Şimdi Ara

Call of Duty: Vanguard [PS4, PS5 ANAKONU] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.260
Cevap
19
Favori
52.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dün baktığımda bende görebildim yeni eklediler heralde.

• yavuzzayim kullanıcısına yanıt

Bu silahın görsellik dışında oyunda diger silahlardan üstün olucagını sanmıyorum. olursa büyük haksızlık olur. henüz oynuyanıda görmedim.

• Bencede öyle Volkan ama 2.400 cp de az para değil sadece görsellik için 200 tl verilmez tabi benim gördüğüm kadarıyla aynı silahta olmayan eklentiler var onlar bir miktar güçlendiriyor gibi silahı.

• Silahın albenisi dürbunde ama multi için bu dürbünü kullanmak saçmalık olur dürbünü çıkarınca o el şekilde kaybolacak hiç bir mantığı olmayacak ayrıca cold war'da böyle bir silah vardı o daha sekilliydi ama kullanan yoktu ekstra güç falan zor zaten meta sürekli değişiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shipment tam bir kaos :D özellikle attack dogs açtıktan sonra karşı takım tamamen bitiyor

Call of Duty: Vanguard [PS4, PS5 ANAKONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chesapeake Ripper -- 25 Aralık 2021; 21:35:6 >
  • Chesapeake Ripper kullanıcısına yanıt

14 kişi çok fazla bu harita için zaten maksimum 10 olmalı bence aynı adama triple kill yaptığımı biliyorum :) öldürüyorum önümde çıkıyor tekrar :)

• yavuzzayim kullanıcısına yanıt

Aslında 7vs7 iyi ama tdm de çok çabuk bitiyor. 5 dakika sürmüyor keşke total 250 puana çıkarsalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chesapeake Ripper -- 25 Aralık 2021; 23:16:0 >
  • Automaton'u 70 level yaptım ve çok keyif aldığım bir silah. Aama artık başka silahları da kullanmak istiyorum. Ne tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

Automaton'u 70 level yaptım ve çok keyif aldığım bir silah. Aama artık başka silahları da kullanmak istiyorum. Ne tavsiye edersiniz?

Sana bir silah oneriyim, efsane ol, onunde bu silahla kimse duramaz. Iki kisi bile karsin da olsa tek atista aliyorsun
    Ayrica nisan almana gerek yok sadece gorus alani icerisinde kim varsa tek atisda aliyorsun, inanilmaz bir silah.

(Yanina kucuk maplarda kalkan, buyuk mapda sgt al)
    Ilk test yaptigimda 97 kill almistim.
    Sadece kucuk boyutlu maplarda deyil tum maplarda kullanabilrsin, youtube ornek video attim ama gorunuyor mu tam cozemedim.
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DN5nzH_0007M%26feature%3Dyoutu.be&q=EgQuLZpEGMmErI4GIhCOFPM0znaq87DTJD6rQYoxMgFy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 28 Aralık 2021; 18:44:47 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Oyun güzel sıkıntı yok hele bf faciasından sonra. Bu maskeli operatörü açmaya uğraşıyorum ama baya zor gözüküyor. Bütün operatörleri max seviye yap diyor.

• Punisher_1907 kullanıcısına yanıt

Season passda son lvlde açılıyor birde

• oyunu almadan önce ücretsiz hafta sonu etkinliğinde oynamıştım ve orada shipment haritasında oynadım. Düşmanların arkamda spawn olması ve oyunun aşırı hızlı olmasından dolayı hemen silmiştim oyunu. Bu spawn saçmalığı düzelttiler mi? Ona göre almayı düşünüyorum. Ya Vanguard ya cold war alacağım.

• ultras1943 U kullanıcısına yanıt
    Tdm modunda spawn olayı aynı, illa düşmanın önünde doğduğunuz oluyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Aynı hocam düzelme yok. Düşmanlar hala arkanızda spawn oluyor.

• Tacsizkral05 kullanıcısına yanıt

Shotgun sınıfında bulamadım ismi nedir bu silahın hocam?

• kruezberq kullanıcısına yanıt

yine de eğlenceli oluyor mu? Cold War yerine almaya değer mi?

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt

cold war mı vanguard mı?

Diğer maplerde spawn sorunu olmuyor hocam. Sadece shipment haritası küçük olduğu için o mapte sıkıntı oluyor. Benim fikrimi sorarsanız vanguard almanızı öneririm. İlk oynadığımda banada çok hızlı gelmişti hatta oyunu silip satmıştım. 1-2 hafta önce tekrar aldım güncelleme gelmiş heralde yada bana mı öyle geldi bilmiyorum ama oyun daha ağır ve gayet oynanabilir seviyeye gelmiş ve baya eğlenceli.

Bana kalsa mw2019 oynayın bir şey kalmadı mw2'nin gelmesine ama cw mı vanguard mı derseniz vanguard derim özellikle big map blitz falan baya sarıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Punisher_1907

Shotgun sınıfında bulamadım ismi nedir bu silahın hocam?

Double shotgun, shotgunlarin sonuncusu hazir 2xp veapon varken gelistirin derim.silaha Akimbo ile paylastigim eklentileride takin.
    Bu silahla oynadiginda oyun bambaska bir seye donusuyor, sayip soven de cok oluyor ama kim takar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 29 Aralık 2021; 8:58:43 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.