Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.699
Cevap
32
Favori
167.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Flash bang var eski oyunlardaki gibi standart bomba, grenade launcher yok.

Killstreak dediğin scorestreak sanırım, öyle nükleer etki yapacak kadar değiller sadece bi iki etkili güçlü scorestreak var onları da açmak baya zor zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 10 gb güncelleme olmadan giriş yapmaması sadece ilk basım parakendeler için mi geçerli? Biraz araştırma yaptım pro editionu basan başka bir firmaymış elinde pro edition olan varmı yada ilk gün baskısı olmayan. Yani güncelleme yapmadanda oyunu açılan bi baskı olan varsa arkadaslar yazabilir mi? Elimde ilk gün baskısı var herkeste oldugu gibi 10 gb güncellemeden sonra acılıyor. Eğer bu güncellemeye gerek duymayan bi sürüm varsa birinde ciddi teklifim olucak satılıksa. Biri bu konuda bilgi sahibiyse lütfen aydınlatsın inanması zor bi rezillik sektörün şuanki hali.

• Cod iw kotu diyodum bu daha da kotu 1 prestige gectim yapicak bir sey kalmadi

• Eaglefire kullanıcısına yanıt
    cod iw de yapacak ne var dıki?

cod her zaman aynı cod görev açısından, bence cod ww2 de kötü olan gereksiz HQ, division oda susturucu istediğin silaha takamamak ve perk sistemi
    yanlış anlamayında uçarak zıplayarak oynayacağıma ww2 tarzı oyunu tercih ederim.

eğer meşgale arıyorsanız aslında çok şey var silah kamuflaj yada calling card için belirli hedefler var
  • Online'da ki sorunlar giderildi mi arkadaşlar ?

149 TL'den alınır mı ? şuan kampanya da TR PSN'de.

Primary lazım bana..
  • Senceru kullanıcısına yanıt
    oyunu alalı 3 hafta oldu. hemen hemen hergün oynadım. Hiç bir sıkıntı yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanTRnaz

cod iw de yapacak ne var dıki?

cod her zaman aynı cod görev açısından, bence cod ww2 de kötü olan gereksiz HQ, division oda susturucu istediğin silaha takamamak ve perk sistemi
    yanlış anlamayında uçarak zıplayarak oynayacağıma ww2 tarzı oyunu tercih ederim.

eğer meşgale arıyorsanız aslında çok şey var silah kamuflaj yada calling card için belirli hedefler var

Aynen oyle challeng fazlasiyla var

• Senceru kullanıcısına yanıt
    hocam online sorunu malesef göreceli, ben hiç sorun yaşamadım ama yaşayanlar var
  • HakanTRnaz kullanıcısına yanıt
    IWde çok fazla silah çeşidi vardı özellikle supply droptan bir suru silah cıkıyordu ve hasar miktarları hepsi kendine özgüydü. WW2de silahların sadece değişik görünümü mevcut hasarları aynı.
    IWde Ground war gibi çeşitli modlar vardı. Class seçeneği çok daha iyidi. WW2deki gibi 1 perkle sınırlı değildik, ister sessiz oynuyorduk ister hızlı şekilde farklı oynayış sunuyordu. Grafikler bi nebze daha iyidi. Ama bu jenerasyon bana göre en iyisi bo3tur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eaglefire -- 16 Aralık 2017; 19:38:51 >
  • Eaglefire kullanıcısına yanıt
    ground war evet yok, benimde belirtiğim gibi perk sistemi saçma olmuş,

ama silah konusuna katılmıyorum, bence herkes eşit damage ile oynamalı, artı silah çok olması farketmez ki sonuçta en iyi oynadığın silah ile oynuyorsun
  • bu ne ya sinirlerim bozuldu 149 lira normal sürüm, 224 lira deluxe...Ben oyuna 270 season pass a 190 küsür para verdim.. Oyun güzel eyvallah da activision iyi sömürüyor. 450 nere 224 nere %50 indirim haksızlık bu 1 ay oldu daha
  • rocker1903 kullanıcısına yanıt
    Abi indirimi bekleseydin o zaman. Hayır yani indirime girdi diye kızmak nedir?
  • Neyse indirim bekleyip çatlamaktansa alıp oynamak en iyisi..
    Bir oyuna 450 lira para vermek ???

Firmalar yine insaflı davranıyorlar demek ki :)

Ortada bir haksızlık yok. Allah herkese bir akıl vermiş; aklını kullanan kullanıyor. Neden bu şikayet ? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 17 Aralık 2017; 16:13:50 >
  • Bazıları killstreak scotestreak gibi şeylere çok laf söylemiş adaletsiz filan diye ama bu olay Cod4’drn beridir var Modern Warfare’drn beridir yani. Bu oynayan kişiye ödül gibi birşey zaten ve ki öylede olmak zorunda. (En azından bu oyun için öyle) o kadar adam vuruyorsun uğraşıyosun çabalıyorsun ödülüde bu indirilmesi zor killstreak yada scorestreak olacak. Scorestreak olayı da MW3 ile beraber geldi,artık her oyunda var hemen hemen.

Kısacası bu killstreak yada scorestreak antipatisi olanlar BF oynasın.Kimse yanlış anlamasın fanlık filan değil derdim benim görüşüm bu yönde.

• sayfaya iyi ki girmişim hemen yapıştırdım delüxe paketi

elimde kutulu oyun var ama olsun
    aynen öyle en azından 3 4 ay geçse iyi olurdu. Zaten bi codu alıyodum ılk cıktıgı gıbı artık 1 ay bekleyıp star warsda oldugu gıbı 100e almak daha mantıklı.
  • Oyun sezon pass lı ne kadar oldu şimdi? Anlamadım olayı ben şimdi

• Oyunda ara ara çok lag oluyor. Bazen hiç sıkıntı yok bazende sürekli lag oluyor. yandaki wireless işareti sarı ve kırmızı oluyor. Sanırım server kaynaklı. Sizde de böyle bir sorun varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: condemned890

Oyunda ara ara çok lag oluyor. Bazen hiç sıkıntı yok bazende sürekli lag oluyor. yandaki wireless işareti sarı ve kırmızı oluyor. Sanırım server kaynaklı. Sizde de böyle bir sorun varmı

lag olmuyor hiç bende.
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.