Şimdi Ara

Call of Juarez: The Cartel (ÇIKTI) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
5.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu şimdi bitirdim yanlız oyunun 2 sonu var ben iyi sonunu seçtim bir kere daha mı bitirsem ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

Oyunu şimdi bitirdim yanlız oyunun 2 sonu var ben iyi sonunu seçtim bir kere daha mı bitirsem ?

Ne kadar sürdü toplam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

Oyunu şimdi bitirdim yanlız oyunun 2 sonu var ben iyi sonunu seçtim bir kere daha mı bitirsem ?

Ne kadar sürdü toplam?

akşam yaklaşık 1 saat oynamıştım.bugunde 7 sanırım. 7-8 saat sürdü.
    425g verdi 1000 g yapmak için oyunu 3 kere bıtırmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 16 Temmuz 2011; 16:43:33 >
  • alalım mı? almayalım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26onurhan

alalım mı? almayalım mı?

orjınal kullanıyorsan alma.
  • alıyım o zaman
  • Bu gece oyunu yarım saat kadar oynadım ve açıkçası sevmedim oyunu sıkıldım ve kapattım
  • viking'e bile daha fazla tahammül ettim.
  • açıkçası ben hayal kırılıklığına uğradım o western havası hiç kalmamış ayrı olarak değerlendirirsem de başarısız.Silah kaplamaları rezelat counter-strike tarzında resmen.İnsan bir yenilik yapar siper alma falan yapar yada koşarken eğilmeye basınca yerde kaymayı yapar orjınaller bulaşmasın fwlilerde 2 kere düşünsün derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sıradan deterjan -- 17 Temmuz 2011; 12:04:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sıradan deterjan

açıkçası ben hayal kırılıklığına uğradım o western havası hiç kalmamış ayrı olarak değerlendirirsem de başarısız.Silah kaplamaları rezelat counter-strike tarzında resmen.İnsan bir yenilik yapar siper alma falan yapar yada koşarken eğilmeye basınca yerde kaymayı yapar orjınaller bulaşmasın fwlilerde 2 kere düşünsün derim

ben belli süreden sonra sırf achievements ortalamam düşmesin diye oynadım oyun bitti direk turn off console yaptım.
  • son yıllarda piyasaya çıkan en kötü fps, özellikle kötü denilecek birşey yok, herşey kötü. Seriyi oynamış biri olarak hayal kırıklığına uğradım şahsen. Rezalet, sakın para verip almayın derim ben.
  • Oyuna dair güzel diyebileceğim gerçekten bir şey yok eskilerin fps'si gibi orjinl oynayanlar cidden bulaşmasınlar....
  • orjinali geçtim yaktığım dvd'ye acıdım o derece :D uzak durun kötü ötesi serinin içine etmişler 2. oyun ne güzeldi oysaki yazık yazık...
  • Umarım diğer platformlarda oyun iyidir şu an umut ediyorum çünkü hala birinci ve ikinci oyunu oynayan bir insanım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Umarım diğer platformlarda oyun iyidir şu an umut ediyorum çünkü hala birinci ve ikinci oyunu oynayan bir insanım.

umut etme hayal kırıklığı olur.O kadar dandik.
  • quote:

quote:

Umarım diğer platformlarda oyun iyidir şu an umut ediyorum çünkü hala birinci ve ikinci oyunu oynayan bir insanım.

umut etme hayal kırıklığı olur.O kadar dandik.

Pc'de bile kurtarmaz bu oyun
  • Yalnız bir şeye dikkatinizi çekerim PS3 ve Xbox için yarın piyasada fakat PC için 57 gün sonra piyasada PC için bambaşka olabilir yani oyun hadi hayırlısı
  • quote:

Yalnız bir şeye dikkatinizi çekerim PS3 ve Xbox için yarın piyasada fakat PC için 57 gün sonra piyasada PC için bambaşka olabilir yani oyun hadi hayırlısı

57 günde herşey değişebilir belli olmaz.
  • quote:

Yalnız bir şeye dikkatinizi çekerim PS3 ve Xbox için yarın piyasada fakat PC için 57 gün sonra piyasada PC için bambaşka olabilir yani oyun hadi hayırlısı

57 gün sonra çıkmasının tek sebebi pc vs ubisoft 'ta drm'ninde kırılması oyunu değiştirmez zaten oyun xbox'ta ana platform ne kadar değişirki grafiği
  • Oyun sonunda bitti oyun kıtlığı çektiğimiz şu günlerde gideri var iki farklı sonu varmış kötü olanı seçtim iyi olanı da görmek için bitirebileceğimi sanmıyorum başlarda iyiydi fakat sonlara doğru iyice sıkmıştı oyun
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.