Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
118
Favori
388.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bunu yazmaya girdim

• Anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. Yeni bilgisayar alıcam. Elimdekini 4 bine satıp bi 4 bin de kendim koyup monster abra almayı düşünüyorum. İ5 işlemci gtx 1650 ekran kartı var 8 gb ram ama ben 16gb olarak artırmayı düşünüyorum. Bu sistemle normal grafik ayarlarında kaç fps alabilirim warzone?
  • Oyunu bilgisayarda oynuyorum. Arkadaşımı Blizzard Battle.Net uygulamasında "friends" kısmında görebiliyorum. Bu noktada hiçbir sorun yok. Ancak oyuna girdiğimde "friends" bölümünde arkadaşımın üstüne gelince direkt ana ekrana atıyor. Haliyle ben onu davet edemiyorum ve yanına gidemiyorum. Bu sorunu yaşayan/çözümünü bilen var mı?

• The Red Fox kullanıcısına yanıt

beyler aklımı okudunuz. iyice bıktım şu DMR saçmalığından. Herkesin bir elinde DMR diğer elinde Diamatti. İyice cılkı çıktı işin.

• musab63 kullanıcısına yanıt

Hakkaten yahu iyice saçmalamışlar. Modun adı REBIRTH bir kere. Yani yeniden doğum. Sen ne diye 100 m2 haritayı dört takımlı yapıp birde yeniden doğmayı kapatırsın ki. Sanıyorum oyuncu kaybetmek istiyorlar :D

• 1080p low ayarlarda açık alanda 70-80 kapalı alanda 90-100

• Yabancı forum sitelerinde de herkes şikayetçiymiş. Twitter da da keza. Bakalım ne zamana kadar dayanacaklar
  • Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

Yakında dmr14, type63, mac10 ve diamatti'ye nerf geliyor bence mac10 iyiydi umarım fazla bozmazlar mp5 çok uzun süre meta oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaintWOHOOOO -- 6 Ocak 2021; 4:19:17 >
  • Arkadaşlar 4 kişi ps4 ile giriyoruz cod warzone, yanlız bir kişi mouse ve klavye ile bağlanıyor ve mouse işareti görünüyor nick yanında... Hepimizin crossplay kapalı fakat takımda mouse ile oynayan 1 kişi olduğu için crossplay kapalı olsa bile bizi bilgisayar ile eşleştirme şansı varmı ?

• Evet benim bildiğim kadarıyla sizide crossplay eşleştirmeye atıyor. Pc ler ile oynuyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC ve XBOX kullanıcıları warzone'da crossplay'i kapatamıyorlar. O yüzden arkadaşınızdan dolayı siz kapatsanız bile karışık lobilerle eşleşiyorsun.

• Geliştirici Raven Software, 5 Ocak'ta bir tweet ile DMR'deki değişiklikleri duyurdu. Durdurulamaz nişancı tüfeğinin zayıflamasının yanı sıra, Mac 10, Type 63 ve çift tabancalar da Call of Duty'ye özel nerfler alacak . : Warzone ve daha yakın tarihli Black Ops Soğuk Savaş'la hiçbir ilgisi olmayacak .

https://twitter.com/RavenSoftware/status/1346584300339175424?s=19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 6 Ocak 2021; 14:39:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün plunder modda sadecce dürbün takılı dmr silahı ile oynadım. Diğer silahlarla boşa oynuyormuşum. 2 mermi ile düşmanı düşürebiliyorsun. Düşmanın çelik yeleği eksik ise tek mermi bile yetiyor.

Bir silahı inanılmaz güçlü yap, silah kasmak kolay olmadığı için kullanıcıları sandık almaya yönlendir, 1 ay sonra silaha nerf getir, bir başka silahı inanılmaz güçlü yap. Döngü hep aynı kazanan hep kasa Call of Duty: Warzone [ANA KONU] 

• Bizimde grupta bi kişi direk ps4e k&m bağlıyor, merak etme crossplay de oynamıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SaintWOHOOOO

Bizimde grupta bi kişi direk ps4e k&m bağlıyor, merak etme crossplay de oynamıyorsunuz.

Vay arkadaş, illaki denk geliyoruz hilecilere br modunda.

• Bazı oyuncular normalden daha hızlı nasıl olabiliyorlar?

Double time perk'im var ama bazı oyuncular kadar hızlı olamıyorum.

RIP the DMR... - YouTube

CRAZY 44 KILL GAMEPLAY! My NEW KILL RECORD in Warzone! (Cold War Warzone) - YouTube

Mesala bu oyuncu normalden daha hızlı hareket ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sata90 -- 6 Ocak 2021; 15:46:45 >
  • DMR nerf yiyecek diye bekliyorsunuz ama yeni bir meta silah gelecek.

Şu silah çok güçlü vs diye ağlamak yerine silahı kasın ve nerf yiyene kadar tadını çıkarın. Genelde DMR çok güçlü diyen tayfa silahı kasmayan ve kullanmayanlar.

• sata90 S kullanıcısına yanıt

Fov 120 de o yüzden hızlı koşuyor gibi görünüyor

• BraveHeart kullanıcısına yanıt

hak veriyorum kesınlıkle. benım kıll ortalamamı arttırdı dmr dıamattı ama bende nefret edıyorum bu kadar op olmasından ancak tek yol kasıp metaya ayak uyduracaksın . kasmıyorsanda nerf gelene kadar ya gırmeyeceksın .illa oynamak ıstıyorum dıyorsanda metaya cok uzulmeyeceksın.

• caseymert kullanıcısına yanıt

nerf geldi ama kimse memnun değil henüz oyuna girmedim twitchte herkes aynı değişen bişey yok diyor.

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.