Şimdi Ara

Call of Duty: Vanguard [PS4, PS5 ANAKONU] (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.260
Cevap
19
Favori
52.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Double shotgun ama senin paylaştıgın resimde kısa gibi dün akşam başladım onu kasmaya küçük haritalarda etkili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Double shotgun ama senin paylaştıgın resimde kısa gibi dün akşam başladım onu kasmaya küçük haritalarda etkili

Uzun bareli takinca biraz daha menzili artiyor lakin kisa barel ile cok daha iyi kill aliyorsun. Akimbo ile oynamak cok zevkli neredeyse butun maplarda kullanabilirsin uzun maplarda 1. Veya 2. Silah olarak tercih edilebilir. Yinede dedigim gibi kisa bareli ve benim paylastigim eklentilerle deneyin cok daha etkili oldugunu goreceksin.
    Yaniniza ninja perkini ekleyin camperlara yakalanmadan daha hizli olacaksin. Ninja perkinide ekleyince mapda ruzgar gibi hareket edeceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 29 Aralık 2021; 11:28:8 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ultras1943 U kullanıcısına yanıt

bana göre gayet eğlenceli hocam, ben başkalarının önüne spawn oluyorum ama onlarda benim önüme oluyor :) kardeşlik ile alacaksanız değer.

• Tacsizkral05 kullanıcısına yanıt

Hocam bu double barel shotgunı denedim, 2 mermi kapasitesi ve mermi doldurma süresi biraz dezavantaj gibi geldi bana. Üst üste seri kill almak çok zor. Otomatik silahlarda tek şarjör ile seri kill mümkün oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kruezberq

Hocam bu double barel shotgunı denedim, 2 mermi kapasitesi ve mermi doldurma süresi biraz dezavantaj gibi geldi bana. Üst üste seri kill almak çok zor. Otomatik silahlarda tek şarjör ile seri kill mümkün oluyor.

Olay zaten akimbo ile ilgili hocam, shotgun veya tabancayi akimbo yapmadan kullanmanin faydasi olmuyor.

• 2 xp ler ne zamana kadar arkadaşlar?

• kruezberq kullanıcısına yanıt

İşin eglencesi orda. Çok keyifli.

• Her Allah'ın günü günde 4-5 saat oynuyorum PS5'de 😂

• Zombi modu normal cok oyunculu moddan daha keyifli geldi bana. COD 5'in zombi modundan sonra gördüğüm en guzel zombi modu olmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otto_Skorzeny -- 31 Aralık 2021; 20:14:56 >
  • Otto_Skorzeny kullanıcısına yanıt

Hocam siz cold war zombi modunu oynamadınız sanırım. En kapsamlı detaylı ve iyisi oydu. Ondan sonra vanguard zombi tırt geldi bana.

• iStrange kullanıcısına yanıt

Cold War oynamadim ustad. Ama siz boyle soyleyince oynamaya karar verdim. Teşekkürler.

• Herkese merhabalar ps5 için vanguard klavye mouse desteği var mı ?

• TroubleTrouble kullanıcısına yanıt

Var.

• Revrains R kullanıcısına yanıt
    Bozuk diyorlar 2019a da?

• fasakasa kullanıcısına yanıt

Bozuktan kasıtları ne bilemiyorum ben çok bir sorun yaşamadım

• Revrains R kullanıcısına yanıt
    Forumdaki konuda ve redditte şikayetler var, bf 2042 yerine almayı düşündüm ben de ama vazgeçtim gibi

• Sezon ortasinda yeni maplar,silahlar gelirdi, butun cod oyunlarinda boyleydi, nerde kaldi yeni guncelleme

• Tacsizkral05 kullanıcısına yanıt
    Oyun fazla satmadı desteği erken kesmiş olma ihtimalleri var 2022 de yeni çıkacak Call of Duty serisine ağırlık veriyorlardır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.