Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Var. Bazen felaket lag oluyor. Ping desen 90-150 arası. Packet Loss'da var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

Var. Bazen felaket lag oluyor. Ping desen 90-150 arası. Packet Loss'da var.
    Bende ping 60-70 arasi ama kesinlikle alakasi yok. Resmen catismada 3-4 saniye geriden geliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi seyirler, umarım beğenirsiniz. // Warzone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaintWOHOOOO -- 20 Mart 2020; 22:1:5 >
  • Konsolda bu kadar hizli nasıl oynuyorsunuz hocam biz daha kimseyi görmeden olduruluyoruz

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle alışkanlık, sürekli oyun oynamaktan :))
  • Anasını satayım bu hayatta zaten hiçbirşey den yüzümüz gülmediki FPS oyun içi pingler den MS lerden de yüzümüz gülsün biz ne zaman 20 MS ile oyun oynama günlerini göreceğiz acaba ölmeden bunu görebilirmiyiz yıl olmuş 2020 Türkiye de hala İnternet sunucuları alt yapıları yerlerde 5G çıkarsa belki 20 MS ile oynarız diye umud ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 21 Mart 2020; 0:34:27 >
  • Emin ol fiber kullanıyorum ping 75 80 arası warzone da 100 e kadar çıkıyor. Yani biz 10 g bile kullansak yine aynı olur bizim kaderimiz bu.

• Çok güzel oynuyorsun dostum. Sens ayarların nedir ve KontrolFreek mi kullanıyorsun?

• Kol olarak Razer'ı kullanıyorum. Sens: 12-12 aim curve: dynamic aim assist: standart audio: boost low

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaintWOHOOOO -- 21 Mart 2020; 2:41:11 >
  • Efsunger hissi kullanıcısına yanıt
    İsviçre de doğmak varmış anasını satayım

• Sadece warzone oynuyorum. Win ve kill odaklı oynuyorum , isteyenler ekleyebilir yaş 21
    K/D 2.2
    PSN : pinkman060

• quote:

Orijinalden alıntı: SaintWOHOOOO

iyi seyirler, umarım beğenirsiniz. // Warzone

işte bu tür oyunları bu yüzden sevmiyorum.

adam zamanını ayırmış ustalaşmış,ben şimdi bu tip oyuncularla karşılaşsam oyundan nasıl zevk alacağım ki?Mouse saçmalığına hiç girmiyorum bile.Cs 1.5 de her akşam klan maçlarında awp şov yapardım,bu oyunda rekabet etmem için klavye + mouse lazım.Eee ben zaten ps4 ü pc den bıktığım için aldım,ne diye mouse klavye saçmalığını konsola getiriyorsun

Ben amatörüm, kalkıyor proların arasına atıyor.Herkes leveline göre oyuna düşse insanları teşvik ederler oyuna halbuki.

Barcelonanın karşısına çaykur rizespor u çıkarırsan adaletli bir maç olur mu yani?Fifada var bu olay mesela ama adamlar momentumla çözümü bulmuşlar.İlla proyla amatörü karşılaştıracaksan momentum getir fifa gibi.

Single player candır, battle royal saçmalık.Allah aşkına oyunu yeni öğrenen birisi kanser olur bu oyunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit1044 -- 21 Mart 2020; 4:51:5 >

• Warzone un ilk kanıtlı PC hacker (Hileci) puştu.. video dakikası 22:40 tan itibaren dikkatlice izleyin haydi hayırlı olsun Crossplay açanlara şimdiden :) adam hemde 50k ödüllü turnuvada açmış hileyi bu ne cesaret yiğidim? bundan sonra PS4 te crossplay açmak mı? hayatta PC oyuncularına güvenmiyorum artık kurunun yanında yaş da yanarmış iyiki PS4 oyuncusuyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 21 Mart 2020; 7:30:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit1044

işte bu tür oyunları bu yüzden sevmiyorum.

adam zamanını ayırmış ustalaşmış,ben şimdi bu tip oyuncularla karşılaşsam oyundan nasıl zevk alacağım ki?Mouse saçmalığına hiç girmiyorum bile.Cs 1.5 de her akşam klan maçlarında awp şov yapardım,bu oyunda rekabet etmem için klavye + mouse lazım.Eee ben zaten ps4 ü pc den bıktığım için aldım,ne diye mouse klavye saçmalığını konsola getiriyorsun

Ben amatörüm, kalkıyor proların arasına atıyor.Herkes leveline göre oyuna düşse insanları teşvik ederler oyuna halbuki.

