Şimdi Ara

Cam filmi yasağında son karar belli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
2
Favori
11.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cam filmi yasağında son karar belli oldu
  • Merhaba arkadaşlar benim de aracımda arka camlar karartılmış olarak gelmişti standart olarak yani ben daha sonra ceza yok serbest dedikleri için ön camlarada yanı ön sol ve sağ camada aynı derecede film taktırdım sorduğumda 2 numara dediler ama gündüz baktığımda uzaktan ön camlar arkaya oranla biraz daha açıktı 2 numara %kaç ışık geçirir ceza yermiyim bilen varmı standartlara uygun mu oluyor 2 numara umarım uygundur çünkü bide sökme filan bisürü sıkıntı

Bu arada ön cama yanı büyük ön cama light night yani gece araç ışıklarını azaltma amaçlı film taktırmıstım onda çok sorun yaparlarmı bilgisi olan varmı diğer filmlere göre daha açık içerisi gözüküyor yanı oda ortalama 2 numara olabilir skntı olursa onu sökeceğim zaten ama önrmlimolan 2 numara olan öndeki yan camlar

O kadar vergi ödüyoruz kat kat bide aracımıza karısıyorlar karısmasınlar yada o kadar vergi almasınlar yazık günah

Bu arada R43 ibaresi olanlar ceza yemeyecekmiş benim ön cam da dahil hepsinde R43 ibaresi var arkadaşlar ceza yemezmiyiz acaba bilen varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan54xx -- 19 Aralık 2017; 14:52:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: General.

La baştan deseydiniz ya o kadar insan mağdur oldu. 300tl ye taktırdım 200tl ye söktürdüm yazık değilmi, haram olsun. Terör terör diyenler, adam akşama kadar güneş altında araba sürüyor, ayrıca ışıklarda eşine çocuğuna tip tip bakıyorlar. Belli bir standart çerçevesinde cam filmi şart.

Kesinlikle böyle şerefsizler sürüyle var ışıkta beklersin yandaki adam eşini yiyecekmiş gibi bakıyor bide kendi eşi olsa sen göz ucuyla baksan kıyameti koparır silah çeker

• quote:

XXXX markanın cam filmleri %5, %20, %35, %50 ve %75 ışık geçirgenliğine sahip modellerden oluşur. Halk arasında 2 numara olarak bilinen ve en çok tercih edilen film tonu %35’dir. 1 numara olan ve açık ton %50’dir.

(Kaynak)

Kısaca bu özelliklere göre aracında cam filmi olanların büyük çoğunluğu her halikarda yine söktürmek zorunda kalacak.
  • Yok artık 1 in altında %70i nasıl tutturacaz saçmalığa bakınn

Ama R43 ibaresi olanlar ceza yemeyecek yazıyor arkadaşlar

• Bu ışıklar hangi ışıklar yahu. bana niye denk gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RCRICOS -- 19 Aralık 2017; 15:12:9 >
  • Bu tepkı gosteren kişiler neden ötv ye ve yakıta tepki göstermıyor ? Araba alımının onundekı en buyuk engel ötv ama kımse ses cıkarmıyor, herkes cam filmine takmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 19 Aralık 2017; 16:34:26 >
  • Hadi hayırlı olsun sonunda doğru kararı vermişler. İyiki 420 liralık cezadan korkup sokmemisim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046
    Hocam cam filmi böyle bir film mi?
    Cam filmi yasağında son karar belli oldu

Evet o. Artık ekran parlaklığını %70 e ayarlayıp izleyebilirsin, serbest..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 19 Aralık 2017; 15:35:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Cam filme kesinlikle karsiyim ulkemizde o kadar teror olaylari olurken ve arada kalmisken bir takim kisilerin keyfi yuzunden askerimiz sehit olacaksa cam filmi taktirdam takdiranada karsi cikarim. Bunun riski bile benim icin yeterlidir.

Bu nasıl bir yaklaşım. Ben 90 ile giderken cam filmi yok ise elindeki roketatarı görebilecek misin sanki?
    Arabalar camdan da her şeyini görüyormuş gibi düşünmenizi gerektiren bakış açısını inanın merak ettim.
    ben arabamdaki karımın kızımın trafikteki magandaların sapık bakışları ile karşılaşmasını istemiyorum olay budur var mı sorusu olan.
    kime ne arabamdaki insanlardan. sadece kafa ve omzunu görebildiğiniz bir oturma düzeninde teroristleri cam filmi sebebiyle seçemiyorsunuz öyle mi
    sesli güldüm yemin ederim.
    Askerlerin ölümlerini cam filmine bağlayan düşünceyle... hahaha yeniden güldüm yaa. askerler doğuda şehit oluyor şehir içinde mi?

• alemburda34 kullanıcısına yanıt
    Kapalı kasa araçlara , kamyonlara , tırlarada karşısındır sen şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: grbzz

quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Cam filme kesinlikle karsiyim ulkemizde o kadar teror olaylari olurken ve arada kalmisken bir takim kisilerin keyfi yuzunden askerimiz sehit olacaksa cam filmi taktirdam takdiranada karsi cikarim. Bunun riski bile benim icin yeterlidir.

Bu nasıl bir yaklaşım. Ben 90 ile giderken cam filmi yok ise elindeki roketatarı görebilecek misin sanki?
    Arabalar camdan da her şeyini görüyormuş gibi düşünmenizi gerektiren bakış açısını inanın merak ettim.
    ben arabamdaki karımın kızımın trafikteki magandaların sapık bakışları ile karşılaşmasını istemiyorum olay budur var mı sorusu olan.
    kime ne arabamdaki insanlardan. sadece kafa ve omzunu görebildiğiniz bir oturma düzeninde teroristleri cam filmi sebebiyle seçemiyorsunuz öyle mi
    sesli güldüm yemin ederim.
    Askerlerin ölümlerini cam filmine bağlayan düşünceyle... hahaha yeniden güldüm yaa. askerler doğuda şehit oluyor şehir içinde mi?

kardeşim yanlış anlama ben de cam filmine karşı değilim ama bu trafik magandası bahanesi bana inandırıcı gelmiyor. karınla caddede yürürken de etrafına bir koruma kalkanı mı kuruyorsun?

• peki ben perdeyi çekince ne olacak, ceza mı yiyeceğim . sonuçta içerisi hiç gözükmuyor.

ayrıca %70'i nasıl anlıyacak polisler. gündüz ışık daha fazla giriyor ama gece karanlık görünecek. basacaklar cezayı.

cam filmi yapılan yerlere yasal düzenleme getirmeleri ve standarda bağlamaları gerekirken gene bizimle uğraşacaklar.
  • yutuberlardan reis devreye girsin bu sorunu çözsun başlıklı videolar bekliyoruz,,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LLumar cam filmi var bende 2 no. 9 yıldır kullanıyorum.Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ayrıca sürücü ön tarafta film yok

• Hani kesilen cezalara af gelecekti.Noldu bizim o iş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tukker -- 19 Aralık 2017; 17:57:02 >
  • Cam filmi falan derken her türlü filmi çevirdiler.
  • olan gene halka olcak yasakladılar onlarca kişi söktü filmi sonra taktırdı şimdi gene sökmek zorunda kalkcak
  • Biz ne anlarız %70 ten numara belirleseydiniz

• Kolluk kuvveti %70 olduğunu nasıl anlayacak?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.