Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Var ama artık mod olarak yok maalesef. Diğer haritalar nasıl geliyorsa oda öyle gelecek yani rastgele. Keşke harita seçme olsa. En fazla zevk aldığım haritaydı shoothouse

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Map oylama yerine keşke map engelleme filteresi olsa

• Hakkan034 kullanıcısına yanıt
    cod 4 de oynadıkca sezon bitmeden kozmetikleri acabiliyorduk oynadıkca acelesi olan cp ile alıyordu
    Benım merak ettıgımde şimdiki cod oynadıkcada acılıyormu cp almadan düzenli oynuyorum
  • dün akşam 3 el maç attım her maçta oyundan çıkıp benim takımımı eksik bıraktılar. bu oyundan çıkanlara ceza sistemi getirilmeli.
  • crash i yarim saat oynadim ,haritada önceden kapali olan butün kapilari acmislar yahuu bu kadar kapi acma meraklisi bir kadro görmedim, benim arabanin kapisi bozuk acilmiyo haber versekde gelip acsalar ,haritalar secmeli olmali bana istemedigim haritayi oynatmaya haklari yok ,bazi arkadaslar çık diyebilir ya tamamda gir çık haritalara zaman aliyor ve oyundan soguyorsun daha önce dedigim gibi oyunun oturmasi bi 6 ay alacak
  • Harita seçme çok iyiydi ama kötüye kullanıldı zamanında. 3 4 kişi oyuna girip hep aynı harita da nuck yada streak kastılar. Oynanmış harita dışında 3 harita sunulması gelirse süper olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaintWOHOOOO

dün akşam 3 el maç attım her maçta oyundan çıkıp benim takımımı eksik bıraktılar. bu oyundan çıkanlara ceza sistemi getirilmeli.
    bazen oynanmayacak seviyeye taşıyo oyuncular. mesela kill confirmed oynuyoruz, karşı takım bütün oyuncuları basede kalıyo veya garip yerlere giriyolar, böyle olunca bi süre sonra çıkıyoruz takımca. ama mesela sırf kdsi bozuluyo diye çıkanlar da oluyo tahminim, s&d gibi modlarda öndeyken çıkıveriyo takım arkadaşın, oyun baya zora giriyor ister istemez.
  • Su otobuslu map var ya o maptan nefret ettim. O map gelince oyundan cikiyorum benim gibi o mapi sevmeyen coktur diye de dusunuyorum

• Aynen bu harita geldimi çıkıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Tacsizkral05

Su otobuslu map var ya o maptan nefret ettim. O map gelince oyundan cikiyorum benim gibi o mapi sevmeyen coktur diye de dusunuyorum
    Ben de çıkıyorum

• Piccadilly haritasından bahsediyorsunuz sanırım. Bende ilk başlarda sevmemiştim bu haritayı ama daha sonraları alıştım. Genelde acog dürbünlü silahla oynuyorum bu haritada veya normal silaha sniper dürbünü takıp o şekilde oynuyorum. Diklemesine düz bir harita olduğu için genelde sniper veya acog dürbünü kullanıyor oyuncular. Onun için diğer mapler gibi fazla koşturmamak lazım. Tabi camper lıkta yapmamak gerek :) Haritanın orta kısmında pek koşturmamak gerek otobüslerin olduğu yerden bahsediyorum. Counter 1.6 da bir harita vardı kare şeklinde küçük, karşılıklı başlayıp yerden silah alıp anında çatışmaya başlardınız, ben o haritaya benzettim bu map’i

• quote:

Orijinalden alıntı: Tacsizkral05

Su otobuslu map var ya o maptan nefret ettim. O map gelince oyundan cikiyorum benim gibi o mapi sevmeyen coktur diye de dusunuyorum
    Aynen kanka bende nefret ediyorum cikarsinlar su haritayi oyundan ne olur

• Tdm oynarken kill ve assist’i görebilirken death sayısını görememek çok saçma değil mi? Kill kadar önemli bir bilgiyi göremiyoruz.

• Mesela bunun açılması için ne yapmak gerekiyor ?

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU

• Headquarters modu ile zevkli bi harita ama diğer modlarda bende nefret ettim özellikle team deathmachde

• Battle pass’ta da güzel bi şey yok yalnız kozmetik olarak bile Bu arada ana hesabı tr olup oynadığı oyun us psn olup cp alan var mı geliyor mu hesaba cod pointsler?

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Mesela bunun açılması için ne yapmak gerekiyor ?

battle pass alman lazım, öbür türlü sadece üzerinde free yazanları veriyor.
  • Gamer007_ kullanıcısına yanıt
    Evet free sezonu oynadikca belirli seyler cp harcamadan acabilirsin dostum

• Neredeyse 1 hafta oldu oyuna giremiyorum deli oldum iyice ama yarın son bulacak yarın benimsin bebek gel artık gel da :)
    CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 4 Aralık 2019; 17:45:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

Battle pass’ta da güzel bi şey yok yalnız kozmetik olarak bile Bu arada ana hesabı tr olup oynadığı oyun us psn olup cp alan var mı geliyor mu hesaba cod pointsler?
    Denedim 200cp ile gelmiyor kanserlik olay ya

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.