Şimdi Ara

Call of Duty: Vanguard [PS4, PS5 ANAKONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.260
Cevap
19
Favori
52.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Frobe

MW (2019) ömürlük bir oyun oldu. Önümüzdeki 5-6 sene boyunca çıkan hiçbir FPS oyunuyla ilgilenmeyeceğim.

Ayni fikirdeyim nezaman açsam ilkgünkü gibi heyecan veriyor serverlar çürüyene kadar oynarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0 heyecan. Her zamanki CoD.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Return to Monke kullanıcısına yanıt
    Hocam cod lar artik boyle ama bahsedilen tum cod iceriginin toplami olabilir; singleplayer, multiplayer ve zombies + warzone un gb olarak toplamidir diye düşünüyorum.

• Oynanış MW 2019 gibi olursa alacağım fakat 280 GB nedir be insafsız Activision. Çok fena sövdüm görünce. Oynanış ve beta iyi olursa (MW 2019 gibi olsun yeter) 280 GB olmasına rağmen alacağım oyunu.

• Mw 2019 289 gb bu geçememiş şimdilik bir update e bakar

• quote:

Orijinalden alıntı: kataaay

Oynanış MW 2019 gibi olursa alacağım fakat 280 GB nedir be insafsız Activision. Çok fena sövdüm görünce. Oynanış ve beta iyi olursa (MW 2019 gibi olsun yeter) 280 GB olmasına rağmen alacağım oyunu.

yanında ssd hediye etsinler bari lol

• Zerre heyecan yaratmadı.. Bu sene BF senesi kesinlikle 

• Codmw ve Cold War oyunlarında hikaye, multiplayer, zombi modlarını parça parça indirebiliyoruz artık, Vanguard'da da olmaması için bir gerekçe yok diye düşünüyorum.

• Haklısın hocam sozde belirtilen dosya boyutu hepsinin toplamidir yuksek ihtimal.Benim icin 500 GB olsada sikinti yok yeter ki MW 2019 gibi her guncelleme de oyunu komple bastan tekrar indirtmesin :)

• Oyun motoru mw nin mekaniklerinden bir tık daha iyiymis. On sipariş gecerim sanirim. Sene icinde tek aldigim oyun call of duty serileri.

• Sadece pasficte mi geçiyor oyun? 2. Dünya savaşında en sevmediğim cephe

• lastwarriors kullanıcısına yanıt

Yok Çin cephesi hariç hepsi.

• lastwarriors kullanıcısına yanıt

Sledgehammer Games Campaign için; Europe, North America, Soviet Union, Hawaii, Coral Sea Islands bölgelerinde geçeceğini belirtti.

Oyunun müziklerini The Walking Dead, God of War(2018) in müziklerini yapan müzisyen Bear McCreary yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 20 Ağustos 2021; 13:34:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Sledgehammer Games Campaign için; Europe, North America, Soviet Union, Hawaii, Coral Sea Islands bölgelerinde geçeceğini belirtti.

Oyunun müziklerini The Walking Dead, God of War(2018) in müziklerini yapan müzisyen Bear McCreary yapmış.

Süper o zaman alırım bende

• Tema sıktı artık. Battlefield çok daha iyi duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15-16 senedir oynuyoruz bu seriyi ne yalan söylim artık fena baydı yüzüne bile bakasım yok, battlefield'ta dahil olmak üzere çünkü 15 sene önceki FPS oyunları ne vaat ediyorsa bugün hala aynı şeyleri vaat ediyor. Grafik ve vuruş hissi biraz değişiyor onun dışında birebir aynı oyunlar. Bu serilerin artık farklı bir deneyim, farklı bir tecrübe sunması gerektiğini düşünüyorum komple oyun mekaniklerini değiştirmeleri, yepyeni bir sayfa açmaları lazım.

• Piyasada üç çeşit FPS oyuncusu vardır.
    Birincisi ağır Call of Duty Fanı olup Battlefield ı yerden yere vuran Battlefield konularına girip oyunu yerden yere vuran
    İkicinsi gene ağır Battlefield fanı olup Call of Duty yi yerden yere vuran Call of Duty konularına girip oyunu yerden yere vuran.
    Geldik sonuncu FPS oyuncusu tipine bu sonucu FPS oyuncusu her iki oyuna karşı aynı görüşe sahiptir ikisini birbirinden ayırmaz ikisini de eşit sever. Yani tam bir FPS gamer tipi oyuncusudur. Önünde Şapka çıkartılır hesabı. :d

Neredeyse forumda 20 seneyi geride bırakacağım her Call of Duty ve Battlefield oyunlarının çıkma arifelerinde forumda bu üç FPS oyuncusu türüne şahit oldum peki ya sen hangisisin ? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 20 Ağustos 2021; 18:56:52 >
  • ekostros kullanıcısına yanıt

Hep eskiyi isteyen insanların da bulunduğu oyun camiasında en ufak yenilik insanların gözünü korkutuyor. O yüzden de firmalar bu tip yeniliklere öcü gözüyle bakıyorlar hep. Bakın Battlefield'a operatörler eklendi, insanların ödü koptu Battlefield gidiyor mu diye. Oyun daha hızlı oldu vs hemen BF3 böyle değildi falan filan. İnsanların aradığı o 15 sene önceki tat, ne derseniz deyin. Zaten yeni nesil de (Ben/Biz ) eskiyi bilmiyor direk atlıyor oyunlara onların dünyası ayrı tabi.

• PlayStation 5’i sırf bu oyun serisi için aldım. Bende ön sipariş vereceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GalacticHope

Piyasada üç çeşit FPS oyuncusu vardır.
    Birincisi ağır Call of Duty Fanı olup Battlefield ı yerden yere vuran Battlefield konularına girip oyunu yerden yere vuran
    İkicinsi gene ağır Battlefield fanı olup Call of Duty yi yerden yere vuran Call of Duty konularına girip oyunu yerden yere vuran.
    Geldik sonuncu FPS oyuncusu tipine bu sonucu FPS oyuncusu her iki oyuna karşı aynı görüşe sahiptir ikisini birbirinden ayırmaz ikisini de eşit sever. Yani tam bir FPS gamer tipi oyuncusudur. Önünde Şapka çıkartılır hesabı. :d

Neredeyse forumda 20 seneyi geride bırakacağım her Call of Duty ve Battlefield oyunlarının çıkma arifelerinde forumda bu üç FPS oyuncusu türüne şahit oldum peki ya sen hangisisin ? :)

Ben rb6cıyım  Şaka bi yana hem cod hemde bf tüm serilerini severek oynadım oynamayada devam ediyorum 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.