Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MW için PS plus abonelere özel bedava bir eklenti var bu nasıl aktif edilecek bulamadım bir türlü indir dedim sanki hiç indirilmemiş gibi görünüyor kütüphane ye baktım orada da yok nasıl olacak bu mevzu? Bildirimlerde de görünmüyor eklenti download ı.
    CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 19 Mart 2020; 0:56:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 130-140 gb dosya indirdim oyuna bağlanamıyorum kafayı yiyicem single moduda sonra indiririm diye indirmemiştim onuda servera bağlanmadıgı için indirmiyor şimdi seneryoyuda oynamıyorum.Port açan felan varsa ekran görüntüsü atabilir mi ben mi yanlış yapıyorum.
  • Ufak bi klip yaptım , shipmentin menüden kaldırılmasının üzüntüsünü yaşıyoruz
  • Merak etme eklenir gene nasıl olsa bazı twitch yayıncılarının ağzından çıkan şeylere göre iş yapıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: GalacticHope

MW için PS plus abonelere özel bedava bir eklenti var bu nasıl aktif edilecek bulamadım bir türlü indir dedim sanki hiç indirilmemiş gibi görünüyor kütüphane ye baktım orada da yok nasıl olacak bu mevzu? Bildirimlerde de görünmüyor eklenti download ı.
    Tolga bey ayni sorunu bende yasiyorum bilen var ise aydinlatabilirmi bizi

• Bartınoğlu kullanıcısına yanıt
    Sanırım aktif olması için kullandığın hesaptan digital olarak satın almış olman lazım kardeşlik yapanlara aktif etmiyor heralde ben öyle zannediyorum

• Son güncellemeden sonra Operator görevleri seçilemiyor.

Bu problemi yaşayan var mı veya ben mi acaba eksik bir şey yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GalacticHope

Sanırım aktif olması için kullandığın hesaptan digital olarak satın almış olman lazım kardeşlik yapanlara aktif etmiyor heralde ben öyle zannediyorum
    Sanmam çünkü bende warzone var full oyunu almadim bendede bu sekilde belkide bir hata var düzeltilrcektir

• Arkadaşlar klavye+mouse bağladık diyelim, kablolu kulaklığı nasıl kullanacağız? Ds4 e mi bağlıycaz

• neden kalktı ki shipment harbi en sevdiğim haritaydı günde sinir stres atmak için 1-2 saat girip çıkardım
  • Hocam warzone da silaha susturucu takarsak haritada yerimiz belli olurmu yine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • supressor kullanıcısına yanıt
    Ses çıkartma yönünden yerin belli olmaz yanlız susturucular da silahın atağını düşürüyor haberin olsun Ben Warzone oynamıyorum malum 120MS dan dolayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 19 Mart 2020; 21:8:16 >
  • Atak derken hocam anlamadım

Yani silahın vuruş gücü biraz eksiye düşer susturucu eklenirse hacı

• Hocam sence kullanayımmı senin fikrin önemli bemim için

Ben Warzone oynamıyorum ping ten ötürü oynayan arkadaşlara sorarsan belki sana ayrıntılı bir şekilde anlatır hacı ben zaten Hardcore cu biri olarak 120 130 MS civari ping MS ile Warzone oynamam imkansız ağa :) ama susturucu normal MW de iş yapıyor yerimi belli ettirmiyor kolay kolay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 19 Mart 2020; 21:55:5 >
  • Warzone yükleyince diğer oyun modlarına ne oldu, nerden gireceğiz bulamadım

• Arkadaşlar br ye duo mod gelme ihtimali var mi
    2vs3 atmaktan bıktık artık 3.adam direk oyundan cikiyor 10 mac atiyorsak 8 mac 2vs3 atıyoruz hic zevkli olmuyor rakip avantajlı oluyor
    Gece 2-3 gibi giriyoruz bu saatlerde oynayan takim oyunu oynayan ortalama oynayan kisiler burdan veya özel mesaj olarak psn adını yazınız ben eklerim
    Cok iyi oynamıyoruz ortlama oyuncuyuz cok kotu olan yazmasın cok iyi olmasi da önemli degil ama en azindan ortalama oyuncu olsun

• Ben bu bağlantı hatalarından en çokta her açtığımda(hergün açamıyorum) güncelleme geldiğinden ve bu güncellemeler 40-50gb oluncada oyundan soğudum ve sattım. Şimdi sorum şu yeni cod ne zaman çıkar ve bu sefer hangi firma yapıcak oyunu? Sıra sanki Treyarch firmasında.

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Gece 2-3 nedir hocam? O saatten önce girme ihtimaliniz yok mu?

• 
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.