Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.699
Cevap
32
Favori
167.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saglam zombi oyuncusuyum black opstan beri zombi oynamak isteyen omereyiz12 eklesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen sene ilk kez cod almadim..bf1 denedim ilk kez..bu sene ozledigim cod geri geldi diyerek deluxe surumunu aldim...ben begendum..ama cod fanatigi olarak sunu soylemekiyim..bf neden 3-4 senede bir cikiyor ve cod neden her sene çıkıyor anladim..bf de gercekten uzun sure eglendurecek icerik dolu...ikiside alinir oynanir...

Bu arada ben xbox da oynuyorum..winter update den sonra oyunu oynayamadik..avrupada da bir cok kisi ayni dertten muzdarip..lost coonection hatasi verip duruyor. .yeni bi update bekliyoruz...umarim dlc ler doyurucu olur..yoksa verdigim paranin hakkini alamadigimi dusunecegim bu performansiyla

• Yûnus Y kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ilk çıktığında seç almıştım. Ds4 ile uygunsa olur diye. On denemede sekizinde çalıştı. O da nasıl çalıştı bilmiyorum. Bu yüzden sec i satıp pri aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 34sem

Hocam bende ilk çıktığında seç almıştım. Ds4 ile uygunsa olur diye. On denemede sekizinde çalıştı. O da nasıl çalıştı bilmiyorum. Bu yüzden sec i satıp pri aldım.

eğer ds4 yönteminde sıkıntı yaşıyosanız oyunun satın alındığı hesabı açıp içindeki save dosyasını silmeniz lazım. ayrıca oyunu başlatır başlatmaz hemen kendi hesabınıza dönmeniz lazım.
  • Oyun sec hesaplarda oynanmıyor mu ? Ben alıyorum bayağı oyun arkadaşı pri yaptım kendimi sec yapacağım
  • Arkadaşlar iki hafta önce aldığım dijital sürümünü uygun fiyata 100 tl ye veriyorum, ilgilenen varsa hesabı devredicem xbox gold dahil

• Darwin7 kullanıcısına yanıt
    cod grafikleriyle ön plana çıkan bi oyun değil zaten hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyalcin -- 13 Aralık 2017; 16:8:53 >
  • arkadaşlar şu winter paketiyle gelen gewer sten filan o silahlar nasıl açılıyor... üzerinde kilit resmi var ama açmam için ne yapmam gerektiğini yazmıyor... benim standart paket deluxe değil ama season pass almak istemiyorum ne gelip gelmiceğini bilmediğimden çıkınca bakarız paketlere diye düşünüyorum... bu konuda bilgisi olan var mı şu an için deluxe veya season pass olarak alanların ne fazlası var gelecek paketler var ama şu an bi fazlası var mı benim gibi standart sürüm oynayanlardan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FEYM

arkadaşlar şu winter paketiyle gelen gewer sten filan o silahlar nasıl açılıyor... üzerinde kilit resmi var ama açmam için ne yapmam gerektiğini yazmıyor... benim standart paket deluxe değil ama season pass almak istemiyorum ne gelip gelmiceğini bilmediğimden çıkınca bakarız paketlere diye düşünüyorum... bu konuda bilgisi olan var mı şu an için deluxe veya season pass olarak alanların ne fazlası var gelecek paketler var ama şu an bi fazlası var mı benim gibi standart sürüm oynayanlardan...

Günlük görevlerden ya da oyunlardan düşen kutulardan çıkabilir ama silah çıkma ihtimali çok düşük tutmuşlar.
    HQ dan special görevler veriyor. o günün silahı neyse, 50 multi oyunu tamamlamanı bekliyor. Galibiyetle sonuçlanması şart değil.

Yeni silahları demene fırsatım oldu. Çok aman aman silahlar değil.

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu oyun için kullandığınız ya da tavsiye edeceğiniz cep telefonu uygulaması var mıdır?
  • mp40 için özel birşey mi yapmak gerekiyor
    levele göre mi açılacak
    üzerinde değişik bir işaret var da
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayburtluCamper-35

mp40 için özel birşey mi yapmak gerekiyor
    levele göre mi açılacak

Airbone sinifini prestige yapman gerekiyor oyle aciliyo silah 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: AMAD3US

quote:

mp40 için özel birşey mi yapmak gerekiyor
    levele göre mi açılacak

Airbone sinifini prestige yapman gerekiyor oyle aciliyo silah 👍

hep o sınıfla oynuyorum zaten dostum teşekkürler cevabın için
    airborne level 55 olup prestige mi basacağım şimdi peh
    amma gereksiz işler ya her zaman girdim oynadım şu oyunu bu sene iyce boku çıkmış
  • hep o sınıfla oynuyorum zaten dostum teşekkürler cevabın için
    amma gereksiz işler ya her zaman girdim oynadım şu oyunu bu sene iyce boku çıkmış
  • quote:

hep o sınıfla oynuyorum zaten dostum teşekkürler cevabın için

Generalin yanina gidip prestige basarsan tum levelin sifirlanir 1 den baslarsin strokeskillsler hepsi kapali olur albaydi sanirim zenci olan onun yanina gidip prestige yapcan 👍

• Sin güncellemeden sonra senaryo modunda fps düşüşleri oluyor baya (ps4 pro) sizde de durum aynı mi diğer oyunlar da sorun yok bu arada farkettim ki ara sahnelerin fps sini düşürmüşler sanırım kontrolü alınca 60 oluyor yine niye yapmışlar ki böyle birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhankaldırım -- 14 Aralık 2017; 18:28:9 >
  • Oyun super reis single modunu oynamadan multiye sardim tek bktan tarafi free for all da surrkli paso arkadan yedigim kursunlara ayar oluyorum sadece onun haricinde iyi yani bana gore

• Flash bang ile grenade launcher var mı varsa nasıl kıytırıklar mı ve killstreakler nasıl çok fazla adam öldüren adaletsiz bir şekilde gene durdurulamıyan şeyler çağıra biliyor mu

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.