Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
14.934
Cevap
452
Favori
2.681.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
42. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pentagramet

Siemens 3500 civarlarında pahalı geldi. Hanım da tutturdu illa gri diye o yüzden Gdh 82 de olmuyor. Arçelik 3881 kts nasıldır? Piyasada 2900lere falan var fiyat olarak.

https://www.arcelik.com.tr/kurutma-makinesi/3881-kts-kurutma-makinesi
    Kullananlara sormanı tavsiye ederim. Ben kullanmadım hiç. GDH 82 nin elektronik panelli olanı sanırım. internette kullanıcı yorumlarını araştır en güzeli sen.
  • 3881 KTS aldım yarın kurulumu yapılacak deneyimleri paylaşırım yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Merhaba. Siemens kensi sitesi üzerinden bakabilirsiniz, ben Siemens ürünler ve Çözümler ana başlığımda da göreceğiniz üzere sitede ciddi bir satış yapıyorum. Siz mağazaya gelmiş gibi faturanızı kesip yolluyor akabinde ödememizi alıp fabrikaya ürününüzü sipariş ediyoruz. Ortalama stokta olan bir ürün 5-6 günde Türkiye'nin her şehrine teslim oluyor.
    BSH irsaliyesi ile geliyor, getirenler ambalajını açıp size sağlam teslim ettiklerini gösteriyorlar. Herhangi bir hasarlı çıkma durumunda almıyorsunuz tekrar yenisini yolluyor fabrika.
    25 Aralık günü shopsiemens kullanıcı adı ile satış yapan arkadaşa T.C. kimlik numarası, ad-soyad ve adres bilgilerimizi fatura için verdik. Daha sonra aradığımızda telefonlarımıza ve mesajlarımıza cevap vermedi. Kendisiyle pazarlık yaptığımız için gittigidiyor sitesinden vermiş olduğumuz siparişi de iptal etmiştik. Konu hakkında bilginiz olsun arkadaşlar ve buna göre alışveriş yapın. İsteyen olursa whatsapp konuşmalarımızı eklerim.

• coyote441 C kullanıcısına yanıt
    shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    @shopsiemens meşgul yada görmemiş olabilir. Ben bir kaç hafta önce kendisinden WT7XH990TR Siemens Avantgarde kurutma makinasını(siemens in HomeConnect özellikli en üst modeli) piyasanın çok altında uygun fiyata aldım. Kendisine buradan tekrar teşekkür ederim. Güvenilir, satış sonrası da yardımcı olup mesajlarıma cevap veren bir satıcı. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Almayı düşünenler için çalışırken çekilmiş örnek bir görsel;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi compy -- 27 Ocak 2019; 20:23:53 >

Hocam merhaba,
    Buradaki kullanıcı adınızdan kim olduğunuzu bilemiyorum tabi ama ötv son hafta ise cevap veremediğim maalesef çok insan oldu.
    Son hafta ciddi yoğunluk oldu, Bireysel yaptığım bir iş olduğundan son hafta maalesef herkese dönemedim. Son haftaya kalmamak her zaman söylediğim birşey konularada yazarım; aynı şey mart son haftada olacak. Siemens fabrika yetişemediğinden depo satışını kapatıyorlar.
    Kusura bakmayın benden ötürü bir zararınız olmuş, fakat benimle pazarlık yaptınız diye diğer taraftan iptal etmek biraz anlamsız olmuş, fatura kesilmeden ödeme yapılmadan satın almış olmuyorsunuz neticede, erken davranmışsınız hocam.

Ancak insanlar kötülemek ne kadar basit olmuş; burada benden ürün alıp kullanan bir sürü insan var. Şimdi sizin böyle demektense madem benim irtibat numaram var; sizin ulaşamadığınız tarih geçen ayın son haftası biz hangi tarihteyiz 1 ay olacak neredeyse bu zaman zarfında arayıp durumu izah edip anlaşırdık. Ulaşmaya çalışmadan buraya böyle yazmak manidar olmuş.

Yine de mağduriyet varsa gerekirse karşılarım
    Kusura bakmayın tekrar.
    Saygılar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Hocam merhaba,
    Buradaki kullanıcı adınızdan kim olduğunuzu bilemiyorum tabi ama ötv son hafta ise cevap veremediğim maalesef çok insan oldu.
    Son hafta ciddi yoğunluk oldu, Bireysel yaptığım bir iş olduğundan son hafta maalesef herkese dönemedim. Son haftaya kalmamak her zaman söylediğim birşey konularada yazarım; aynı şey mart son haftada olacak. Siemens fabrika yetişemediğinden depo satışını kapatıyorlar.
    Kusura bakmayın benden ötürü bir zararınız olmuş, fakat benimle pazarlık yaptınız diye diğer taraftan iptal etmek biraz anlamsız olmuş, fatura kesilmeden ödeme yapılmadan satın almış olmuyorsunuz neticede, erken davranmışsınız hocam.

