Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.635
Cevap
118
Favori
387.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyunda gereksiz Bi gürültü var sürekli ayak sesi araya kaynıyo o yüzden ben de Bi anda arkadan bakıyorum adam geliyo özellik falan var onu kullanıyorlar dicem sanmıyorum pek. Discordda arkadaşları Falanda duyamıyorum mesela diğer oyunlarda hiç böyle olmuyo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rambetiko R kullanıcısına yanıt
    Vega 56 var ben De bir kere bile atmadı. Vegalarda piksellenme oluyor iron sight veya holo, reddot çevresinde dikkatinizi çekti mi hiç ?

• brnk kullanıcısına yanıt
    Oyundaki müzik sesi çok saçma değilmi neden sürekli bir gürültülü müzik sesi var açıkcası ben müziği kapattım,ne özelliği var bilmiyorum ama hiçbişey duymuyorum müzik sesinden.
  • Oyun çok bulanık gözüküyor. Ayarlar full oynuyorum bulanık, en düşükte oynuyorum hala aynı bulanıklık. Sanki oyunu oynarken rüya görüyormuşum gibi hissettiren saçma bir bulanıklık.
  • Mahfetti bu ses olayı, her halta bir ses koymuşlar. Adamın beyni şişiyor, gereksiz sesleri kaldırmazlarsa zor oynanır bu oyun.

• Ya arkadaşlar sıkıldım tek başıma oynamaktan ilk defa bu fps oyununu sevdim oynuyorum onda da grup yok

Crossplatform olduğu için xbox 'ta pc den birini ekleyip oynayabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerarici1110 -- 13 Mart 2020; 10:0:54 >
  • Oyundaki animasyon ve ses kalitesine bayıldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak edip bende indirdim. Akşam deneyeceğim.

@Xanthin

Hocam şu Battlefield konularını da yansıtsaniz fena olmaz mı

• Wauwaxtt W kullanıcısına yanıt
    Options - Graphics bölümünden ; Render Resolution kısmını 100 yapın orada değerleri var kendinize göre ayarlayabilirsiniz görüntü bulanıklığı gidecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkLution

Options - Graphics bölümünden ; Render Resolution kısmını 100 yapın orada değerleri var kendinize göre ayarlayabilirsiniz görüntü bulanıklığı gidecektir.
    Düzelmiyor hocam zaten 100de oynuyorum
  • Wauwaxtt W kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan Motion Blur özelliklerini de kapattınız mı ? kapattıysanız başka bulanıklığa etki eden bir şey kalmıyor
  • -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Ustad Rus Psn de oyun yok diye biliyorum.
  • Oyun başladıktan sonra dev error 6328 hatasını çözebilen varmı?

• solo 15 kill almışım gazın son küçülmesinde 1v1 im tam gaz sınırında durduğum için maskeyi bir takıyor bir çıkarıyor aim alamadım öldüm şaka gibi maskeyi manual e almayı getirmeleri lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyit Ali Reis

hocam nasıl cozdünüz. Bende maca girdikten 1 veya 2 dk sonra oyundan atıyor masa ustune donuyor hata da vermiyor.
    cozümü bilen varmı.
    https://www.youtube.com/watch?v=F6oyO6mg1fo&feature=youtu.be

• bağlanmama, packet loss, aşırı lag, disconnect sorunlarını mobil interneti pc ye bağlayarak ya da iyi bir VPN ile çözebildim su anlık. Turknet'e form actım sorun var bağlanmıyor normal olarak diye. bakalım anlayıp çözebilecek bir adam var mı oranın başında.

garip şekilde VPN de ne packet loss ne disconnect ne lag var. 100 Ping ile oynasam bile hiç gecikme ve mermilerin kaçması sorunu yaşamadım. mobil interneti bağlayınca da.
  • Ps4'de h.sonu gececi tayfa arıyorum bryi 1 kere oynadım sardı ama takımsız sarmıyor yaş 22 var mı ?
  • NOCHIMERA kullanıcısına yanıt
    bende aynı durum black ops 4 de oluyordu beni sürekli boş serverlara bağlıyordu yada hiç oyun bulmuyordu modem i değiştirince de düzeliyordu Allah tan bu oyunda öyle sıkıntılarım yok şimdi
  • Bu masaüstü'ne atma olayını çözebilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.