Şimdi Ara

Call of Duty: Vanguard [PS4, PS5 ANAKONU] (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.260
Cevap
19
Favori
52.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Desteği erken kesme gibi bir ihtimal yok hocam tek bir stüdyo her sene cod çıkarmıyor. Sledgehammer Games multiplayer desteğine devam edecektir.

• Son birkaç gündür sürekli yüksek ping sorunu yaşıyorum anlık olarak 1000e çıkıp hemen iniyor başka bu sorunu yaşayan oldu mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chesapeake Ripper kullanıcısına yanıt
    Bölgeseldir büyük ihtimal düzelir bende bir sorun yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • furkann406 F kullanıcısına yanıt

Umarım öyledir zehir etti 2-3 gündür oyuna giriyorum girdiğim gibi çıkmak zorunda kalıyorum

• güncelleme gelmiş hardcore sd ciler bombadam ve gl den cok şikayetciyiz inşallah nerf yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman1933 -- 12 Ocak 2022; 19:33:25 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Güncelleme ile zombie moduna da ufak tefek dokunuşlar geldi. Fakat Cold wardan sonra çok zayıf kalıyor, hâla..

• MW den sonra 10 sene geri gitmiş oyun Allah tan MW gibi bir başyapıt var seneye MW 2022 gelse tadından yenmez

• Bartınoğlu kullanıcısına yanıt

bence oyun her türlü kendini oynattırıyor çok daha hızlı bir oyun ayrıca bu yıl MW 2 geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuqueTr -- 18 Ocak 2022; 10:4:46 >
  • Call of Duty: Vanguard & Warzone - Attack on Titan: Levi Edition Bundle | PS5, PS4

PlayStationyoutube
    https://www.playstation.com/en-us/games/call-of-duty-vanguard/ The walls have come down! The Survey Corps has enlisted in the war in the Pacific. Join them today with Tracer Pack: Attack on Titan - Levi Edition Bundle, available now across #Vanguard and #Warzone.
    https://www.youtube.com/watch?v=gOv2eZ0yxBg
  • Arkadaşlar oyunu 1440P çözünürlüklü monitörde klavye mouse ile oynuyorum ama gel gelelim oyun sanki bulanık gibi gözüküyor. İngilizce'de blurry diye ifade edilen şekilde. Acaba sıkıntı konsolda mı yoksa monitörde mi yoksa oyunda mı çözemedim.

• Bende de var aynı durum hocam. 120 hz oynuyorssanız oluyor sanırım bazı maplerde. playstation 5 2k çözünürlüğü desteklemediğinden olabilir. bu arada ps'de mouse klavye kullanan benden başka kimseyi görmüyorum oyunlarda herkes gamepad kullanıyor normalde siz de benim gibi mouse gücüne tapanlardansınız sanırım :)

• Monitör ayarlarında super resolution falan varsa onu aç yada kademeliyse arttır. Yapay zeka piksel arttırıp kötü görüntüyü bir nebze düzeltiyor gerçek 1440p olmasada güzel deneyim sağlıyor.

• Ben de aynı şekilde herhalde tek kolsuz benim diye düşünüyorum hocam :D adamlar gamepad ile dünyayı vuruyor.

• iStrange kullanıcısına yanıt

Samsung g5 Odyssey var hocam. Bir bakayım teşekkürler:)

• Ben açıkçası mouse ve klavye ile çok keyif aldıgımdan mouse baglıyorum yoksa cod oyunlarında gamepad daha avantajlı bariz şekilde. Oyun pc de çok pahalı oldugundan ps5 te oynuyorm yoksa pc de oynamak en temizi aslında cam gibi net görüntü. konsolda bir tık keyifsiz geldi bana

• Bende de aynı hocam. K&M ile aldığım zevki alamıyorum gamepad ile. Aim assist o kadar fazla gamepadde ki ben gamepad ile oynayanarın nasıl keyif aldığını anlayamıyorum. Bildiğin gamepad vuruyor adamı, sen değil. :) PC satın almayı düşünüyordum ama şu dönemde PS5 ile aynı kaliteyi verecek PC'yi 1000€'ya anca toplayabilirim. O düşünceyi kafamdan attım ve elimdeki PS5'ten en iyi şekilde yararlanmak istiyorum. Aslında BF serisini daha çok seviyorum ama malum oyun hem kötü, hem konsolda mouse klavye desteği yok. BF COD'a göre bir nebze daha yavaş. Cod 50m2 alanda kimin eli kimin cebinde olmayan bir team deathmatch gibi geliyor. BF'nin geniş haritalarını vs. daha çok seviyorum. O tarafa bir klavye mouse güncellemesi bir gelirse hemen cod'u elden çıkarır oraya geçerim.

• Vanguard PS5 Pri hak satan varsa bana ulaşsın.

• LuqueTr kullanıcısına yanıt

Bununla ilgili tarih var mı ? BF2042yi sattım, BF5i de tekrar tekrar oynamak sıktı

• fasakasa kullanıcısına yanıt

ekim diyorlar ama net tarih belli değil

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.