Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.940
Cevap
452
Favori
2.681.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben konsender önü filtre olmadığı için tercih etmedim. Bana göre bu nedenle değmez. Hangi marka olursa olsun en alttaki filtreye bakın. Arçelikte var ama en ucuzu 4000 tl. Bekoda göremedimç grundiglerde var. Vestelin hiç bir modelinde yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    serdar bey

bende bosch marka çamaşır makinesi var.üstüne ücretsiz siemens ürün kurdurabiliyormuyum?
    WT45RV00TR modelinde alttaki kapak açılıp filtre temizleniyor diye biliyorum.
    WT45W410TR modelinde ise alttaki kapak açılmıyor diye biliyorum. her sene bakım yapılması gerekiyormuş diye öğrendim. o filtrelerden kaçanlar temizlenmeliymiş.aşağıdaki gibi makinenin içi pislik dolabilir anladım. https://www.youtube.com/watch?v=t0LYsa7VXSs
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, bugün teslim edilecek ürün, sizden olur almasaydım iade edecektim :)

Bakalım kurulum için ne kadar masraf çıkacak...
  • Seg Km 701 nasıldır arkadaşlar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar electrolux EW8H3966IB modelini aldım boş bir odaya kurduk. 10 gündür kullanıyorum ses olarak çamaşır makinasından daha sesli geldi bana yani rahatsız ediyor yalan yok. Ama en önemli sorun plastik kokusu çok yoğun bir şekilde geliyor acaba genel bir sıkıntı mı kurutma makinaları ile ilgili?

• help21 kullanıcısına yanıt
    Kurutma makineleri bence çamaşır makinelerinden daha gürültülü. Bendeki grundig de gürültülü. Çamaşır makinesi kadar sesi var diyenler hangi çamaşır makinesini kullanıyor merak ettim. Bende plastik kokusu hiç olmadı.
  • css2005 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Kurutma makineleri bence çamaşır makinelerinden daha gürültülü. Bendeki grundig de gürültülü. Çamaşır makinesi kadar sesi var diyenler hangi çamaşır makinesini kullanıyor merak ettim. Bende plastik kokusu hiç olmadı.
    Çalıştırma sonrası odada böyle tuhaf bir koku olmuyor mu

Tek oluşan koku nem kokusu. Plastik kokusu olmuyor.
    Bizim hem çamaşır yıkama hem de kurutma makinesi Elektrolux. Kurutma makinesi kesinlikle daha gürültülü. Yaklaşık 5-6 yıldır kurutma makinesini kullanıyoruz ama plastik kokusu hiç hissetmedim. Makine EDH3897SDW

bende elektrolux almak istedim ama çamaşır makinesi bosch. üstüne kurmak için 500 tl ek ücret istediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: okirgil

serdar bey

bende bosch marka çamaşır makinesi var.üstüne ücretsiz siemens ürün kurdurabiliyormuyum?
    WT45RV00TR modelinde alttaki kapak açılıp filtre temizleniyor diye biliyorum.
    WT45W410TR modelinde ise alttaki kapak açılmıyor diye biliyorum. her sene bakım yapılması gerekiyormuş diye öğrendim. o filtrelerden kaçanlar temizlenmeliymiş.aşağıdaki gibi makinenin içi pislik dolabilir anladım. https://www.youtube.com/watch?v=t0LYsa7VXSs
    Merhabalar.

Kesinlikle WT45W410TR modeline bakılabilir, hatta şuanki en mantıklı modelimiz diyebilirim.
    Dilerseniz model ile ilgili görüşelim.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Tek oluşan koku nem kokusu. Plastik kokusu olmuyor.
    Nem kokusu mu bilmiyorum ama hocam onun içerisinde plastik işte kimyasal gibi bir koku oluyor yani odada bariz rahatsız edici bir koku oluyor. Ve odayı havalandırmasam rahatsız ediyor

Zaten kurutma makinelerinin havadar yerde durmasi herekiyor. Kurutma makineleri havalandırmaya ihtiyac duyuyor. Normaldir.

• www.arcelik.com.tr den burda okuduğum yorumlar ve tavsiyeler sonucunda kurutma makinesi 3886kts modelini sipariş ettim. ürün indirimdeydi ve sitede gezerken %5 indirim kodu verdi. 4046 liraya ürünü sipariş ettim. arçelik ürün hangi bayide varsa satışı o bayiye yönlendiriyormuş. 3 gün oldu daha ses yok. müşteri hizmetleri bana bayinin tel nosunu verdi orayla görüştüm bizde stok hatası var ürün elimizde yok belki 1 hafta belki 2 ay sonra gelir belki de hiç gelmez diyor. satışı iptal etmemi öneriyor.. tekrardan satın alırsam başka bayiye düşermiş sipariş.. ee ürünün indirimi bitti indirim kodumda yok.. koskoca arçelik in satış sistemi buymuş. buraya yazdım kiwww.arcelik.com.tr den sipariş verirken 2 kere düşünün

• okirgil O kullanıcısına yanıt
    Bana 400 TL tutarında çekmece alınması gerekiyor dediler, çocuklar olmasa almayabilirdim ama riske atamayacağım yarın gelecekler inşallah, sonucu iletirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni nesil kondanserli ya da Isı pompalı kurutma makineleri havalandırmaya ihtiyaç duymaz, kapalı sistemdir. Havadar yerde durması gerekmez ve genellikle kiler çamaşır odası gibi yerlere de konabilir.
    Havalandırmaya ihtiyaç duyan makineler çok eski bacalı makinelerdi.

• mfizik M kullanıcısına yanıt
    Eğer Arçelik com.tr den verdiyseniz siparişinizi iptal etmeyin. Müşteri hizmetleri ne durumu iletin ve sonuna kadar da diretin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mfizik

www.arcelik.com.tr den burda okuduğum yorumlar ve tavsiyeler sonucunda kurutma makinesi 3886kts modelini sipariş ettim. ürün indirimdeydi ve sitede gezerken %5 indirim kodu verdi. 4046 liraya ürünü sipariş ettim. arçelik ürün hangi bayide varsa satışı o bayiye yönlendiriyormuş. 3 gün oldu daha ses yok. müşteri hizmetleri bana bayinin tel nosunu verdi orayla görüştüm bizde stok hatası var ürün elimizde yok belki 1 hafta belki 2 ay sonra gelir belki de hiç gelmez diyor. satışı iptal etmemi öneriyor.. tekrardan satın alırsam başka bayiye düşermiş sipariş.. ee ürünün indirimi bitti indirim kodumda yok.. koskoca arçelik in satış sistemi buymuş. buraya yazdım kiwww.arcelik.com.tr den sipariş verirken 2 kere düşünün
    Bayi ile muhattap olmayın. Arçelik AŞ mail atın. O makine fabrikadan servise gelir ve kurulur.

• Herkese selam, 2 ürün arasındayım. Daha doğrusu bütçeme göre en uygun 2 ürün.
    Biri grundig gdh92 diğeri Electrolux EW7H4824EB
    Çamaşır makinem elektrolux. Yeni taşınacağım evde çamaşır makinesi ve kurutma makinesi için dolap mevcut yani montaj sorunu yaşamayacağım.
    Aranızda kıyaslama yapabilecek var mı? İzlediğim videolar ve kullanıcı yorumları karar vermemi zorlaştırdı resmen. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.