Barcelonanın karşısına çaykur rizespor u çıkarırsan adaletli bir maç olur mu yani?Fifada var bu olay mesela ama adamlar momentumla çözümü bulmuşlar.İlla proyla amatörü karşılaştıracaksan momentum getir fifa gibi.

Single player candır, battle royal saçmalık.Allah aşkına oyunu yeni öğrenen birisi kanser olur bu oyunda.

Alıntıları Göster
    warzone ve ground war modu hariç diğer modlar sizin istediğiniz gibi hocam. istediğiniz sizin yeteneğinizde ki oyunvularla oynamaksa domination, tdm oynayabiirsiniz. SBMM sistemi var COD MW de.

• Öncelikle merhaba arkadaşlar benim bildiğim ve sormak istediğim bir kaç şeyden bahsedeceğim Ps4 de cod warzone oynayan arkadaşlar Ps4 kolu ile oynamak ölüm gibi ben nişan alıp adamı vurasıya kadar adam çoktan öldürüyor beni o yüzden klavye ve mause ile oynuyorum herhangi bir aparat gerektirmiyor zaten elinizdeki klavye ve mause takarak oynayabilirsiniz bu bildiğim bir konu sormak istediğim ise kol ile oynarken otomatik aim özelliği var mı yani düşmanı görünce kilitleyen özellik bir de Ps4 için kulaklık istiyorum 7.1 araştırma yaptım yalnız bulamadım kullandığınız 7.1 kulaklık varsa tavsiyenizi istiyorum iyi oyunlar.
    Ps4 slim kullanıyorum bilginize...

• yigit1044 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu tamamen alışkanlık meselesi. Ben de berbat ötesi oynuyordum, oynaya oynaya parmakların alışıyor kas hafızası oluşuyor. Her gün FPS oynaman lazım. Bu merete alışıp ustalaşmak için gerçekten çok uzun bir zaman gerekiyor. Benim bunu yapacak sabrım ve isteğim yok diyorsan geçmiş olsun.

• PlayStation oyuncuları bu saatten sonra Crossplay açarken şu videoyu izledikten sonra 1 kere daha düşünsün

• quote:

Orijinalden alıntı: Karslan_GS

Öncelikle merhaba arkadaşlar benim bildiğim ve sormak istediğim bir kaç şeyden bahsedeceğim Ps4 de cod warzone oynayan arkadaşlar Ps4 kolu ile oynamak ölüm gibi ben nişan alıp adamı vurasıya kadar adam çoktan öldürüyor beni o yüzden klavye ve mause ile oynuyorum herhangi bir aparat gerektirmiyor zaten elinizdeki klavye ve mause takarak oynayabilirsiniz bu bildiğim bir konu sormak istediğim ise kol ile oynarken otomatik aim özelliği var mı yani düşmanı görünce kilitleyen özellik bir de Ps4 için kulaklık istiyorum 7.1 araştırma yaptım yalnız bulamadım kullandığınız 7.1 kulaklık varsa tavsiyenizi istiyorum iyi oyunlar.
    Ps4 slim kullanıyorum bilginize...
    k&m de aim asist olmaz. kulaklık için bütçen nedir? bütçene göre turtle beach bak. paran varsa astro al geç.

• Yeni 100 level oldum, takım oyununa açığım. Takım arkadaşı arayanlar özel mesaj yolu ile ulaşabilirler
  • 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.