Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
118
Favori
388.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi update deyince oyuna waiting diyor Yemek yedim 1 oyun atıp çıkacaktım 1 saat oldu açamadım oyunu bu yüzden sinirleniyorum 1 saat vakit ayırıyoruz oyuna, girmek için 1 saat vakit geçiyor zaten. Şimdi batlle neti kapatsam tekrar açınca yine gone to sleep falan diyecek eminim. Steamin aldığı komisyon helal olsun o kadar oyun oynadım bi kere böyle saçma salak sorun yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brnk -- 13 Mart 2020; 16:44:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnk

Şimdi update deyince oyuna waiting diyor Yemek yedim 1 oyun atıp çıkacaktım 1 saat oldu açamadım oyunu bu yüzden sinirleniyorum 1 saat vakit ayırıyoruz oyuna, girmek için 1 saat vakit geçiyor zaten. Şimdi batlle neti kapatsam tekrar açınca yine gone to sleep falan diyecek eminim. Steamin aldığı komisyon helal olsun o kadar oyun oynadım bi kere böyle saçma salak sorun yaşamadım.
    ben tekrar yapmıştım şimdi yine aynı hatayı alıyorum. rezalet resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frost05

ben tekrar yapmıştım şimdi yine aynı hatayı alıyorum. rezalet resmen.

Alıntıları Göster
    Öyle valla yine denedim yine burda kaldı. Kapatıp açınca o went to sleep diyo programıda kapatamıyorum.

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

• bu battlenet e biraz insanlar yüklenince böyle olucaksa bıraksınlar bu işi zaten epic games ve steam gayet stabil bu konuda uplay batllenet gibi fiyasko programlarda böyle şeyler yapana kadar düzgün platforma oyunu koy geç ver komisyonunu

sorunu bende yaşıyorum arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 13 Mart 2020; 17:21:2 >
  • Bi oyun oynayalım dedik işe bak
  • La kaç ciguli bu oyun sitede 175 yazior

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wauwaxtt

Oyun çok bulanık gözüküyor. Ayarlar full oynuyorum bulanık, en düşükte oynuyorum hala aynı bulanıklık. Sanki oyunu oynarken rüya görüyormuşum gibi hissettiren saçma bir bulanıklık.
    Hocam aynı sorun bende de var ya. Ne yaptıysam düzeltemedim. Çözüm bulursanız yazar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlokShot

La kaç ciguli bu oyun sitede 175 yazior
    80 küsür gb indiriyor
  • böyle bir oyunu battlenete emanet etmek? hos da sorun yaşadım hearthstonede sorun yaşadım,hatta sırf bu yüzden oyunları bıraktım şimdi cod için tekrar indirdik yine pişman olduk.

an itibariyle battlenet client çalışmıyor.
  • an itibariyle battle.net çalışmaya başladı. yüklenin!
  • Frost05 kullanıcısına yanıt
    Yok abi sürekli tek sokuyor beni oyuna ne saçmalık ya.
  • 200e çıkacakmış oyuncu sayısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun CPU'mu %100 kullanıyor, galiba bu yüzden sürekli masaüstüne atıyor beni.Oyun içerisindeki fps'im ortalama 90-110 arası.
    İşlemcim; i5 3570k
    ekran kartım; MSI GTX 1060 6gb
  • hiç bir hata vermeden rastgele zamanda masaüstüne atıyor oyun sırasında :/
  • Armory'de Blueprint olarak görünen silahlar nasıl kullanılıyor ? Loadout'taki silah listesinde görünmüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az kaldı kırıcam bir yeri Call of Duty: Warzone [ANA KONU]
    Grafikleri düşürdüm tekrar dan vermeye başladı hatayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 13 Mart 2020; 20:52:30 >

• beraber oynamak isteyen varsa eklesin; Spaceman#2441

Dc falan gelebilirim, tek sarmıyor bu tarz oyunlar beni.
  • RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    Eğitim modu vs problem yok, warzone giriyorum atıyor.

Edit: Düzeldi problem nvidia ekran kartını manuel kurdum lobi fps limitini 144Hz çıkarınca problem kalmadı şuanlık.

3 oyun attım tekrar yaptı :) güncelleme gelene kadar açmam daha da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 13 Mart 2020; 21:59:43 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.