Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

Gece 2-3 nedir hocam? O saatten önce girme ihtimaliniz yok mu?
    Belli olmuyor dün gece 12 de girdik en erken 12 oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerek yok

• yigit1044 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, hocam cod'un battle royale i daha beta'da belki bunada bir rank modu vs gelebilir ve istediğiniz olur. Bence şu anda siz apex legends oynamadıysanız ona bakabilirsiniz, apex te rank sistemi var ve düşük seviyelerde gerçekten çok eğlenceli maçlar oluyor bizde bazen smurf hesaplarla girip eğleniyoruz.
  • Karslan_GS kullanıcısına yanıt
    7.1 compatitive oyunlarda sana dezavantaj sağlar. Stereo her zaman en iyisidir online oyunlarda. Bütçen varsa hyperX Alpha S öneririm hem 7.1 var hem ergonomik hemde ses kalitesi çok iyi. Pedleri büyük istiyorsan hyperX cloud revolver S öneririm en iyi ses kastığım kulaklık buydu kullandıklarımdan. Bütçen çok yoksa cloud 2 veya şuan kullandığım Asus rog fusion 300 önerebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar duo mod da gelir mi sizce neden 3 kisi ve solo varken duo yok anlamıyorum ya neden cikmiyor ne sakıncası var
    Arkadas 2vs3 atmaktan bıktık oyun zevkli tamam boyle olunca sıkılıyoruz 2 arkadaş duo gelse rahat edeceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Turtle Punch

7.1 compatitive oyunlarda sana dezavantaj sağlar. Stereo her zaman en iyisidir online oyunlarda. Bütçen varsa hyperX Alpha S öneririm hem 7.1 var hem ergonomik hemde ses kalitesi çok iyi. Pedleri büyük istiyorsan hyperX cloud revolver S öneririm en iyi ses kastığım kulaklık buydu kullandıklarımdan. Bütçen çok yoksa cloud 2 veya şuan kullandığım Asus rog fusion 300 önerebilirim.
    Merhaba oyun icinde hangi ses ayarini seçiyorsunuz

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Boost high hocam

• Oyun güzel ama özellikle solo girdiğimde %95 oranında klavye-mouse kullananların içine atılıyorum. Kesinlikle mücadele edilemiyor.
  • Arkadaşlar merhaba. Usa psn sec hesap var bende. Multiplayer pack 2 eklentisinde kilit gözüküyor. Birkaç gündür giremiyorum online’a. Lisansları geri yükledim düzelmedi. Var mı çaresi ?

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU

• Arkadaşlar yeni başladım sayılır oyuna.Aimde pek iyi değilim.Hangi aim seçeneklerini kullanmam gerekir farkları nedir ?
    Birde hangi perkleri kullanıyorsunuz genellikle ?
    İlk sayfada acemiler için bir rehber olsa iyi olurdu aslında.Sadece perkler yazılmış geçilmiş.

YouTube’da çok video var nasıl daha iyi aim yapılır,perkler,haritalarla ilgili ama hep yabancı anlayamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhan911 -- 22 Mart 2020; 14:5:30 >
  • Normalde bu kadar uzun video paylasmam ama croplamama ragmen 10 dakikaya kadar dusurebildim. Guzel mac oldu ama sonu pek guzel bitmedi

Crossplay acik, 2 kisiyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Normalde bu kadar uzun video paylasmam ama croplamama ragmen 10 dakikaya kadar dusurebildim. Guzel mac oldu ama sonu pek guzel bitmedi

baya güzel oynamışsınız, son squadı da alsanız harika olacakmış ama bir kişi fazla olmanın avantajıyla kazanmışlar.

• Arkadaşlar ekleyin oynayalım tek kişi sarmıyor Tugrul#3656679

• quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

baya güzel oynamışsınız, son squadı da alsanız harika olacakmış ama bir kişi fazla olmanın avantajıyla kazanmışlar.

Alıntıları Göster
    Sagolasin hacim evet 3 olsaydik daha iyi olurdu ama saglik olsun.

Birsey soracagim arkadaslara silahla ates ettigim zaman mermi bitince sarjorde otomatik degisim yapmiyor aimden cekmem lazim degismesi icin ama bazi silahlarda otomatik degisiyor aim acik iken bunun bir att. var mi ? Silaha takmamiz gereken.

• quote:

Sagolasin hacim evet 3 olsaydik daha iyi olurdu ama saglik olsun.

Birsey soracagim arkadaslara silahla ates ettigim zaman mermi bitince sarjorde otomatik degisim yapmiyor aimden cekmem lazim degismesi icin ama bazi silahlarda otomatik degisiyor aim acik iken bunun bir att. var mi ? Silaha takmamiz gereken.

Alıntıları Göster
    bildiğim kadarıyla yok öyle bir attachment, açıkçası oyunda otomatik reload var mı yok mu onu bile hiç farketmemişim. galiba hep kendim yaptım şimdiye kadar reload işlemini

• Oyunda problem mi var ? Giremiyorum

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Hala var

• Bende sıkıntı yok girdim simdi

• quote:

Normalde bu kadar uzun video paylasmam ama croplamama ragmen 10 dakikaya kadar dusurebildim. Guzel mac oldu ama sonu pek guzel bitmedi

Prodami oynuyorsunuz hocam

• 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.