Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xbox kullanıyorum hocam onda da bo3 yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Warface indirmiştim şimdi modern warfare satın aldım ayrı oyun olarak tekrar 90gb indiriyor sizdede böyle mi?

• 150 kişilik devasal bir haritayı Pro da sabit 60 fps oynatmasını sağlayanları gerçekten tebrik etmek lazım. Pubg de fps drop lardan ve 30 fps oynamaktan gözlerimiz kan çanağı olurdu. Nasıl başardılar bilmiyorum ama emeği geçen herkese teşekkürler, bu akıcılık sayesinde battle royale modunu yeniden sevdirdiler bana.

• Arkadaşlar PS4 e sec hesap olarak oyunu aldım kendi hesabıma geçip oynuyorum ds4 ile ama battle pass alamıyorum tıklayınca içerik yok diyor store kısmında. Benzer sorun yaşayan ya da çözümü bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

tam tersine k&m ırkçısıyımdır, keşke komple yasaklansalar. ellerim fazla titrediğinden mouse kontrolü zor geliyor. en son pubg denedim konsollara çıkmadan önce, tek adam vuramadım ben de süresi bitmeden iade ettim steamden. ama halflife crossfire ve cs1.6 k&m oynarım her türlü.

oynadığım kol şu, soldaki vortex kontrolfreek, sağdaki phantom kontrolfreek. sensler 13, adsler yakın olan 1, uzak olan 1.1

Alıntıları Göster
    Sens yüksek olduğu belli :)

• Teşekkür ederim.
  • PureHD kullanıcısına yanıt
    oyun tr psn dışından alındığı, siz de muhtemel tr psn den oynadığınız icin alamıyorsunuz. aynı durum bende de mevcut

• PureHD kullanıcısına yanıt
    var hocam pri hesap tr black ops 3 ya da cod ww2 bulacaksın ordan alacaksın cod pointsleri aldığın pointsler modern warfare de görüküyor tek çözüm bu. birde cod pointsler ucuza geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKA_33

150 kişilik devasal bir haritayı Pro da sabit 60 fps oynatmasını sağlayanları gerçekten tebrik etmek lazım. Pubg de fps drop lardan ve 30 fps oynamaktan gözlerimiz kan çanağı olurdu. Nasıl başardılar bilmiyorum ama emeği geçen herkese teşekkürler, bu akıcılık sayesinde battle royale modunu yeniden sevdirdiler bana.
    Oyun fat kasada da 60 zaten. COD un simdiye kadar 60 fps alti oyun cikardigi daha gorulmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yansıyor ama en ucuzu bo 3 ve daha eski oyunlar diye biliyorum

• Benim makine slim 60 degil bundan eminim 30 60 arasi geziyor sağa sola dönerken akicilik kayboluyor yer yer belki gelecek yamalar ile düzelebilir

• Illusive Man kullanıcısına yanıt
    bende bo3 var o zaman güncelleme yapayım
  • Bartınoğlu kullanıcısına yanıt
    Sizin makineyle alakali bir durumhttps://www.youtube.com/watch?v=4FdLUywefK8&feature=youtu.be

• Bazi videolardada 48 fpsye kadar dusuyor oyunda catisma ani normaldir benim makinada sorun olsa diger oyunlarimdada olurdu boyle bir sorunum yok digerlerinde warzone henuz beta ondan olabilir

• Benim makineyi ilk ciktigi gun aldim Siraya girmistim

Pazar sbaah oyunu bir actim bizimkiler komsuya kavgaya gidiyordu bu saatte supurge mi acilir diye. Oysaki benim Ps4 ten geliyor.

Kasma donma yok da goruntu kotu dogal olarak ama cok sorun etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 17 Mart 2020; 15:12:48 >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    benim cihazda old school , lakabı heli ... hakkını ödeyemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

Yansıyor ama en ucuzu bo 3 ve daha eski oyunlar diye biliyorum
    Ne kadara geliyor bilginiz var mi ?

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam 2400 rp 84 müydü 74 müydü neydi ya da 130 falanda olabilir. 1000 lik ile 2400 e bakmıştım fiyatları tam hatırlayamıyorum o yüzden

• Arkadaşlar intel i3 3220 - HD7850 2GB DDR5 - 8GB RAM
    Bu sistem oynatırmı oyunu sizce, boşuna indirmeyelim, benzer sistemle onayan varmı?
  • Warzone icin Solo geldi

• 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.