Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
21 Misafir (4 Mobil) - 17 Masaüstü4 Mobil
5 sn
14.943
Cevap
452
Favori
2.681.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Arkadaşlar merhaba,

Siemens düşünenlere fiyat ve ürün bilgisi konusunda yardımcı olmaya çalışıyorum,
    Fiyat almak isteyenler bana direkt ulaşabilirler. 05533976676

IQ700 modelini kendim de evde kullanıyorum;

Video için buraya tıklayabilirsiniz.
    2 günde 1 kez çalıştırsak ne kadar elektrik enerjisi harcar?
    Fiyat nedir?
    3500 TL civarı bir ürün bakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyuncuh

2 günde 1 kez çalıştırsak ne kadar elektrik enerjisi harcar?
    Fiyat nedir?
    3500 TL civarı bir ürün bakıyorum.

Alıntıları Göster
    Merhaba,
    Net fiyat için gerekli bilgileri size pm le attım cevap dönerseniz hemen fiyat çıkarayım,

Taklibi 1 kurutmada 0,5 kuruş yakıyor makineler A++ ise. bu da gün aşırı çalışsa 15 defa da 7,5-8 tl elektrik tüketimi demek.
  • batu25 kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde yaptım bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

... ulan bebeğin mimarına reva mı bu?

Süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakan84 -- 9 Ocak 2019; 23:2:16 >
  • !!-Origin-!! kullanıcısına yanıt
    Plaka koysanız daha sağlam olurdu ama mobilya mdf olduğu için bu şekilde de sıkıntı olacağını sanmam. Güle güle kullanın.

Elinize sağlık. Sunta değil de mdf ise normalde hicbirşey yapmasanızda taşırdı. 50-60 kg lık bir makine.

Zaten kenarlara basacağı için şu anda 2-3 makinelik yükü bile taşır hocam. Güle güle kullanın.

• Kurutmalı makinalarda ütü için fazla yük problemi yaşayan bir tek ben miyim yahu çok kırışıyor çamaşırlar :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Adres istanbul

Kredi kartı world kart

Ürün A++ olmalı minimum.

Maks. Bütçe 3500

• css2005 C kullanıcısına yanıt
    İnşallah sorun yaşamam.

Tşkler bilgi için.

• shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Bizimde sanirim aylık 15 kere olabilir max.

• koyuncuh K kullanıcısına yanıt
    Günaydın,
    Size PM olarak bilgi geçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sansa Magna

Kurutmalı makinalarda ütü için fazla yük problemi yaşayan bir tek ben miyim yahu çok kırışıyor çamaşırlar :(
    Kurutma makinesi için olan toplardan alabilirsiniz. Kurutma makinesinden önce 1000 devirin üstünde sıkılan çamaşırlar aşırı kırışıyorlardı ama kurutma makinesinden sonra 1400 devirde sıkılmış olanlar bile sanki ütülü oluyor kuruduklarında yalnız bizde de nevresimlerde ve çarşaflarda aşırı kırışma oluyor hatta yumak olup birbirlerine dolanıyorlar bu yüzden doğru düzgün kurumamış olarak program da hızlıca bitiyor. Bu sorun için kurutma topları öneriliyordu ben de evdeki plastik portakallarla denedim gerçekten yumak olmadılar ve hepsi eşit kurudu ama program bitene kadar dambur dumbur ses çekilecek gibi değildi maalesef o yüzden de hemen yün olan kurutma toplarından sipariş verdim umarım sessiz olurlar.

• batu25 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam denedik sonra bilgilendirir misiniz? Hemen ben de deneyeyim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sansa Magna kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bilgi veririm ama çinden aldım bir ayı geçebilir gelmesi

• 4 Yıl Ek garanti yaptırdım ürünlere En son çamaşır kurutma makinesi gelecek ona da 269 TL fiyat verdiler onuda yaptıracağım.

Aşağıda belirttim fiyatlar benim aldığım fiyatlar 1 yıl içerisinde almıştım. Toplam Ek garantiye 1100 TL civarı tutuyor hepsi.

Buzdolabı - Bosch KGN56AW30N - 3100 TL -https://www.bosch-home.com.tr/online-satis/buzdolaplari-derin-dondurucular/buzdolaplari/alttan-donduruculu-buzdolaplari/KGN56AW30N

Çamaşir Makinesi - Bosch WAT24480TR - 1049 TL -https://www.bosch-home.com.tr/online-satis/camasir-ve-kurutma-makineleri/camasir-makineleri/camasir-makineleri/WAT24480TR

Ç.Kurutma Makinesi - BOSCH WTW85410TR - 3400 TL -https://www.bosch-home.com.tr/urun-listesi/camasir-ve-kurutma-makineleri/kurutma-makineleri/isi-pompali-kurutma-makineleri/WTW85410TR

Bulaşık Makinesi - Bosch SMI25DW00T - 1530 TL-https://www.bosch-home.com.tr/urun-listesi/bulasik-makineleri/ankastre-bulasik-makineleri/60cm-genisliginde-bulasik-makineleri/SMI25DW00T

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!-Origin-!! -- 11 Ocak 2019; 14:30:9 >

Merhabalar,
    Tek rakamsal olarak kafama takılan şu cihaz hocam, bunu kupon kampanyaları vs ile mi aldınız?
    Çünkü geçen yıl şubatta enerji kampanyası vardı o dönem de bile bu fiyat olmadı cihaz.

WAT24480TR - 1049 TL
  • quote:

Merhabalar,
    Tek rakamsal olarak kafama takılan şu cihaz hocam, bunu kupon kampanyaları vs ile mi aldınız?
    Çünkü geçen yıl şubatta enerji kampanyası vardı o dönem de bile bu fiyat olmadı cihaz.

WAT24480TR - 1049 TL
    media markt'dan bölge sorumlusunu tanıyordum özel fiyat istedik yardımcı oldu o şekilde o fiyata alabildim.

Ayni şekilde Teknosadan da Tv almıştım o şekilde.

Televizyon - Philips 49PUK4900/12 4K UHD LED TV - 1049 TL -https://www.philips.com.tr/c-p/49PUK4900_12/4900-series-pixel-plus-ultra-hd-ile-4k-uhd-ince-led-tv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!-Origin-!! -- 11 Ocak 2019; 16:5:57 >

Tamamdır şimdi oldu =)

Media martkt a bir maldan zarar edip başka maldan onu telafi etme sistemi vardı.
    Değilse bizim alış maliyetimiz bile değil 1049 Tl :D
  • quote:

Tamamdır şimdi oldu =)

Media martkt a bir maldan zarar edip başka maldan onu telafi etme sistemi vardı.
    Değilse bizim alış maliyetimiz bile değil 1049 Tl :D
    Evet özellikle o çamaşır makinesi bana çok iyi fiyata geldi :)
  • Serdar beyden Siemens WT45RV00TR aldım
    Kullandıktan sonra yorumlarimi paylaşacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mevcut -- 14 Ocak 2019; 14:24:42 >
  • 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.