Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: WaLLoPII Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
14.911
Cevap
452
Favori
2.680.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar, şimdiden iyi günlerde kullanmanızı dilerim.
  • Siemens Kurutma makinesi alacaklar için aşağıdaki modelleri incelemelerini tavsiye ederim.
    Uygundan pahalıya bir fiyat sıralaması ile listeledim.
    Modeller hakkında bilgi ve fiyatlar için pm veya direkt arayarayabilirsiniz arkadaşlar. 05533976676 Serdar Çetin

WT45RV00TR iQ300
    WT45W410TR iQ500
    WT45W562TR iQ700
  • Merhaba Arkadaşlar,

Bir sorum olacak. Bosch wtw85562tr modeli aldık, servis kurulumu yaptı. Eşime temizleme olarak sadece tambura yakın olan tiftik haznelerinin temizlenmesi gerektiğini söylemiş. Yoğuşma/Tazeleme haznesine de 700ml civarı saf su koymuşlar. Kitapçığı okuduğumda ise her kurutma işlemi sonrası yoğuşma haznesinde bulunan suyun boşaltılması yazılmış. Ben de haznede ağzına kadar dolu olan suyu boşalttım. Ama makinenin buhar fonksiyonu için haznede saf su olması gerekiyor sanıyorum. Burada bir kargaşa yaşadım. Kullanma kılavuzunda yoğuşma haznesinden aynı zamanda tazeleme haznesi olarak da bahsediyor. Ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olabilecek var mı?

İyi günler dilerim,
    Can
  • Buhar özelliği bizim makinede yok.

İç içe geçmiş iki filtre ve su haznesinde yer alan 1 filtre olmak üzere 3 filtrenin temizlenmesi gerektiği ve toplanan suyun her yıkamada boşaltılması gerektiği servis tarafından söylendi.

BUrada da kendi kendini temizleme özelliği için suyun çok sık değiştirilmemesi gerektiğini söyleyen olmuştu. Gerçektende sadece bir kurutmadan fazlasını götürüyor ve dolunca uyarı verip çalışmayı durduruyor ve boşaltma sonrası kaldığı yerden devam ediyor.

Sİzin kullanma kılavuzunda 36 ncı sayfada açıklanmış.

"Bilgi: Bir buhar programı seçerseniz tazeleme haznesini saf suyla doldurmanız gerekir.

Bilgi: Eğer ekranda ò görünmüyorsa tazeleme haznesinde zaten yeterli miktarda su var demektir."

Özetle yoğunlaşma suyunun olduğu kabı çıkartında tazeleme suyunu katabilmek için ayrıca yer var.

• onurordek O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgiler için, servisten öğrendim şimdi durumu; saf su yoğunlaşma haznesine dolduruluyor, oradan makinenin içerisindeki hazneye geçiyor yerine takınca. Yoğunlaşma haznesindeki suyu da boşaltmak gerekiyormuş her işlemden sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtmV8 -- 17 Ocak 2019; 15:58:43 >
  • arkadaşlar merhaba,
    Bosch WTYH7760TR,
    Bosch WTW85562TR,
    Siemens WT4HW561TR

arasında kaldım, fiyatları da birbirine yakın sizce hangisini tercih etmeliyim?
  • merhaba.. yeni çamaşır makinesi aldım..
    eski makinedeki çamaşır ile kurutma makinelerini birleştiren aparatı nasıl çıkartabilirim bilen var mı acaba...
    ben biraz uğraştım.. ama beceremedim...
    bir kilit sistemi var ama çözemedim...
    kurutma makinesinin kızağının önündeki kısımı açmanın yöntemi nedir acaba..

bir çıkartabilsem alıp diğerine kendim takacağım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevcut

Serdar beyden Siemens WT45RV00TR aldım
    Kullandıktan sonra yorumlarimi paylaşacağım
    Horoz lojistik daire içine kadar teslim etti. Teslim ederken ambalajı açtılar hasar kontrolü yapıldı. Teslimden sonra 1 saat içinde servis aradı ve geldi kurdu. Çamaşır makinesi üzerine montaj aparatını ücretsiz verdiler. İlk kullanımı yaptık gayet başarılı bir cihaz.

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mevcut -- 19 Ocak 2019; 14:1:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel takım oldular :)
  • Merhaba,
    Hangi marka almayı düşündüğünüzü bilmiyorum fakat üst üste korduğunuz da çamaşırla kurutmayı önden hizalıyorlar, fazlalık arkada kalıyor.
    Birebir olanını bulabileceğinizi zannetmiyorum. 60x60 şuan cihazlar evdeki çamaşır eski üretim mi?
  • Arkadaşlar merhaba, çamaşır makinesi gri Arçelik o yüzden gri renkte kurutma makinesi arıyoruz bütçe 3 bin civarı. Ne tavsiye edersiniz?

