Şimdi Ara

Call of Juarez: The Cartel (ÇIKTI) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
5.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Garnispos

Almaya değmez beyler hele PS3e falan orjinal alacaksanız hiç almayın,ben aldım aldığım gibi takasladım

PS3 versiyonunda galiba frame-rate sorunu da oluyormuş. Gamespot incelemesinde bunu belirtip Xbox versiyonuna 6, PS3 versiyonuna 5.5 vermiş. Orijinal almayı düşünenler varsa fiyatının düşmesini beklesin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

Abartıyor olmalısınız o kadar kotu olamaz CoJ sonucta.

Biz abartmıyoruz. İnceleyen siteler de öyle söylüyor. Ayrıca bu oyunun ismi dışında Call Of Juarez'le bir alakası yok. Son olarak Gamespot da oyuna 6 vermiş...

Simdi baktim gercekten doğruymuş, n'apti ki salak herifler bu oyuna. Su an tatilden donüyorum, tam oyunu almıştım, üstüne sizin yorumlarınız soğuk duş etkisi yaptı, ağlamak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Abartıyor olmalısınız o kadar kotu olamaz CoJ sonucta.

Biz abartmıyoruz. İnceleyen siteler de öyle söylüyor. Ayrıca bu oyunun ismi dışında Call Of Juarez'le bir alakası yok. Son olarak Gamespot da oyuna 6 vermiş...

Simdi baktim gercekten doğruymuş, n'apti ki salak herifler bu oyuna. Su an tatilden donüyorum, tam oyunu almıştım, üstüne sizin yorumlarınız soğuk duş etkisi yaptı, ağlamak istiyorum.

Orjinal mi aldın ?,kopya aldıysan bu kadar abartma ağlamak istiyorum bilmem ne diye...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Garnispos

Almaya değmez beyler hele PS3e falan orjinal alacaksanız hiç almayın,ben aldım aldığım gibi takasladım

PS3 versiyonunda galiba frame-rate sorunu da oluyormuş. Gamespot incelemesinde bunu belirtip Xbox versiyonuna 6, PS3 versiyonuna 5.5 vermiş. Orijinal almayı düşünenler varsa fiyatının düşmesini beklesin...

Ben rastlamadım ya da dikkat etmedim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.