Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
118
Favori
388.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biz ortadoğu İnternet hızıyla oynuyoruz adamlar bizden 10 kat hızlı internetle oynuyor. Şampiyonlar ligine giden Türk takımı gibiyiz.
  • Tek kişi rebirth girebiliyorum ama üç kişi giremiyoruz. Arıyor yazısında kalıyor lobide. Oyuna giremiyoruz. Nedeni ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: namunsan

Tek kişi rebirth girebiliyorum ama üç kişi giremiyoruz. Arıyor yazısında kalıyor lobide. Oyuna giremiyoruz. Nedeni ne olabilir?

Dont fill yapmis olabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu sıralar hangi silah moda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmeyenler varsa diye suraya soyle bisi birakmak istiyorum, ben de yeni ogrendim. Twitchte populer olan bazi tiplere karsi bakis acim degisti :)
    Yazik, durum icler acisi.

https://www.youtube.com/watch?t=295&v=Czc-8Ai4SRo&feature=youtu.be
  • tomasson85 kullanıcısına yanıt

Bullfrog a denk geliyorum bu aralar Warzone'da, CW Multiplayerda aldım bir kaç el baya hoşuma gitti hocam tavsiye ederim.

• herkesin birlikte oyun attığı sadece call of duty türkiye’ye özel 600+ kalabalık bir discord ve klan grubumuz var tek olan veya takım oyunu arayan arkadaşlar gelip rahatlıkla oyun bulabilirler aynı kd de olan kişilerle kd odalarında da oynayabilirler ayrıca klana da katılıp ekstra exp kazanabilirler. takım oyunu oynayacak aktif kişi bulmak dışında oyun ile ilgili haberleri, sohbetleri, güncellemeleri de takip edebilirsiniz.
    discord
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamSymbiote

Bilmeyenler varsa diye suraya soyle bisi birakmak istiyorum, ben de yeni ogrendim. Twitchte populer olan bazi tiplere karsi bakis acim degisti :)
    Yazik, durum icler acisi.

https://www.youtube.com/watch?t=295&v=Czc-8Ai4SRo&feature=youtu.be

Hileden dolayı oyunu bıraktığını söyleyen Vikkstar ın bile hileci olduğu ortaya çıktı. Ban dalgasında hesabı gitmiş videoları var hile anlarının. Geçen haftalardaki twitch rival turnuvasında da ünlü oyunculardan birinin duvar arkası aim track yaptığı bir kaç anı var. Kill rekorunu kıran Aydan ın hesap gitmiş onun da videosu var. Kısaca bu işten ciddi paralar kazanan ve diğer tüm oyunculardan daha iyi oynayan yayıncıların %90 ı hile. İşin içine para girdiği zaman hile kaçınılmaz hale geldi. Aylar önce yazmıştım piysadaki en çok rağbet gören hile firmalarından birinin başındaki adamın bir röportajı var sadece espor ve stremer lar için özel hileler geliştirildiğini anlatıyor müşterleri arasında bir sürü ünlü yayıncı ve esporcu olduğunu söylüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tomasson85

Şu sıralar hangi silah moda?

Ben Grau ve Kar98 ikilisi ile oynuyorum sürekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Hileden dolayı oyunu bıraktığını söyleyen Vikkstar ın bile hileci olduğu ortaya çıktı. Ban dalgasında hesabı gitmiş videoları var hile anlarının. Geçen haftalardaki twitch rival turnuvasında da ünlü oyunculardan birinin duvar arkası aim track yaptığı bir kaç anı var. Kill rekorunu kıran Aydan ın hesap gitmiş onun da videosu var. Kısaca bu işten ciddi paralar kazanan ve diğer tüm oyunculardan daha iyi oynayan yayıncıların %90 ı hile. İşin içine para girdiği zaman hile kaçınılmaz hale geldi. Aylar önce yazmıştım piysadaki en çok rağbet gören hile firmalarından birinin başındaki adamın bir röportajı var sadece espor ve stremer lar için özel hileler geliştirildiğini anlatıyor müşterleri arasında bir sürü ünlü yayıncı ve esporcu olduğunu söylüyor

Alıntıları Göster

Aga adamların oyun mekaniği bizimkisinden tamamen farklı.Yaptıkları hareketler, atışları,hoplayıp zıplamaları,dönmeleri,bişeylerin fazla olduğu çok belli..Aynı silahı ben yapıyorum sekmesi olmasın diye mount yapıp öyle atış yapıyorum yok aga nafile.Yani bir gariplik var.PS ciler zaten aim asist, cronux ile malı götürüyolar.

