Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.899
Cevap
453
Favori
2.677.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 9 Temmuz 2020; 16:17:25 >
  • Betullce B kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;
    Ben 7611 7 kg vestel makina kullanıyorum. Kullandığım günden beridir de gayet memnunum. Filtre konusunda benim yaşadığım bir olumsuzluk yok. ben kondanser önünü de arada bir açıyorum orada kayda değer bir birikim görmedim.

bunun uzun bir süre de problem olacağını bu yüzden düşünmüyorum.

Zira problem olsa herhalde kurutma süre ve performansından durumu tespit edebilirim. Ki bugüne kadar bu konuda da bir memnuniyetsizliğim olmadı.
    olursa da buradan bilgilendiririm tabiki

"Vestel" ci değilim, Arçelik de kullanıyorum evimde farklı ürünlerde.
    Kurutma makinasında arçelik in de iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum. ancak çok pohpohlanan markalara çok para vermenin anlamı da yok bana göre.
  • Dün bütün araştırmalardan sonra bu kadar fiyat farkı doğuracak bir şey olmadığına karar verdim ve 2400 e Grundig GDH 80Y siparişimi geçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

Dün bütün araştırmalardan sonra bu kadar fiyat farkı doğuracak bir şey olmadığına karar verdim ve 2400 e Grundig GDH 80Y siparişimi geçtim
    Bunu alsak bosh 8kg üstüne kurulabilir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    Hayir baska marka uzerine kurmuyorlar. Camasir makinesi ile kurutma makinesi arasina raf koymaniz gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Betullce B kullanıcısına yanıt
    Hatırlıyor iseniz farkları neler paylaşabilir misiniz?

• Arçelik 2774 KT modelini tavsiye edermisiniz arkadaşlar yada eşdeğer fiyat bandında daha iyi bir model tavsiyede bulunabilir misiniz

• Yıllık enerji tüketimi daha daha düşüktü . Kururtma süresi daha azdı. Kendi sitesinden ya da diğer karşılaştırma sitelerinden bakabilirsiniz

• Jeasme kullanıcısına yanıt
    Filtreden ötürü elektroluz tercih ederdim. Ayrıca elektrolux marka çamaşır makineniz olduğu için üstüne kurabilir misiniz?

• okirgil O kullanıcısına yanıt
    Elektrolux Ankara Çankaya yetkili servisine bizzat telefonda sordum kurulum işini. Aynı marka çamaşır makinesinin üstüne yapışkanlı bir ayak ile montajın ekstra 200 TL, çekmeceli montaj sisteminin 400 TL olduğu bilgisi verildi. Ücretsiz kurulum yok.
  • Merhaba arkadaşlar,

Aşağıdaki ürün Siemens in yeni çıkan modelidir.

WN54A2X0TR – Yeni 10kg Yıkama / 6kg Kurutma kapasiteli Kurutmalı Çamaşır Makinemiz

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 15 Temmuz 2020; 11:24:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyanik

Bence aynı parça. Sünger filtre kısmı eksik.

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/67375/c2031a1e-2e99-4
    e
    1
    4-a7c5-bfa21e003775.jpeg[/simage]
    merhaba ölçülerini paylaşabilirmisiniz acaba hiç bir yerde bulamadım en boy derinlik ölçüsünü

•  Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya

• Beyler kurutma makinesine takım elbise ceketini atsak, buharlı havalandırma özelliği ceketteki kokulardan arındırabilir miyiz? Yahut aynı şekilde çamaşır makinelerindeki havalandırma özelliği de olur mu? Malum yaz aylarında sıcaktan ceketin koltuk altına ter kokusu sinebiliyor her haftada kuru temizleme de mali yük getirir.

• GuNTiS kullanıcısına yanıt
    Havalandırma daha çok sinen kokularda işe yarıyor. İs, mangal, sigara kokusu vs. Ben 1-2 sefer denedim. Acil giymeniz gerekiyorsa bu tip kokularda yapılabilir ancak sürekli de yapılacak birşey değil.
    Ter kokusu da böyle bir koku olmadığı için gidereceğini zannetmiyorum. Kırışma ihtimali de cabası olur. Bu yaz sıcağında ceket giyiyorsanız malesef kuru temizleme net çözüm.

• Arkadaşlar merhaba. Elektrolux markasında eğer üst üste kurulum istiyorsanız ekstra aparat parası çıkarıyorlar.
    Bunu öğrenip alacağınız makinenin maliyetine ekleyerek düşünmekte yarar var sonradan önünüze çıkabilecek bir maliyet bu.

Siemens'de ( çamaşır makineniz aynı firma üretimi ise; Siemens Bosch Profilo olarak. ) ara aparat ücretsiz.
    Veya ürünü başka bir odaya kurdurup, farklı marka çamaşır makineniz var ise sonradan kendini üzerine koyabilirsiniz. Araya halı kaydırmazlarından alıp koymak işi çözecektir. Çünkü kurutma çamaşır gibi yüksek devirde dönmediğinden sarsıntı oluşturmayacaktır.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • Serdar bey, halı kaydırmaz yeterli olmayabilir. Daha ucuz üniversal bağlantı aparatları kullanmak mümkün ancak her iki makine servis üst üste yakalar ise garanti kapsamı dışında bırakılır. Almanya'da baldızım Siemens çamaşır makinesi üstüne Siemens kurutma makinesi kurdurduğu zaman o kadar ciddi güvenlik önlemleri almış ki servis ben görünce şaşırdım. Foto ekleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tyanik

Serdar bey, halı kaydırmaz yeterli olmayabilir. Daha ucuz üniversal bağlantı aparatları kullanmak mümkün ancak her iki makine servis üst üste yakalar ise garanti kapsamı dışında bırakılır. Almanya'da baldızım Siemens çamaşır makinesi üstüne Siemens kurutma makinesi kurdurduğu zaman o kadar ciddi güvenlik önlemleri almış ki servis ben görünce şaşırdım. Foto ekleyeceğim.
    Merhabalar, elbette arıza ya da servisin herhangi bir şekilde makineyi göreceği durumlarda yine bir başka odaya alınmalı.
    Ev kendinizinse en güzel mobilya yaptırmak. Çünkü markaların bu illaki çamaşırda bizim markamız olacak dayatmasını da bir şekilde kırmak gerekli.
    Bana çok saçma geliyor. Daha şimdi bir müşterime dün buzdolabı çamaşır bulaşık fiyatı vermiştim eşi çamaşırda electrolux ü beğenmiş iki parçayı bende çamaşırı oradan aldı. Ne yapalım şimdi kötüleyelim mi sırf bizden alsın diye =))
    Bir de Almanya'da uygulanan şeyler tam anlamıyla bizde uygulanmıyor maalesef. Bazen de uygulanmayan şeyler iyi oluyor aslında.

• Arçelik 3881 kts var evde. Her kurutmada su tankeri ve filtre uyarısı veriyor. Unutturmamak için sanırım bu. Bir de elektrik kesintisinde kaldığı yerden devam etmiyor mu bu kurutma cihazları? 15 yıllık çamaşır makinesi var evde ve elektrik gidip geldiğinde kaldığı yerden devam ediyor programa çamaşır makinesi ama bu kurutma makinesi devam etmedi, başlangıçtaki program seçme kısmına geldi nedense.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 17 Temmuz 2020; 18:42:18 >
  • Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    Baştan kurutsun, ne kadar nem varsa o kadar kurutmaz mı sonuçta ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.