Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
118
Favori
388.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olabilir akşam throttlestop uygulaması ile deneyeceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • P0yrazz kullanıcısına yanıt
    arkadaş gpuya 10mhz mi 50mhz mi ne underclock yaparak kullanıyordu en son, bu şekilde engele takılmıyor performans düşmüyordu. onu da deneyebilirsin sonra
  • designr kullanıcısına yanıt
    Tam detaylı nasıl kullanılıyır bilmiyorum bu uygulamayı ama sağdan soldan öğrenip deniyecem

• arkadaşlar merhaba,

Çok hardcore bir oyuncu değilim fps konusunda. Fakat dikkatimi çeken bir detayı sormak istedim. Multiplayer ve Warzone kıyasladığımda, multide recoili olmayan silahların warzone oynarken deli gibi recoile sahip olduğunu görüyorum. Bunun aim assist ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Fakat youtube yayıncılarını izlediğimde onların paylaştığı silahlarla warzoneda neredeyse hiç recoil yokmuş gibi oynadıklarını görüyorum. aynı silahla kendim oynadığımda yine o stabiliteyi yakalayamıyorum. Bunun nedeni ne olabilir?

Tşk
  • abiodum kullanıcısına yanıt
    warzone beleş mw paralı o yüzden gelio öle olabilir
    mw besttir salla warzonu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün türkiye saati ile 20:30'da COD Black Ops Cold War sunulacak.

O saatlerde verdansk'ta bir şeyler olması bekleniyor.
    Tam olarak ne olacak, nasıl olacak kimse bilmiyor ama deneyimleyebilmemiz için o sırada oyunda olmak gerekiyor sanırım.

İlgili tweet

• kasmak istediğin silahı alıyorsun eline Field upgrade kısmından tropy seçiyorsun. Seçtiğin Troopy'i aracın üstüne atıyorsun mümkün olduğunca kapışmalara dahil olmuyorsun. Non-stop görev yapıyorsun tavsiyem Recon ile Supply Run yapman ötekiler uğraştırıyor. Sürekli görev yapacaksın Plunder modun da. Yanına oyun takibi iyi olan birisini al çok keyifli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abiodum

arkadaşlar merhaba,

Çok hardcore bir oyuncu değilim fps konusunda. Fakat dikkatimi çeken bir detayı sormak istedim. Multiplayer ve Warzone kıyasladığımda, multide recoili olmayan silahların warzone oynarken deli gibi recoile sahip olduğunu görüyorum. Bunun aim assist ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Fakat youtube yayıncılarını izlediğimde onların paylaştığı silahlarla warzoneda neredeyse hiç recoil yokmuş gibi oynadıklarını görüyorum. aynı silahla kendim oynadığımda yine o stabiliteyi yakalayamıyorum. Bunun nedeni ne olabilir?

Tşk
    Silahlara takılan aparatlar var onun ile recoil azalıyor. Hatta taktığın holo,reddot ve dürbünler dahil recoili artırıp azaltıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    kardeşim dündü o, katıldık biz
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

kardeşim dündü o, katıldık biz
    Bir daha oynanmıyor mu ya? Ben kaçırdım
  • Tekrarı olacak,

PT yani Pasifik Saati ile Türkiye Saati arasında +10 saat fark vardır buna göre;
    Türkiye Saati ile: "Know Your History" Etkinlik Saatleri;
    27 Ağustos = 02:00 - 03:00
    27 Ağustos = 20:30 - 21:30
    29 Ağustos = 02:00 - 04:00
    29 Ağustos = 18:00 - 20:00
    30 Ağustos = 03:00 - 05:00

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bado6100 -- 27 Ağustos 2020; 21:25:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

Tekrarı olacak,

PT yani Pasifik Saati ile Türkiye Saati arasında +10 saat fark vardır buna göre;
    Türkiye Saati ile: "Know Your History" Etkinlik Saatleri;
    27 Ağustos = 02:00 - 03:00
    27 Ağustos = 20:30 - 21:30
    29 Ağustos = 02:00 - 04:00
    29 Ağustos = 18:00 - 20:00
    30 Ağustos = 03:00 - 05:00
    Gözlerinden öpüyorum :D
  • erbab1 kullanıcısına yanıt
    Emin misin? Yaşım 43 :) Ama içimdeki çocuk 18 :)
  • ekran kartim gtx 970 4gb vram var. acaba o yuzden mi uzaktaki binalar yapilar ve en onemlisi dusmanlar pixel pixel gozukuyor? bir firkri olup yardimci olabilecek var mi arkadaslar?
    render resolution %100 de 1080p en dusuk ayarlarda oynuyorum. yakin cevre gayet guzel cozunurlik falan ama uzaktaki dusmanlar ve yapilar resmen bugulu pixel pixel gozukuyor. durbunlu sekilde bakinca da ayni. ayni sorunu yasayanlar var mi? baskalarinin videolarina vs bakiyorum onlarda uzak gayet normal gozukuyor benimki gibi bulanik ve piksel piksel degil.

• Teselletion ı all yaparsanız uzağı daha iyi gösteriri fakat çözünürlük düşük oldugu için bi işe yaramayacaktır

• arkadaşlar merhabalar discord adresimize beklerizhttps://discord.com/invite/f2gZfeW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berofero -- 28 Ağustos 2020; 16:46:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

Emin misin? Yaşım 43 :) Ama içimdeki çocuk 18 :)
    Ellerinden öpüyorum o zaman abi Önemli olan hissettiğiniz yaş
    hocam herkes bu oyunu 2k-4k da mi oynuyor anlamadim. o ayari da fulledim ama yine uzak mesafe piksel piksel gozukuyor. buyuk ihtimal ekran kartinin vram yetmedigi icin renderlamiyor olabilir hocam cunku kardesimde rx 5700 8gb var onda bu sorun gozume carpmadi.

• Son güncellemeden sonra vram de oyun içi sıkıntı oldu vram in göründüğü bi ekran fotosu atarmısın

hocam 2000 kusur mb ta dusmustu 4000mb gostetiyordu normalde. sonra onu oyundaki warzone dosyalarindan tekrar 4gb ta aldim.

• 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.