Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.631
Cevap
117
Favori
387.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pcden oynayanlar 1440p yüksek ayarlarda kaç fps alıyor acaba? Son iki haftada 1080 ti, 3070, 1080, 2080 super, son olarak da 2080 ti ile denedim bu oyunda garip bir problem var. Gpu usage yüzde 70'lerde geziyor bu yüzden almam gereken fpsnin çok daha azını elde edebiliyorum.

Ryzen 3600, 2080 ti, 2x8gb 3000mhz ram ve nvme ssd ile 140-150 fps almam gerektiğini düşünüyorum ama optimizasyon özürlü oyun ekran kartını kullanamıyor fps 105-110 civarı takılıyor. Grafik düşürünce de fps artmıyor. Çözünürlüğü artırınca da gpu kullanımı bu kez arttığı için fps de pek düşmüyor. Böyle saçma bir durum çok kişinin başına gelmiş. Çözüm bilen varsa çok makbule geçer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maclarens90 kullanıcısına yanıt

Yanlış düşünüyorsun, çünkü ciddi anlamda cpu bağımlısı bir oyun. Ryzen 3600 darboğaz yapıyor, çok ince ayar vs ile alacağın en yüksek (en iyimser) değer, rtx 3070 ile 1440p için 135 falan olur. Ben ryzen 5600x'e geçtikten sonra rtx 3070 ile 130 fps'den 145 ve üzerine çıktım 1440p ve filmic smaa t2x açık şekilde.

Bu şekilde ciddi darboğaz yapan oyun pek yok, warzone tam bir optimizasyon özürlüsü bir oyun. Bu oyunu bir tarafa bırakırsak ryzen 3600 çok güzel bir işlemci, 1440p ve üzeri için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerospace -- 19 Şubat 2021; 3:46:18 >
  • Daha önce yazan oldu mu göremedim ama battlepass almadan ilerleme yaptiktan sonra battlepass satın alirsak gecmis levellar da geliyor mu? Şuan sezon1 79leveldeyim oyuna daha yeni başladigim icin alisirmiyim diye tereddut ettigim icin almamistim simdi battlepass alsam 79a kadar geldigim ödüllere sahip olacak miyim ?

• ezicioyuncu kullanıcısına yanıt
    Sahip olacaksin
  • ryzen 3 1200 artı gtx 1060 6 gb 16 ram ile sürekli darbogaz yaşıyorum islemci kullanımı yüzlerrde ne önerirsiniz? islemci ocli 3.9 frekansta kullanıyorum

• malkockose kullanıcısına yanıt

Çözünürlüğü 1440p yapıp denemen de fayda var

• Bambusbonze kullanıcısına yanıt
    monitör 1080p hocam ya
  • arkadaşlar bu battle pass ile ilgili bir kaç sorum var. yardımcı olursanız sevinirim

battle pass her sezon yenileniyormu? yenilenince nasıl oluyor şuanki 100 tier silinip yerine bambaşka yeni 100 tier mi geliyo?

mesela ben sezon 1 battle pass almayıp, sezon 2 battle pass alırsam, sezon 1'deki 100 tier'ı da otomatik alıyormuyum? 100+100=200 mü oluyor? nasıl oluyor bu battle pass sistemi? acemi olduğum için anlamaya çalışıyorum

• nxplay kullanıcısına yanıt
    Her sezon kendine özel, sezon 2 başladığı zaman sezon 1 ile ilgili açılmayan kısımlara ulaşamıyoruz.
  • Eskisine göre kazanılan deneyimi kırpmışlar, yada battle pass için seviye atlama deneyimini arttırmışlar. 100ncü seviyeye halen gelemedim, hiç bu kadar zorlanmamıştım. Gerçi 100ncü seviyede verdikleri matah değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maclarens90

Pcden oynayanlar 1440p yüksek ayarlarda kaç fps alıyor acaba? Son iki haftada 1080 ti, 3070, 1080, 2080 super, son olarak da 2080 ti ile denedim bu oyunda garip bir problem var. Gpu usage yüzde 70'lerde geziyor bu yüzden almam gereken fpsnin çok daha azını elde edebiliyorum.

