Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • noobluk kokan oyun tarzımla dün akşam kazandığımız iki maç

• Battle passı en uygun nasıl alanilirim? Cod bo4 mevcut ama onda da fiyatlar biraz yüksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Warzone oynamalik takim arkadaslari ariyorum. Oynamak isteyenler ekliyebilirse memnun olurum

• Psn id : MuskulPresident yaş 30 isteyen eklesin arkadaslar fps oynamiyorum pek becerikli oldugum soylenemez ds4 ile oynuyorum

• Ben oyunu daha önce oynamadığım için bilemiyorum en iyi Assault silahı hangisi ve hangi eklentiler op acaba?
    Silah özelleştirmesi o kadar detaylı ki kafam karışıyor.
  • Warzone sunucu ip si bilen var mı acaba ? Türknete trace logu göndermem gerek. Sunuculardan herhangi birinin ip si gerekli .
  • Xdian X kullanıcısına yanıt
    Ps plus black ops 3 vermişti o varsa ondan al baya ucuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Bende de ayak sesleri hiç duyulmuyor hangi ayarı denediysem deneyeyim. Köşeden koşarak gelen adamon sesi ancak duyuluyor. Siz ayarlsrınızı yazar mısınız ? Ya da ps 4 den falan mı ayar yapıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

Bende de ayak sesleri hiç duyulmuyor hangi ayarı denediysem deneyeyim. Köşeden koşarak gelen adamon sesi ancak duyuluyor. Siz ayarlsrınızı yazar mısınız ? Ya da ps 4 den falan mı ayar yapıyorsunuz
    Seslere hiç ellemedim kulaklıkta da ayar yapmadım valla. Default edip denediniz mi?

Bende ses öyle ki arkadaş 3 bina yanda kapı açıyor koşuyor diyorum sen mi koştun diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastwarriors -- 16 Mart 2020; 12:2:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

noobluk kokan oyun tarzımla dün akşam kazandığımız iki maç

Eline sağlık. Yalnız solo olmaması sıkıntı ya rakibin 3 kişi ise 2sini indirip 3.nün gelip seni indirmesine uyuz oluyorum.

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Ben iphone kulaklığı ve başka bi normal 60 liralık kulaklıkla oynuyorum ve sesler dediğim gibi çok çok kısık, kulaklık takmadan oynayınca zaten kendi silahımın sesinden başka bişey duyamıyorum. Çoğu zaman sadece yakınımdaki tactical sprint sesi duyuluyor normal koşma sesinı duymak in etrafın çok sessiz opması gerekiyor ki o da ground warda mümkün değil

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Eline sağlık. Yalnız solo olmaması sıkıntı ya rakibin 3 kişi ise 2sini indirip 3.nün gelip seni indirmesine uyuz oluyorum.

Alıntıları Göster
    eyvallah abi, dediğin gibi solo-duo olmaması büyük eksiklik. umarım yakında çıkarırlar. bazen gökay abiyle ikimiz kalıyoruz, dışarıdan gelen arkadaş ölür ölmez oyundan çıkıyo, paramız var saniyesinde kaldırcaz ama adam çıkıp gidiyo oyundan. neyse ki bu aralar iyice kalabalıklaştık, eksik kalmıyoruz.

• alpererez kullanıcısına yanıt
    Mouse kullanıyorsunuz sanırım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuntyz

Mouse kullanıyorsunuz sanırım .
    tam tersine k&m ırkçısıyımdır, keşke komple yasaklansalar. ellerim fazla titrediğinden mouse kontrolü zor geliyor. en son pubg denedim konsollara çıkmadan önce, tek adam vuramadım ben de süresi bitmeden iade ettim steamden. ama halflife crossfire ve cs1.6 k&m oynarım her türlü.

oynadığım kol şu, soldaki vortex kontrolfreek, sağdaki phantom kontrolfreek. sensler 13, adsler yakın olan 1, uzak olan 1.1

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 16 Mart 2020; 14:54:21 >

• kuntyz kullanıcısına yanıt
    CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU

• Xdian X kullanıcısına yanıt
    bo4 üzerinden aldığınız mw yansıyor mu ? denediniz mi hocam
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    noob diye diye malı götürdünüz , korkuyorum sizden
    Shipment hardpoint yapalım 30-55 k/d istiyorum
  • ben shipmentta görev yapmaya çalıştığım için ölüm rekorları kırıp kd düşürüyorum. baya alay ediyo bizimkiler, 100e yakın ölmüşlüğüm vardı bi maçta, ama aldık mı maçı aldık.

• bugün playstationa klavye mosue bağladım oyun biraz daha kasıyor gibi geldi bana bu normal mi?
  • Conor McGregor kullanıcısına yanıt
    Guncelleme lazim oyun kasiyor ps4 te 20 fps gibi

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.