Şimdi Ara

Call of Duty: Vanguard [PS4, PS5 ANAKONU] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.260
Cevap
19
Favori
52.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Event te 10 elf kill var hangi modda girmeli youtube bakıyorum adamın gittigi yerlerde bulamıyorum.
    Map icerinde cocuk gulme sesi oluyor, yaklastikca bu cocuk gulme sesi artiyor, kucuk yesil cuce birini vurdugunda ikinciside birincisinin cok yakininda yeniden canlaniyor.
    Armagedon madunda istemedigin kadar bu yesil cucelerden var, bol sans,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 19 Aralık 2021; 22:31:39 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Double xp olduğunda season pass ilerleme hızı da artıyor mu ? Yoksa sabitmi o ilerleme hızı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tacsizkral05 kullanıcısına yanıt

Radar ve shipment eskisinde çıkan yerleri ezberledim 5 tane kaldı.:)

• yavuzzayim kullanıcısına yanıt

Battle pass xp ayrı ona da 2x geldiğinde hızlı artar tabi.

• olm bu nasıl bi oyun lan, respawn olduğum anda öldürüyolar.PS4 de fps oynamasam anlayacağım da düşmanların arasında mı doğuyorum anlamadım .Beleş oynuyoruz diye mi böyle lunapark gibi yerdeyim

Adım atacak yer yok haritada her taraf düşman kaynıyor ne saçma bir şey bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeraltofRiviaCiri16 -- 21 Aralık 2021; 0:16:26 >
  • Arkadaşlar bu helm of darkness silahı nasıl alınıyor acaba store’a da baktım görünmüyor böyle bir silah
    Call of Duty: Vanguard [PS4, PS5 ANAKONU]

• Oyunu multi oynayan arkadaşlar memnun musunuz sarıyor mu? Bf 2042 aldım da memnun kalmadım sizce bizi bu oyun mw2 ye kadar idare eder mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punisher_1907 -- 21 Aralık 2021; 11:0:26 >
  • Punisher_1907 kullanıcısına yanıt

Btf oyuncu farklı dag bayır koşturayım araçlarla taktiksel oynayım diyen adamı cod sarmaz o yüzden codcu btfden btf oynuyznda cod sevmez.

Adrenalin aksiyon seviyorsan al derim ben müthiş keyif alıyorum.ilk defa bir codda gold silah yaptım suyunu çıkarıyorum.

• Automaton ve BAR adlı silahlar favorim oldu. Özellikle BAR çok tatmin etti. Tam bir ölüm makinesi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt

Automaton bende begendim bar denemedim. deniyim. küçük haritalarda bnm favorim MP-40

• Automaton benimde favorim 70 lvl yaptım mp40 ta güzel Volkssturmgeweh ve PPSH-41 son levellerde çok etkili silahlar.

• Oyunu almayı düşünen ps4 sahibi varsa beraber alabiliriz , Ps5' almak için ortak arıyorum :) veya Ps5 Pri satan varsa ona da talibim.

• BF yi saldın mı hocam :)

• yok yahu shipmente bakıp çıkıcam :)

• MP-40 oynuyanlar aşagıdaki adamın buildini denemelerini tavsiye ederim. Bu adamın tüm silah buildleri saglam oluyor.

Call of Duty: Vanguard [PS4, PS5 ANAKONU]youtube
    the BEST MP40 CLASS..😍 (COD Vanguard Best MP40 Class SETUP!) - Vanguard Multiplayer GameplayFollow xProMvz On Social Media ❗• Twitter - https://twitter.com/...
    https://www.youtube.com/watch?v=v2h6kaNyVfk&feature=youtu.be
  • Bunun girdiği her odada karşı takım berbat şekilde oynuyor yani reverse boosting yapıyor yoksa mümkün değil her el bu kadar iyi oynayamaz. Scump bile normal odalarda bunun gibi oynayamıyor.

• Shipmas gibisi olmaz :)

• LuqueTr kullanıcısına yanıt

bence bunu kaldırmazlar kolay kolay , paket atma noel baba detayı çok güzel olmuş

• Punisher_1907 kullanıcısına yanıt

İki oyunada sahibim big map blitz oynarsanız cod'da bir süre götürür şey olayını seviyorsanız özellikle silah kasayım falan 2 kat xp var tam oynama zamanı bf daha çok oyalar mw2 çıkana kadar zaten mw2 çıktıktan sonra başka bir fps oynayan kalmayacak

• yavuzzayim kullanıcısına yanıt

Sizde bug olmuş olabilir ben denediğimde satın almaya açık gözüküyor

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.