Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
118
Favori
388.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hile olayıda ilginç adamlar kesinlikle yakalnmıyorlar..bence içirden yardım var bu hile işinde.oda parayla sonuçta.her iki taraftan para kazanıyor

• Ekleyin arkadaşlar Ps4pro

Nick =GladyatorDR
    id= #1409517
    Warzone Win=92
    Warzone Top10=1205
    Kills=7304

Ratio cok yuksek degil eşimle ortak oynadik ilk 2 sezon
    Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tckerdem06

Ekleyin arkadaşlar Ps4pro

Nick =GladyatorDR
    id= #1409517
    Warzone Win=92
    Warzone Top10=1205
    Kills=7304

Ratio cok yuksek degil eşimle ortak oynadik ilk 2 sezon

ekledim hocam Call of Duty: Warzone [ANA KONU]  Nick MENZA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeNzA -- 2 Şubat 2021; 11:39:55 >

• Arkadaşlar bilenler yardımcı olursa sevinirim
    Msi gf65 thin
    İ5 9300h işlemci
    Rtx 2060 ekran
    8gb ram laptop
    Oyunu oynarken ısınma ve darboğazdan kaynaklı drop yer miyim diye merak ediyorum. Malum oyun cpu ya çok yükleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fykadi

Arkadaşlar bilenler yardımcı olursa sevinirim
    Msi gf65 thin
    İ5 9300h işlemci
    Rtx 2060 ekran
    8gb ram laptop
    Oyunu oynarken ısınma ve darboğazdan kaynaklı drop yer miyim diye merak ediyorum. Malum oyun cpu ya çok yükleniyor

yok gayet iyi çalıştırır tabiki ısınıcak haliyle.

• Undervolt yapmak gerekir mi? Kaç dereceleri görür sizce?
  • Warzone falan değil bildiğin çocuk parkı bu oyun. 5 yaş altı silahları da eklediler Cold War'la... Evet hiçbir zaman öyle kamçılayıcı, zorlayıcı ya da ne bileyim rekabetçi bir oynanışa sahip olmadı bu seri ama en azından Warzone stres atmalıktı, plunder falan sarıyordu yine. Şu an sakin girdiğim oyundan sinir stres çıktım. İki oyunda bir rastlanan hilecilere ve hilecilerle verilmeyen veya verilemeyen mücadeleye girmiyorum bile. Özetle, ölmek üzere...

• Bu hafta da bazı Pro playerlar hileden dolayı oyunu bıraktıklarını açıklamış. Geçen hafta 250 bin dolarlık turnuvada bile bir sürü hileci çıkmış. Artık hilesiz oynayan kimse kalmadı call of duty yi.

• Bu ara acayip hileci var. Bazen tüm lobi hileci oluyor. Bizi öldüren grubu rapor etmek için izliyoruz, onları kesen bir grup geliyor helal olsun diyoruz ama bir bakıyoruz onlar da hileciymiş. Adam 1.5 km öteye sıkıyor no scope

• son videomuzu da şuraya koyuvereyim. çok şükür dmrfest bitince amax'e geri döndük..

• hitman kullanıcısına yanıt

Farklı bir platformdan giriş yaptıysanız eğer sonradan açılan platformda 0 gözüküyor. Pcden ps'e mesela

• tckerdem06 kullanıcısına yanıt

Hocam ekledim bende warzone da eski pc yeni ps oyuncusu olarak yola devam 👍🏼

BaDJoKe#9484787

Kd 1.91

8600kill

84 win

• tckerdem06 kullanıcısına yanıt

K.d cok iyi degil takimla hareket ederim ama 0.7 k.d sanırım sorun olmaz derseniz ekleyim

Bu tür takim oyunu fps oyununda beğenmeyip hemen kaçan cok kişi gördüm kimsede dürüst değil çıkarken şöyle oyununu beğenmedim oynamak istemiyorum diye bu kadar zor mu

Mesela birini ekliyorum gruba geliyor 1 mac atıyor baktı olmuyor çıkarken de diyor ki isim çıktı bir bakıyorum baska gruba gitmiş o zaman oraya kriter koy ona göre ekleyelim böyle yapmanın anlami yok

Bu oyunlarda takım olmayınca zevkli olmuyor sacma sapan kisilerle oyun oynamak zorunda kaliyorsun loadout çağırsın diye parayi veriyorum ama baska birsey alıyor cok sıkıcı oluyor böyle bunu genel olarak yazdım böyle cok kisi var birde oyunu oyun olarak görmüyorlar gerçek hayatta savaşıyorsun gibi davranan cok kisi var

• Call of Duty: Warzone'da hile sebebiyle tek seferde 60.000'den fazla kişi banlandı

https://www.donanimhaber.com/call-of-duty-warzone-da-hile-sebebiyle-tek-seferde-60-000-den-fazla-kisi-banlandi--129701

• Bu stutter sorununu hiçbir şey çözmüyor ya. Rebirth çok akıcı ama Verdansk haritasında mide bulandırıcı bir optimizasyon var. Ben RDR2 oyununu 45 fpste oynayıp zerre rahatsız olmuyorum, bu oyunda 80-90 fpste rahatsızım. Stuttering var çünkü. Adv_options dosyasını düzenlemek de işe yaramıyor. Tek çözüm gidip süper bir cpu ve gpu almak, oyun ona mecbur kılıyor.

• yahu dün girdik 4 kişi. oyun sonuna kaldık, 10-12 adam falan vardı. herifin teki geldi dürbünsüz m4 ile hepimizi takır takır indirdi 5 saniye içinde. bakalım izleyelim dedik, adam tek kişi aynı muhabbeti diğer takımlara da yaptı. bıktım bu hilelerden.

• Yeni güncelleme mi geldi.
  • O kadar güzel update yapdılar ki... Operatörler kısmına giremiyorum Call of Duty: Warzone [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetsons -- 5 Şubat 2021; 19:12:27 >
  • arkadaşlar biz warzone 'u xbox da oynuyorduk. ben playstation 5 e geçtim. orada party chat ile sesli görüşüyoruz çünkü oyun içi party chat ses kalitesi iyi değil. şimdi playstation 5 ile xbox arasında sesli chat için ne kullanmamızı önerirsiniz? En iyi ses kalitesini neyden alırız?

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.