Ancak insanlar kötülemek ne kadar basit olmuş; burada benden ürün alıp kullanan bir sürü insan var. Şimdi sizin böyle demektense madem benim irtibat numaram var; sizin ulaşamadığınız tarih geçen ayın son haftası biz hangi tarihteyiz 1 ay olacak neredeyse bu zaman zarfında arayıp durumu izah edip anlaşırdık. Ulaşmaya çalışmadan buraya böyle yazmak manidar olmuş.

Yine de mağduriyet varsa gerekirse karşılarım
    Kusura bakmayın tekrar.
    Saygılar.
    "Buradaki kullanıcı adınızdan kim olduğunuzu bilemiyorum tabi ama ötv son hafta ise cevap veremediğim maalesef çok insan oldu." demişsiniz haklısınızdır elbette fakat bilgilerimizi de o son 1 hafta içinde istediniz :)
    "fakat benimle pazarlık yaptınız diye diğer taraftan iptal etmek biraz anlamsız olmuş, fatura kesilmeden ödeme yapılmadan satın almış olmuyorsunuz neticede, erken davranmışsınız hocam." demişsiniz pazarlık sonrası tüm bilgilerimi verince faturanın kesileceğini ve ürün için ödeme aşamasına geçeceğimizi düşünmek gibi bir saflık oluşmuş, kusuruma bakmayınız :)
    "Ancak insanlar kötülemek ne kadar basit olmuş; burada benden ürün alıp kullanan bir sürü insan var. Şimdi sizin böyle demektense madem benim irtibat numaram var; sizin ulaşamadığınız tarih geçen ayın son haftası biz hangi tarihteyiz 1 ay olacak neredeyse bu zaman zarfında arayıp durumu izah edip anlaşırdık. Ulaşmaya çalışmadan buraya böyle yazmak manidar olmuş." demişsiniz bende sizin 1 aydır mesajlarıma geri dönersiniz diye bekledim maalesef bir dönüş olmayınca numaranızı da bu platformdan aldığım için buradan yazdım.
    Amacım kimseyi kötülemek değil neticede ticaret bu; arkadaşlar bunları göze alarak alışveriş yapsınlar diye belirttim.
    İyi akşamlar

Hocam sizin zararınızı karşılarım dedim benden sebepse daha ne yapabilirim özrümü kabul etmeyip bu şeyi kişiselleştireceksek olay uzayıp gider.
    Bakın buraya yazdığınızı görüp dönüyorum, watsapptan da yazsaydınız o yoğunluk geçtiğinden oradan da cevap yazardım. Siz beni ben sizi tanımıyorum neticede size dönüş yapmamış olmamı farklı algılamayın. Sadece yoğunluk, bazı zamanlarda oluyor maalesef.. Şimdi size daha ne dememi bekliyorsunuz ben onu anlayamıyorum, zaten açıkladım durumu.
    Alan arkadaşlar memnun siz alamadığınız için memnun değilsiniz ve haklısınız da kötü bir zamana denk gelmişsiniz. Dediğimi tekrarlamış oluyorum fakat yine söyleyeyim eğer ürünü almadıysanız gerekirse ham maliyetine verip mahçubiyetimi gidermeye aldıysanız da gerekirse aradaki farkı verebilirim.

Fakat rica edeceğim büyütmeyelim, paranızı alıp malınızı yollamamışım gibi bir hale falan bürünsün istemiyorum kesinlikle konu. Ben burada güvene dayalı iş yapıyorum, sizden de yine özür dilerim ama kişisel algılamayın hocam.

Sizden ricam şuanki durumu bana whatsapptan yazarsanız ptesi görüşül çözümleyelim.

Arayan yazan sayısını görseniz inanın ben de istemezdim sizi zora düşürmeyi sonuçta size ürün satıp para kazanırum sizde benden bir miktar uyguna alıp kazançlı çıkıyorsunuz. Neden satmayayım zaten mantıken :))

Dönüşünüzü bekliyorum, yazdıklarıma cümlesi cümlesine dönmenizi değil ama gerek yok böyle şeylere. :)

Saygılar

Serdar Çetin
    05533976676

• Arçelik ltd 3893 indirimde kullanan veya özellikleri
    Yorumlayarak var mı? Şimdiden teşekkürler

• compy C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Makine görsel şölen gibi :) tekrar iyi günlerde kullanmanızı dilerim.
    Her türlü durumda irtibat numaramı biliyorsunuz.
    Saygılar.
  • Merhaba

Geçen ay Samsung kurutmalı çamaşır makinası aldım. Ürün fabrikasyon arızalı çıktı fakat servis arızayı bir türlü kabul etmedi. Kavga kıyamet 5 faklı servis elemanı geldikten sonra cihaza alet bağlayıp anakart arızalı olduğunu kabul ettiler. Samsung un servis hizmetinin bu kadar kötü olması beni çok şaşırttı sattıkları malın arkasında durmuyorlar servis elemanlı hiç bişey bilmiyor sürekli tüketiciyi suçluyorlar. İşiniz servise düşerse geçmiş olsun. 3 hafta sonra ürünü iade edip paramı geri aldım. Samsung alırken iki kere düşünün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar

Electrolux EW8H3966IB 9 kg Kurutma Makinesinin baska markalarda daha makul fiyatli olan muadili var mi? Yoksa bu urun turunun tek ornegi mi?