Ryzen 3600, 2080 ti, 2x8gb 3000mhz ram ve nvme ssd ile 140-150 fps almam gerektiğini düşünüyorum ama optimizasyon özürlü oyun ekran kartını kullanamıyor fps 105-110 civarı takılıyor. Grafik düşürünce de fps artmıyor. Çözünürlüğü artırınca da gpu kullanımı bu kez arttığı için fps de pek düşmüyor. Böyle saçma bir durum çok kişinin başına gelmiş. Çözüm bilen varsa çok makbule geçer.

3700X 3070 ile 1440P her şey full 120-130 fps arasıda gezınıyor cpu %40-45leri görüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

O yüzden ne yapıyoruz, 1.loadout sonrası hemen 2.loadout'ta ghost perk yapıyoruz. :D 1.loadout'ta çift silah perki olduğu için, ghost kullanamıyoruz, 2.kutu düşünce ordan ghost perki olan 2.ci loadout'umuzu seçip tekrar silahları yerden geri alıyoruz umarım ghost oluyoruzdur. :)

Alıntıları Göster

Evet zaten overkill perkimiz gidiyor. Yerden silah bulduğumuzu düşünün. Ghost ölmediğimiz ya da farklı perk seçmediğimiz sürece duracaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: wardaddy58

Oyuna yeni başladım alışmaya çalışıyorum ama alışılacak gibi değil . Kaç el attım 2 adam öldürebildim en fazla . Adamla karşı karşıyayım tek atıyor , kafama tek yedim sanıyorum , killcam dan bakıyorum adam ben daha adamı görmeden taramaya başlamış . Ps den oynuyorum bu arada .

Kilo kasmaya başlayın ilk başta sonrasında başka silahlar kasarsınız en azından eliniz alışmalı.

• arkadaşlar deatmach modunu kaldırdılar mı?

• Odrisa kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam, peki battle pass satın alırken bi 1000 cp olan var, bir de 2400cp olan (+ 20 tier’lı) var

+20 tier’lı olanı mı almak lazım fark ediyormu çok? +20nin içinde neler var göremedim
  • Bir musubet geliyor vatanımız Verdansk'a, bakalım yeni sezonda neler olacak, (garip bir gök gürülütü kara bulut ve aşağıda daha önce resurgence adasının açıklarındaki garip kargo gemisi, artık Verdansk'a yaklaşmış!)

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

@nxplay standart battlepass ne ise onu al (1000 cp olacak, diğeri para tuzağı :), bir de eğer battlepass'te çok level atlamadıysan şimdi satın alma, yeni sezonu bekle. Fakat çok level atladıysan ne biliyim 90-100 falansan o zaman al, çünkü oradan gelecek altınlar zaten battlepass'in parasını çıkaracaktır. 98 level olduysan zaten sana toplamda 1300 cp geliyor, bir sonraki sezon 1000 cp'ye yeni battlepass alıyorsun, bu böyle devamlı kendini çıkarıyor ve her sezon 300 cp ek olarak birikiyor.

• Aerospace kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam standard olanı aldım bütün tierlar eksiksiz açıldı. Baya oynamışım oyunu

Bu arada available tokens diye şöyle bir şey var

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

2 katı xp silah xp ama 15dk - 30dk nedir acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nxplay -- 20 Şubat 2021; 14:22:13 >
  • 2. sezonda yeni map gelecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

Sağolun hocam standard olanı aldım bütün tierlar eksiksiz açıldı. Baya oynamışım oyunu

Bu arada available tokens diye şöyle bir şey var

2 katı xp silah xp ama 15dk - 30dk nedir acaba

Kullanım süreleri işte. Yarım saat - 45 dakika - 1 saat olarak vermişler. Atıyorum oyundan 1 saat boyunca çıkmayacagına eminsen 1 saatlik boostu aktive edersin öyle oynarsın.

• 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.