Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
118
Favori
388.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar Twitter da yapımcı yeni bir güncelleme twiti atmış ama anlayamadım yeni güncelleme mi geldi yine?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • klik-klak-boom kullanıcısına yanıt
    Bende xbox'da oynuyorum crossplay kapatılabiliyor (xbox ayarlardan) fakat bu seferde oyun bulmuyor. 10 dk bekledim bulmadı bende durdurdum.Çabuk bulması için tüm xbox oyuncularının crossplayi kapatması lazım ki maç çabuk bulsun malesef onuda herkes bilmiyor.İnsanlar kapatılmıyor diye biliyor o yüzden aynı servera toplamak çok sürüyor.Playstation tarafında durum nasıl bilemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musab63

Bende xbox'da oynuyorum crossplay kapatılabiliyor (xbox ayarlardan) fakat bu seferde oyun bulmuyor. 10 dk bekledim bulmadı bende durdurdum.Çabuk bulması için tüm xbox oyuncularının crossplayi kapatması lazım ki maç çabuk bulsun malesef onuda herkes bilmiyor.İnsanlar kapatılmıyor diye biliyor o yüzden aynı servera toplamak çok sürüyor.Playstation tarafında durum nasıl bilemiyorum.

Ps4 de kapatabiliyorsun rakip 1dk icinde buluyor

• Multiplayer Hardcore'a çok alıştım. O kadar alıştım ki Warzone saçma geliyor. 20 kere üstüne sıkınca anca ölüyor adam. Hele uzaktan çok daha zor. Bu Warzone'un hardcore'u yok mu acaba ?

• musab63 kullanıcısına yanıt
    Takim felan yok mu ya bi 1. Olsak su oyunda. 😄
  • Wfast kullanan varmı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar multiplayer'da Mac 10, Aug, FFAR kasmak istiyorum ama silahlar multiplayer da görünmüyor.

Sebebini bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: klik-klak-boom

Takim felan yok mu ya bi 1. Olsak su oyunda. 😄

Biz 2 kere olduk şükür 4'lüde :D

• quote:

Orijinalden alıntı: saameet_06

arkadaşlar Twitter da yapımcı yeni bir güncelleme twiti atmış ama anlayamadım yeni güncelleme mi geldi yine?

Harita'da büyük füze var o kalkış yapınca tüm harita silinecek yeni harita gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

Harita'da büyük füze var o kalkış yapınca tüm harita silinecek yeni harita gelecek.

Alıntıları Göster
    80 li yıllarda olan Verdansk haritasının geleceği söyleniyor. Stadyum inşaat halinde. Aynı haritaya biraz makyaj yapıp 1980lere döndürecekler eğer doğruysa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • guitarman kullanıcısına yanıt

Cold War multi kasabiliyorsunuz o silahları, MW multide kasamazsınız hocam. Aynı şekilde MW silahlarını da CW da kasamıyorsunuz.

• battlepass ile gelen operatörlerin görevlerini battlepass bitiminde de yapabiliyor muyuz? Yoksa battlepass bitiminde görevlerini yapmadığım operatörlerin skinleri açılmıyor mu bir daha?

• Makro kullanan da var, aim kullanan da, norecoil kullanan da var.

Gerçekten bıktım artık ya

Hile diye diye Pubg'yi bitirdiler, en kısa zamanda bu oyun biter umarım. Boş boş silah geliyor, operatör geliyor, incik boncuk geliyor. Hileye, makro'ya, aim'e, norecoil'e asla çözüm gelmiyor.

Bir de bunlar yetmezmiş gibi simsiyah bir karakter yapmışlar gölgede, evde gözükmüyor. Oynayanların yarısı bu operatörü kullanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sata90 -- 10 Nisan 2021; 0:57:6 >
  • oyunu hemen hemen hergün oynayan biri olarak son birkaç haftadır acayip değişiklikler hissediyorum.

her zaman kazandığım gun fight ları kazanamıyorum. kafaya şarjorü boşaltırken ölüyorum kill cam'de izlediğimde karşımdaki karnıma sıkıyor (power rounds yok) ve kazanıyor.

xbox series s'te oynuyorum ve ping'im 80-100 arası değişiyor.

bazen öyle şekilde challengeları kaybediyorum ki oyunu sildim silicem az kaldı

• Multiplayer hata veriyor acilmiyor acilsada pompalida eller kollar sag sola gidyor

• Sistemim çok parlak değil biliyorum ama 75 fps 'te rahat oynama şansım hiç mi yok :) ayar vs öneriniz var mı?

GTX1060 6GB

16GB ram

i5 6400

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Hocam 75 fps'in nesini begenmiyorsunuz.

Aynı ekran kartı ile 90 üzeri alıyorum. işletim sistemi ReviOS  

• 75 fps alamıyorum demek istedim orda :) şu an 48 mesela 🙄 46-48-46

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

gtx 1060 6gb ve ryzen 3 1200 var bende aynı sekilde performans dusuk, ama benim asıl sebeb islemcim iyi değil heralde ondan.. en dusuk ayarlarda oynuyorum yine de 57 55e kadar dustugu oluyor maalesef

• 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.