Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Katılıyorum oyunun sonunda göstermesi çok saçma mantıksızlık MW de çok sadece bu saydığın la kalsa keşke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cod points ayni bolge ama farkli hesapta calisiyor mu acaba.

Oyunu yeni hesap acip TrPsn’den almistim. Primary yapip kendi hesabimdan oynuyorum.

Oynadigim hesap da TrPsn, Cod points alsam gorecek mi, deneyen var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikelanj -- 4 Aralık 2019; 18:15:34 >
  • Ne güzel herkes oynuyor.Yılların cod oyuncusu olarak bu yıl 3-5 kill alıp maç bitiriyoruz. Oynamak mümkün değil çünkü 100 pingden aşağı oyuna giremiyorum. Karşımda 25-50 ping arası adamlar karşılıklı çatışmada öldürmem mümkün değil.
    Adam tam öldü diye bekliyorum ben ölüyorum. Killcam'e bakıyorum sanki hiç sıkmamışım. İnanılmaz bir saçmalık var çözemedim.
    önceki codlarda 1.80- 2.20 civarlarında gezen Kd oranım bu oyunda yok. Çünkü oyundaki netcode ve matchmakingdeki ping e göre adam bulamama saçmalıkları bezdirdi.
    Oyun içi başıma gelenler ile ilgili bir sürü video çektim. Şarjör boşaltıp adamın ölmemesi gibi görüntüleri arkadaşlara da gönderdim. Kimse olayı bir sonuca erdiremedi. Cod forumlarına attım cevap bile gelmedi. Reddite aynı konuda şikayet eden kişiler oldukça fazla var ama 50gb ı geçen updateler gelmesine rağmen dün girdim yine aynı. Pingim cod dışında oyunlarda normal. Cod da fırlıyor. Nat type : open yaptım. Millet moderate ile oynuyor 2 mermi tırt yapıp öldürüyor.

Oyunu çok beğenmeme rağmen mecburen bıraktım. Express vpn ile dene dediler o da 30 günlük deneme vermiyormuş. Vpn ile oyuna girip denemeyi düşündüm başka da aklıma bişey gelmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Express Vpn konusunda biraz detay verebilecek var mı? Ps4’de vpn olayı nasıl yapılır?

• 25 mbit fiber netim var 70-80 arası ping alıyorum. Rezalet bir durum. Normal koşullarda 30-40 arası gibi bir ping almam gerek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serothesnake

Merhaba arkadaşlar; 35 mbit nat type open iken aldığım ping ortalama 50ms ile 60ms arasında oluyor. 100mbit fiber hızı olan var ise Account segmesinden gördüğü ping değerlerini söyleyebilir mi? Ona göre internet hızımı yükselteceğim.
    Dostum ping ile hızın pek alakası yok. Ben 100 mbit alıyorum ama 8 mbit hızı olan arkadaşla aynı pingde oynuyoruz.

• HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    BF5 firestorm dan sonra sıfır pingle oynuyor gibi hissediyorum

• 2,5 GB'lık yeni güncelleme geldi.
  • yeni güncelleme geldi. gungame 4 kişi parti olarak katılabilecekmiş.
  • Cod oyunlarının genelinde ping problemi var, bence bu oyuna has birşey değil. Bugün wow oyununda belli bir alanda 60 kişi raid yapsa ping 1-2 aşağı yukarı oynuyor. Coda bakıyorsun saniyede 10 ping aşağı yukarı inip çıkıyor. Stabil diye birşey yok. Ulan alıtı üstü 10 kişi küçücük alanda oynuyoruz. B.k gibi bağlantısı var işin gerçeği. Avrupalı 30ping ile çoşar biz k/d 1 olsa sevinir hale geldik.

• Arkadaşlar bu 7/24 dar map kayıpmmı oldu

• Xdian X kullanıcısına yanıt
    Dedicated server olayından en çok biz etkilendik. Türkiye'de adam gibi bir datacenter olmadığı ve activision'ın da bizim gibi bir ülkede server açma hedefi için bu rezil pinglerde oynamaya mahkumuz. Eğer rakip oyuncu ile karşı karşıya gelirsek %80 rakip bizi öldürüyor %20 genelde silah damage'inin düşük olması ya da kişisel beceriksizlik.

Açıkçası yapabileceğimiz tek şey Private Game turnuvaları düzenlemek. Bildiğiniz internet cafe cs ortamı gibi olacak. O zaman adam gibi eğleniriz. Başka türlü hepimiz bu bağlantılardan kanser olacağız.

Yada birimiz çıkıp change.org'dan imza toplayacak. Destek verirseniz ben imza işi için çalışma yapabilirim.
  • serothesnake kullanıcısına yanıt
    İngiltere ye bile Server açmayan Activision kusura bakma ama Türkiye ye hiç açmaz

• Aman dikkat patlarsın gülüm adlı çalışmam

• Yakın zamanda ingiltere’ye taşınan arkadaşım 20ms ile oyunu oynuyor.

• Her güncellemeyi indirdikten sonra şu “kuruluyor” olayı o kadar uzun sürüyor ki çok can sıkıcı. 2.5 gb güncelleme geliyor, 4-5 dakikada İniyor ama yarım saatte kuruluyor. Şaka gibi. Bunun da bir çözümü yok sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Since1903 -- 5 Aralık 2019; 0:1:28 >
  • serothesnake kullanıcısına yanıt
    İngiltere den oynayıpta Amerikan oyuncuların daha avantajlı olduğunu belirten oyuncular var onuda geçtim Activision a parada versen üstüne Türkiye ye gene Server açmazlar çünkü Müslüman ülkesi olduğumuzdan dolayı Amerikalıların bizi ipleyeceğini zannetmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Her güncellemeyi indirdikten sonra şu “kuruluyor” olayı o kadar uzun sürüyor ki çok can sıkıcı. 2.5 gb güncelleme geliyor, 4-5 dakikada İniyor ama yarım saatte kuruluyor. Şaka gibi. Bunun da bir çözümü yok sanırım.
    Çözüm ps5 te ssd ile hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Çözüm ps5 te ssd ile hocam

Alıntıları Göster
    Hakikaten sıkıcı bir durum. Eve geliyorsun 1-2 saat vaktin kalıyor oyun oynamak için , cihazı açıyorsun hoop güncelleme. Hadi internet hızım çok iyi onda sorun yok hemen iniyor bu sefer de kuruluyor aşamasını bekliyorsun.
    Peki 1 TB cihaz kullanıyorum. 250 gb boşta. Fazla dolu olması da bir etken mi acaba ? HDD’yi boşaltsam etkisi olur mu acaba ?

• Since1903 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Şuan güncellemeyi bitirdi kopyalama yeni başladı çok yavaş ilerliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.