Şimdi Ara

Call of Duty: World at War (2008) [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.627
Cevap
2
Favori
234.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merak etme oyunun çıkmasına en az 1-2 yıl var bu erken haber..
  • Call Of Duty 6'da Nükleer Silah kuLLanırız kesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

modern savaşa devam yani, bu iş geleceğin savaşlarına doğru gidiyor galiba

call of duty 6 Future war olur bak yazdım buraya

Call Of Duty 7 Star Wars olur bence
  • Activision ve Vivendi Games, Activision Blizzard olarak birleşiyor!

http://forum.donanimhaber.com/m_19422926/mpage_1/key_//tm.htm#19422926

Activision yaptığı açıklama ile Vivendi Games'le 18.9 milyar dolar karşılığında birleşeceklerini duyurdu. 2008 yılının ilk yarısında olması planlanan birleşme sonucunda oluşacak yeni oyun firmasının adı ise Activision Blizzard (Vivendi Games'in sahip olduğu en çok para kazandıran firma) olarak belirlendi. Bu açıklamaya göre Vivendi Games, Activision Blizzard adında Activision'ın altında çalışan bir firma konumuna düşmüş olacak. Vivendi Games'in sahip olduğu Sierra'ya ise ne olacağı henüz belli değil.

Tüm bunların yanında bu birleşmenin ardından 12 firmayı bünyesinde barındıran Activision yaptığı açıklama ile Guitar Hero IV, Call of Duty 5, James Bond, yeni Tony Hawk oyunu ve yeni Marvel oyunlarının yolda olduğunu bildirdi.

Güncelleme:

Activision Blizzard'ın resmi olarak duyurulduğu basın toplantısından sevindirici bir diğer açıklama ise Guitar Hero ve Call of Duty gibi oyunların her sene ya da seneye yakın sürede yenilenebileceğini açıklamasıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 6 Aralık 2007; 23:10:35 >

• COD 5 Vietnam olsa süper olur....
  • sabırsızlıkla beklıyoruz,cod 4 super hatta oynadıgım en ıyı oyun dıyebılırım 5 de ınsallah oyle olur,uzamasa barı
  • Konu çığırından çıkmış bambaşka yerLere gitmiş neyse.

Activision ve Vivendi Games'in birLeşmeside Süper oLdu çok daha GüzeL bir COD 5 Gelicek inşallah

• Arkadaşlar serinin 5. oyununda tekrar II.Dünya Savaşına dönücekmişiz...

http://www.gamer.tm/news.php?id=1848
  • Call Of Duty 4 ün ardından 5 in gelmesi iyi.Oynayacak oyun kalmadı.
  • daha yeni oyun çıkarttılar hemen bi sonrakini duyuruyorlar
  • cod4 bölümleri çok kısaydı cod5 daha uzun sürer umarım
  • Call of Duty 5, Pasifik Cephesinde mi geçecek ?

Şu sıralar oyuncuları, özellikle de CoD severleri meşgul eden bir dedikodu ortalıklarda dolaşıyor. Call of Duty 5, WW2'ye mi dönüyor? Şimdiki haberler ise CoD5'in Pasifik Cephesinde geçeğini gösteriyor. Toparlama yapacak olursak Call of Duty 5, WW2 zamanında Pasifik Cephesi tarafında geçen operasyonları konu alacak. Baktığımızda Pasifik Cephesi konusunu kaliteli bir şekilde işleyebilen yapım olmadığı için aslında kulağa da hoş geliyor. Haberde Moh Pasific Assault'tan da bahsedilirken, basma kalıp konular işlendiği taktirde başarısız bir oyun olacağı da belirtiliyor. Aslında savaşın geri planda kalmış cepheleri kaliteli bir şekilde anlatılabilirmiş bir dedikoduya göre. Çin, Birmanya, Yeni Gine gibi cepheler örneğin. Tabii ki henüz onaylanmış bir şey yok ortada ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler...Bekleyip göreceğiz.

merlininkazani

• pasifiğe geçmesin yaaaaaa oynamam valla ne öle ormanlığın arasında mı ilerlicez çinli öldürmek istemiyorum uyuz ya yine almanlar olsun bu sefer rus larla oynıyalım karlı bölümler olsun stalingard filan oralar süperdi ya bi de o zamanın grafikleri ile stalingard süper olur

• bence Modern savaşdan sonra geçmişe dönmek biraz saçma olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarikanarya567

quote:

Orjinalden alıntı: TuRk_OyUnCu

Ya ne 5'i ya önce call of duty 3'ü pc'ye çıkartın....

O iş mümkün değil boşuna bekleme.

zaten pc de ben oynadım ve bitirdim onu....
  • haber için sağol
  • Daha CoD 4'ü yeni aldım, 5 çıkıyor
  • Bence kesinlikle World in Conflict gibi bir Soğuk Savaşın, sıcak savaşa dönüştüğü bir oyun yapılmalıdır. Her iki tarafı da oynamak en güzeli ama yapmayacaklarına göre biraz Rus kanı akıtırız

Ben CoD4 te en çok o soğuk savaş yıllarına döndüğümüz yerleri sevmiştim. Şöyle Seattle a Ruslar bir çıkarma yapsa onları bir defetsek sonra da March to Stanligrad,

Alalalalalaalahaalahaa
  • cod5 çıkarsa bide içinde Türkiye ile ilgili bölüm olursa işte o zaman manyak olur.bi bölüm bile bana yeter. bi TÜRK askerini yönetmek çok manyak olurdu valla....
  • quote:

Orjinalden alıntı: leanback

Pinky i kıskananlar çatlasın ne biçim adamlarsınız ya konu nun içine ettiniz hepinizi bir güzel pataklamak lazım

dayı benide pataklayındüzelen konuyu yeniden çığrından çıkarma suçundan

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.