Şimdi Ara

Cam filmi yasağında son karar belli oldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
2
Favori
11.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cam filmi dolardan , benzin fiyatindan , elektrik su dogalgaza gelen zamlardan , ulkenin itibarinin dusmesinden , 5 milyon suriyeli multecinin olusturdurdugu guvensizlik ortamindan , hergun dahada dusen alim gucumuzden cok daha bir onemli konu oldugu icin birlik olup hukumete direndik insallah yakinda diger onemsiz konularda da birlik oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslan0058 -- 19 Aralık 2017; 20:25:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meego kullanıcısına yanıt
    Hay ağzına sağlık. İnsanımız hala bunu anlamadı işte. dişimizi göstersek neler olacağını hepimiz görüyoruz ama anlaşılan herkes hayatından memnun.

• Bir tak, bir sök. Bence şef bizimle toşak geçti.

• Çok şükür insanımız aracın içinde rahatça burnunu karıştırabilecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Bu tepkı gosteren kişiler neden ötv ye ve yakıta tepki göstermıyor ? Araba alımının onundekı en buyuk engel ötv ama kımse ses cıkarmıyor, herkes cam filmine takmış.

Şuan ötv değil döviz kuru alımda en büyük engel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ses1

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Bu tepkı gosteren kişiler neden ötv ye ve yakıta tepki göstermıyor ? Araba alımının onundekı en buyuk engel ötv ama kımse ses cıkarmıyor, herkes cam filmine takmış.

Şuan ötv değil döviz kuru alımda en büyük engel.

Döviz kuru her zaman bu kadar yuksek degıldı, ama ötv eskıden berı var. Ayrıca ötv yuzunden ve mtv yüzünden fındık motorlu arabalara bınmek zorunda kalıyoruz. Motor hacmıne gore vergı almak kadar çağ dışı bir şey yoktur.

• Hocam size pm attım gelmediyse dönüş yapar mısın, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DSG1 -- 19 Aralık 2017; 22:20:49 >
  • DSG1 kullanıcısına yanıt
    Bana pm gelmemiş.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Her şeyi bozuk şu forumun, siz pm atarmısınız konuşma penceresi çıksın.
    Attım.
  • %70 ne ya dalga geçiyorlar resmen
    Pm şimdi geldi telefon ile kayıt yapmadan mesaj atamıyormuşuz meğer, öyle bir uyarı geldi neyse, daikin shira almışsınız hayırlı olsun onun hakkında düşüncelerinizi alacaktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DSG1 -- 19 Aralık 2017; 22:42:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DSG1

Pm şimdi geldi telefon ile kayıt yapmadan mesaj atamıyormuşuz meğer, öyle bir uyarı geldi neyse, daikin shira almışsınız hayırlı olsun onun hakkında düşüncelerinizi alacaktım.

Aynen hocam daika shira aldık bu yaz. Klımalardan pek anlayan bırı degılımi yanı teknık olarak pek bılgılı degılım ama klımadan cok memnunuz.
    Anladım ben de shira düşünüyordum tekniğinden anlamasanız da en azından konfor açısından memnun musunuz öğrenmiş oldum, peki kaç metre kare çalışıyor aldığınız 60'lık model, sadece soğutma amaçlı mı kullanıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DSG1 -- 19 Aralık 2017; 23:11:28 >
    Genelde soğutma amaçlı kullanıyoruz ama bazen ev soğuk olunca klimayla ısıtıyoruz. Biz komple ev için aldık hocam Salona taktık oradan tüm evi soğutuyor veya ısıtıyor. Ev 75m2 fılan.
    Peki hocam son sorum, tek noktadan içeri odalar etkisi iyi demek, sıcağı kırıyor ki memnunsunuz ama içerileri soğutacağım diye kumandadan düşük dereceye düşürürseniz bu sefer salon buz keser, böyle bir durum olmadıysa bende tek noktadan takacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DSG1 -- 20 Aralık 2017; 0:26:12 >
    Fanı en düşük moda getirince bile aynı oda da oturunca insanı üşütüyor biraz hocam. Benım bılgısayarım dırek klımanın onunde dıye ben üşüyordum, fanı yukarı kaldırıyordum. Yine de altında oturmasanız pek sorun olacagını zannetmıyorum.

Alacagınız zaman servis gelıp kontrol eder en dogru noktaya takar hocam.

Bızım klıma aslında evın ortasında. Koridor dan salona vuruyor, salon ve koridor soguyunca yatak odaları da soguyor. Çogu zaman gece modunda en dusuk fan da calıstırıyorduk.
    Peki hocam, verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.
    Rica ederim, pek bılgılı degılım diye fazla yardımcı olamadım.
  • Ayranı yok içmeye cam filmi ile gider s...maya. ÖTV, MTV, KDV.......benzin, motorin, lpg bilimum kazığa sesi soluğu çıkmayan yurdum insanı cam filmi için ortalığı yıkıyor. Millet dünyanın vergisi en çok aracına biniyor, en pahalı yakıtını vergisi en çok aracına alıyor tık yok...ama cam filmi büyük sorun. Bizi dünyanın en uysal, en büyük koyun sürüsüne çevirdiler. Helal olsun adamlara, bana göre en büyük icraatları bu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.