Eger birebir muadili yoksa, bunurunun olmazsa olmaz ozelliklerine sahip fakat ekstra konfor ve teknoloji ozelliklerine sahip olmayan daha makul fiyatli urun var mi? Varsa hangi urun ve farklar neler?

Konunun uzmani arkadaslar yardimci olabilirse harika olur.

• wavemaker W kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu ayarda Siemens te WT45W562TR modeli var fakat fiyat üç aşağı beş yukarı aynı.
    WT45W410TR modelini incelerseniz fiyat çok daha. erişilebilir olacaktır. Ürünü beğenirseniz net fiyat için pm atın lütfen.
    Saygılar.
  • Jojoned J kullanıcısına yanıt
    Samsung beyaz eşyanın böyle olduğunu daha önceki mesajlarda da okumuştum.

Garanti konusunda Arçelik ve bsh grubunu tek geçerim.
    Lavabonun yanında duran Arcelik çamaşır makinesinin ayak kısmında ufak pas var diye komple dış sacı değistirttim garantiden.

• Arkadaşlar tekrardan soruyorum. Arcelikte kampanyali kt 3893 indirimde nasıl bir makine kullananlardan yorum alabilir miyim? Ve ya özellikleri hakkında yorum yapacak var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz707 -- 31 Ocak 2019; 18:9:48 >
  • Buradaki mesajları baştan sona kadar okudum ve genelde alanların tavsiyeleri, A++ olması ve uygun fiyatı dolayısıyla bugün Grundigdig gdh 82 modelini Teknosa mağazasından 2.699TL / 12 taksitle aldım. Umarım bizde memnun kalırız uzun sure kullanırız.

Not: Grundig'i aradım ilave 4 yıl garanti uzatımı için 220 TL gibi bir fiyat verdi, uzatmak mantıklı mı acaba? Çamaşır makinesi simens (60cm* 48 cm genişliğinde) üzerine kurdurmada aparat ücreti aliyormu servis?

• quote:

Orijinalden alıntı: dinoooo

arkadaşlar merhaba,
    Bosch WTYH7760TR,
    Bosch WTW85562TR,
    Siemens WT4HW561TR

arasında kaldım, fiyatları da birbirine yakın sizce hangisini tercih etmeliyim?
    Merhaba,
    Siemens WT45W562TR modeli, Bosch'un WTW85562TR modeli ile birebir aynıdır.
    Şuanda alabileceğinizin en mantıklısı da bu modeldir. Dilerseniz size bende fiyat çalışabilirim. Kullanacağınız banka kartını ve hangi şehre teslim olacağını iletirseniz fiyat konusunda elimden geleni yaparım.
    Saygılar.
  • mevcut kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gayet güzel durmuş makineler.
    Kullanım konusunda herhangi bir sorun olur ise her zaman arayabilirsiniz Eser bey.

Direkt fabrika teslimlerinde hem daire içine kadar getirip hem de kontrole imkan sağlayan sigortalı taşıma hizmeti var, Tüm Türkiye'ye bu şekilde gönderiyoruz böylelikle paranız garanti altında her iki tarafında kafası rahat =)

Tekrar iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Serdar Çetin
    05533976676
  • quote:

Orijinalden alıntı: compy

Merhaba,
    @shopsiemens meşgul yada görmemiş olabilir. Ben bir kaç hafta önce kendisinden WT7XH990TR Siemens Avantgarde kurutma makinasını(siemens in HomeConnect özellikli en üst modeli) piyasanın çok altında uygun fiyata aldım. Kendisine buradan tekrar teşekkür ederim. Güvenilir, satış sonrası da yardımcı olup mesajlarıma cevap veren bir satıcı. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Almayı düşünenler için çalışırken çekilmiş örnek bir görsel;

Merhaba,
    İyi günlerde kullanmanızı dilerim.
    Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sansa Magna

Teşekkür ederim hocam denedik sonra bilgilendirir misiniz? Hemen ben de deneyeyim :)
    Çinden aldığım kurutma topları geldi toplam 6 adet ve hepsini koydum makinenin içine. İlk kurutmayı yaptık öncelikle yün oldukları için hiç ses çıkarmıyorlar bu çok önemliydi benim için. Kurutma performansına da etki etmiş gibi görünüyor. 3kg 1200 devirde sıkılmış karışık çamaşırı pamuklu ekstra kuru normal kuruluk sevyesinde çalıştırdım 2:30 süre verdi makine 1 saat 17 dakika sonra bitti. Önceden kotların düğme yerlerinin etrafında hafif nemlilik oluyordu toplar sayesinde nemli hiçbir şey kalmamış. Çamaşırlarda çok başarılı buldum nevresimlerde denemedik daha o zaman da yorumlarımı yazarım.

• batu25 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Benim de almamın zamank geldi o zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.