• Pentagramet kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Siemens düşünürseniz Isı Pompalı WT45RV0STR modeline bakabilirsiniz.
    Düşünürseniz fiyat konusunda yardımcı olmaya çalışırım.
    Saygılar.
  • Merhaba hocam, fiyatı ne kadar, siteniz falan var mı bakabileceğim? Bir de ödeme seçenekleri nelerdir?

Eğer 3 bin TL civarı bütçeniz varsa alabileceğiniz en iyi kurutma makinesi grundig gdh 82 dir. Ben aldım 1 aydır kullanıyorum çok memmunum.https://www.grundig.com.tr/gdh-82.html 2899 TL kendi sitesinden almanızı öneririm zira hiç bir bayide yok. muadili makineler arçelik ve bekoda 3500'den sisemens bosh da 4000 TL den aşağıya değiller. Kaliteye gelirsek de arçelik-beko kalitesinde.

Ödeme seçeneklerini siteye üye olduktan sonra görebiliyorsunuz. World karta 9 ay bu fiyattan taksit yapıyorlardı.Bu arada Grundig de arçelik grubunun artık. Servisi de arçelik servis ilgileniyor. Makinenizin üstüne kurarken de herhangi bir ücret talep edilmiyor sadece makinenin üstüne kurulacağını ve çamaşır makinesinin kaç kiloluk olduğunu-ebatlarını soruyorlar üstüne kurulabilir mi diye. 2800 TL ye gittigidiyor da da satılıyormuş şimdi baktım karar sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cekuu58 -- 24 Ocak 2019; 14:49:28 >

• Merhaba,

Grundig gdh 80 yada 82 alacağım fakat kullananlara bi sorum olacak. Bu ürünlerin su giderleri nasıldır? Yani ben alacağım makineyi boş bir oda var oraya koymak istiyorum diğer yerler müsait değil, bazı arkadaşlarımın kullandığı farklı ürünlerde kendi haznesi olduğunu oradan çıkarıp boşalttıklarını söylediler.
  • zoga08 Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

kurutucuların hem su gideri hortumu var hem de su bölmesi var. yani istersen sadece elektrik prizi olan bir odaya koyup kullanıp, her kullanımdan sonra dolan su haznesini boşaltarak kullanırsın. istersen de su gideri olan bir yere hortumunu bağlayıp her kurutmadan sonra su haznesini boşaltmadan kullanırsın. su haznesini boşaltmak çok basit bu arada çıkarıp içindeki suyu döküp geri takıyorsun. içi su dolu pet şişeyi boşaltıp yerine koymak gibi aynı. herhangi bir aparat sökmen vs işlem yapman gerekmiyor. tüm kurutucularda aynı şekilde genelde. sadece su gider borusu opsiyonu her makinede yok.
  • Kurutucudan çıkan su iyi filtrelenirse (naylon kadın çorabı, kahve filtresi vs. ile) ütü suyu olarak kullanılabilir.

Merhaba. Siemens kensi sitesi üzerinden bakabilirsiniz, ben Siemens ürünler ve Çözümler ana başlığımda da göreceğiniz üzere sitede ciddi bir satış yapıyorum. Siz mağazaya gelmiş gibi faturanızı kesip yolluyor akabinde ödememizi alıp fabrikaya ürününüzü sipariş ediyoruz. Ortalama stokta olan bir ürün 5-6 günde Türkiye'nin her şehrine teslim oluyor.
    BSH irsaliyesi ile geliyor, getirenler ambalajını açıp size sağlam teslim ettiklerini gösteriyorlar. Herhangi bir hasarlı çıkma durumunda almıyorsunuz tekrar yenisini yolluyor fabrika.
  • atakan84 kullanıcısına yanıt
    Bn kağıt kahve filtresinden geçirio ütü suyu olarak kullanıyorum.

• Siemens 3500 civarlarında pahalı geldi. Hanım da tutturdu illa gri diye o yüzden Gdh 82 de olmuyor. Arçelik 3881 kts nasıldır? Piyasada 2900lere falan var fiyat olarak.

https://www.arcelik.com.tr/kurutma-makinesi/3881-kts-kurutma-makinesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pentagramet -- 25 Ocak 2019; 12:13:53 >
  • 
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.