• Arkadaşlar güncelleme sonrası packet loss sorunu başladı bende. Çözüm önerisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: lofer_freud

Arkadaşlar güncelleme sonrası packet loss sorunu başladı bende. Çözüm önerisi olan var mı?

Haste programı kullanmak dışında bir çözüm bulamadım. Program bedava, şanslıysanız yardımcı olur, herkese olmuyor.

https://www.exitlag.com/haste/

• quote:

Orijinalden alıntı: korsan067

Aga adamların oyun mekaniği bizimkisinden tamamen farklı.Yaptıkları hareketler, atışları,hoplayıp zıplamaları,dönmeleri,bişeylerin fazla olduğu çok belli..Aynı silahı ben yapıyorum sekmesi olmasın diye mount yapıp öyle atış yapıyorum yok aga nafile.Yani bir gariplik var.PS ciler zaten aim asist, cronux ile malı götürüyolar.

Alıntıları Göster

Kardeşim biz ps'cilerde siz bilgisayarcılar ile eşleşmek istemiyoruz, çok hileci var NO CROSPLAY tabihi her zaman... Aim-asist işini çok büyütüyorsunuz. Oynamayı bilmeyen adama ds ile istediğin kadar aim-asist ver... Mouse hareketi ile analog hareketini fps oyunlarda bir tutmamak gerekir, inan el alışkanlığı varda oynuyoruz ps'den warzone, ds ile oynayamayan çok ne verirsen ver.

• Arkadaşım sayesinde başladığım oyun, yaklaşık 4 aydır oynuyorum ve bir oyundan ne kadar keyif alınabilirse o kadar alıyorum.

bkz arkadaşımın daha dün paylaştığı bir videosu

• Hile çok bu ara, iyice azıttılar. Keşke devamlı killcam gösterse, bazen göstermiyor uyuz oluyorum. Killcam ile hileci direk belli oluyor zaten, artık o seviyeye geldim ki, aimbot ile oyun kumandası aim assistini bile tam ayırt edebiliyorum, eskiden zorlanıyordum. Artık devamlı mesaj geliyor, hilecinin banlaması için yardımınız oldu teşekkürler falan diye.

• Merhabalar,

Aydan, Vikkstar gibi yayıncıların ve pro player seviyesinde oynayan içlerinde Türk'te olan bir çok oyuncunun hesap kapatma olayları üzücü. Warzone da her silah seker fakat dpi ve oyun içi sens faktörüyle yetenek birleşince bunu en aza indirebiliyorsunuz.

twitch.tv/shyzu7 takip ettiğim bir yayıncı. Loadouts ve perklerine göz atmanızı tavsiye ederim.

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt
    Avantaj çok belli oluyor. Sekmeyen silah diye yapıyoruz aynısı sanki inadına yapar gibi dağlara taşlara gidiyor namlu. Yani bir yanlışlık var. 20 senedir oynarım oyun aralıksız.. Bu dönem çok bariz şekilde hile veya diğer avantajlar belli oluyor.. Ps de oynadım iki sene aim asist ping düşükse süper hile gibi. Ama ping düşükse..
  • Ps5 veya ps4 icin sensitivity ayarlarinizi paylasabilir misiniz uzun suredir oynamiyodum tam istedigim gibi bi ayar yapamadim
  • quote:

Orijinalden alıntı: korsan067

Avantaj çok belli oluyor. Sekmeyen silah diye yapıyoruz aynısı sanki inadına yapar gibi dağlara taşlara gidiyor namlu. Yani bir yanlışlık var. 20 senedir oynarım oyun aralıksız.. Bu dönem çok bariz şekilde hile veya diğer avantajlar belli oluyor.. Ps de oynadım iki sene aim asist ping düşükse süper hile gibi. Ama ping düşükse..

200 mgbt süperonline kullanıyorum, lan cat6 ile bağlanıyorum ping öyle çok düşük değil. Türkiye fiber altyapısının nasıl olduğunu hepimiz biliyoruz aim'i geç zaten türkiyede gerçekten ping düşük oynuyorsan şanslısın çünki çoğu oyuncuda ping var.

• arkadaşlar silah seçerken primary weapons'da normal silahlar var ya, bir de o normal silahların yanında "store" ve bazılarında "armory" var.

store'dakiler ve armory'dekiler kesin standard olanlardan iyimi sizce? aradaki farkı tam anlayamadım

yani eklentisiz olduklarında hangisi en iyisi? standard, store, armory?

• 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.