynuyordu kendi kendine. Q yu erken basıyordum yine kesiyordu W yu tutturamasam e ile yakalıyordum. Çok nerf yedi yama notlarına göz gezdirdigim kadarıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şampiyon gayet güçlü oynanılabilir durumda

Sustain konusunda biraz sıkıntıları tetiklenmiş olacak ki vahşi hydra seçimine gidilmeye başlandı

Lck'da halen çok seçiliyor

Seviyorum ben robotik ablamızı

• feminist olması dışında bir sıkıntı yok gayet güçlü bence de xd
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Camille seçimini görünce ne düşüyorsun mesela. Takımında olmasını ister misin?

Skillseti çok güçlü geldi bana. Q ile otoları düzgün atınca çok burst çıkıyor.

• DürümYiyenSolucan kullanıcısına yanıt
    Düzgün oynadıktan sonra Teemo bile oynasa üst koridor sorun etmem

Ama şampiyona hakim olan kişiler fazla değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 9 Temmuz 2017; 1:39:39 >
  • Yokarı

• Camille mainlemiştim ilk çıktıgında bayagı oynadım hemen 7 lwl yaptım çok opydi o zamanlar suanda da tek yemezse op :D
  • İlk 10 dk op. Yavaştan düşmeye başlıyor latede tek yiyor düzensiz bence arada alırım sevilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

İlk 10 dk op. Yavaştan düşmeye başlıyor latede tek yiyor düzensiz bence arada alırım sevilir.

Tamamen tam tersi :D

İlk 10 dk çöp gittikçe yükseliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: RobinHood35

quote:

İlk 10 dk op. Yavaştan düşmeye başlıyor latede tek yiyor düzensiz bence arada alırım sevilir.

Tamamen tam tersi :D

İlk 10 dk çöp gittikçe yükseliyor

Ne çıkıyorsun item olarak ben ilk kan hatta 5 kil alıyorum roamlar başlayınca düşüyor latede eriyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bronzmusun ?

• En son tekrar buff alarak oynanabilir duruma geldi.Skill seti aşırı op iyi oynayabilirsen taşıyıcı olabilirsin.Burstü aşırı yüksek riven irelia jayce harici off tank yada full tanklara karşı gerçek hasarından dolayı alınabilir champ havuzunda bulunmasında fayda var.

• İlk tiamat falan alıyorlar ya ayar oluyorum. Şampiyon Irelia gibi. 3Force alıyosun power spike'ına ulaşıyor daha niye tiamat alırsın ki ilk eşya? Bu arada Hydra seçimi oyundan oyuna değişir. Split push yaparken karşında dive atabileceğin bir şampiyon varsa Vahşi Hydra al. Gankler için E -> R kombosunu gerekirse flash harcayarak bile yapmalısın (ama Fiora'ya karşı dikkat et).

Riven dakika 15'den sonra pek sıkıntı olmuyor. Late game'e doğru Camille Fiora'yı dövmeye başlıyor ama kim iyi oynarsa o kazanıyor tabii ki. Irelia early'de kesiyor fakat late'de ne oluyor bilmiyorum ama Fiora gibi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca, Camille oyunun en iyi split push şampiyonu olabilir (Q'su kuleye vuran Trunde ile arasındaki farkı araştırmadım). Ve Vahşi Hydra alırsan true damage atan Q ile Hydra'yı combolamayı unutma animasyon iptali oluyor (1200g olan tiamat da dahil fakat Titanic Hydra ile olmuyor). Ek olarak ulti atmadan önce bir düz vuruş yapıp ultiye basarsan düz vuruşun animasyonunu iptal etmiş olursun.

• Merak etme Riot bazı seksi şampiyonları asla ağır nerflemez Camille de onlardan birisi. Nerflendi 2 yama sonra buff aldı. Kassadin buff almak için 2 yıl bekledi.

Mainlemek istiyorsan Fiora, Ahri, Lux, Camille, Orianna, Syndra altılısından birini seç. Şu şampiyonların cinsiyetten dolayı nerflenmediğini hala göremeyen, kabullenemeyen, kendini zeki sanan karşısındakinin fikriyle dalga geçenler var.
  • Bence çok daha iyi pickler var ama eğlenceli mi evet o yüzden main yapmak istiyorsan sıkılmadan oynarsın gibime geliyor.
  • Tavsiyeleriniz güzel. Snowballa bağlayınca kimse durduramıyor. Agresif bir build çıkıyorum. Tek koruma eşyam ga oluyor. Oda yetiyor. Bazen yetiyor

Assassin gibi oynuyorum anlayacağınız. Tank varsa sustain alıyorum lethality felan yetiyor. Frontline olmuyorum ama elimden geleni yapıyorum.

Güzel oyunlar çıkıyor şampiyon ile mesela

Baron pitine e ile atlayıp junglea ulti attım diğerleri savruldu dışarı jungleı kestim 3 4 saniye sonra bir daha e geldi daldım on beş kişiye sağolsun bir lulu vardı 5v2 atti yani şampiyon bu yönden güçlü yani.

Pasifini çok güçlü buluyorum hala iyi. Q nun true damagesine isyan edenler oluyor ama bam bam bam

Konuya güzel mesajlar gelmiş hepsini okuyorum. Bilgileniyorum. Oynanmaz denseydi yüzüne bile bakmazdım. Kesinlikle oynanır. Fiora sıkıntı bayağı iyi oynayan bi Fiora darmadağın ediyor. Gerçi ben Fiora ya hep eziliyorum ama

• DürümYiyenSolucan kullanıcısına yanıt
    Fioralara karşı w yemlemeye çalış yada eni duvar dibinden atıp tepki verememesini sağla ikisinide yemiyorsa takıma takıl Splitte karşılama adamı

• Oynanir niye oynanmasi ben support main olmama rağmen botta oynuyorum bazen.

Yürüyüşü dialoglari çok güzel.

Ulti attigin birisi f atmaya calisinca a a a demesi için bile oynanir.

Supportta güzel oluyor yadigar solari kesiftasi titanik 4. İtemde duruma göre iceborn trinity malmortiustan ruh gömleği 4 lusunden biri oluyor.

5. item bitmeden oyun bitiyor zaten cogunlukla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Oynanir niye oynanmasi ben support main olmama rağmen botta oynuyorum bazen.

Yürüyüşü dialoglari çok güzel.

Ulti attigin birisi f atmaya calisinca a a a demesi için bile oynanir.

Supportta güzel oluyor yadigar solari kesiftasi titanik 4. İtemde duruma göre iceborn trinity malmortiustan ruh gömleği 4 lusunden biri oluyor.

5. item bitmeden oyun bitiyor zaten cogunlukla.

"You can only leave when i allow"

Yukardaki ireliali nickli arkadaşa katılıyorum.Op iken tiamat alıp tri gidiyodum,ama şuanda ilk item triye acil ihtiyacı oluyor.Şuan sheen+phage alana kadar olabildiğince trade yapmamaya çalışın.Kesinlikle corruption potion çıkın.Ayrıca şunu söyliyim eğer karşıda sığır bi fiora yoksa sizi kesinlikle ctliyor.Onun dışında jax try hariç latede neredeyse herkesi kesebilirsiniz.Hele en güzeli tfde adcye atlayıp bam bam kesmek.Hele o lucian mainleri şekil sukul yapıyo ya kesebilecek gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Henry Cavill -- 10 Temmuz 2017; 17:54:51 >

• Henry Cavill kullanıcısına yanıt
    Vayne unutmuşsun hocam böyle bir CT yok e tuşuna basmaya korkuyor insan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.