Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE II | PS4 - PS5 ANA KONU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.799
Cevap
91
Favori
266.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hikaye ilk oyun (2019) ile bağlantılı olacak mı?  

• Source kullanıcısına yanıt

Evet, devam oyunu olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel 😇👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vault ta FJX silah kasası nasıl bir şey acaba 🤔

• insaAllah bu oyunda şu bağlantı sorunlarını çözerler.. Adamlar 20-30 ms ile oynarken biz 100-150 ms hatta bazen 200 ms ile oynuyoruz. Haliyle böyle olunca biz daha adama nişan almadan adam bizi çoktan görüp öldürüyor..Pek ümidim yok ama bakalım belki bir nebze düzeltirler.

Birde en azından Türkçe altyazı gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Ülkemizde call of duty oyuncusu bir hayli fazla. Neden dil desteği vermiyorlar anlamıyorum.. 😑

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 9 Haziran 2022; 10:39:5 >
  • Güya PS5 stok sıkıntısı var diyorlar ama hiçte öyle görünmüyor masaAllah forumda ps5 almayan kalmamış 😹😹 cod mw2 ilanlarina bakıyorum ps4 Primary hakkını alan yok.. Millet hep ps5 Primary hakkı bende yazmış 😹😹

• GalacticHope kullanıcısına yanıt

Bunu bende merak ediyorum. Bazı silah paketlerinde yer alan renkli izli mermi olayı çok hoş. Böyle bir şey ise üst paketi almak daha doğru olacak.

• theraptorx kullanıcısına yanıt

ben kararımı verdim Vault kesin alacağım yani kesin bence iyi bir getirisi olacak bu sürümün ona eminim

Ben kardeşlikle almayı düşünüyordum ama Vault da aklımı çeliyor. 2022'de GoW ve MW 2 haricinde oyun almayı düşünmüyorum. Girsek mi bir günaha n'apsak?  

• Aradaki fark 150 miş 200 müş boşver salla gitsin kaçsa kaç bas gitsin Vault a hacım

• 699 TL çok değil mi yaaa, bayadır bu oyunu bekliyordum ama şimdi alsam mı emin olamıyorum.

• İnsallah devasa boyutlarda olmaz oyun 3 oynadigim oyun var cod fifa f1 😁

Ben de dayanamdım ve Vault aldım. Zaten ilk sezon battle pass 100 TL yapıyor. 70 TL'de ıvır zıvır parasına sayarız artık.

• Ekstradan 170 TL verip Vault edition almaya değer mi acaba ?

• Bartınoğlu kullanıcısına yanıt

En az 100 gb.  

• theraptorx kullanıcısına yanıt
    Bende dayanamayip vaulta yukselticem gibi 😄

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oyle olsa canima minnet hikaye moduyla isim yok zaten hadi 2 yilda cikarsa 180 e ciksin yine yer kalir 3 oyun oynuom zaten 😁 birde su warzonu devre disi birakirsak tamam olur.

• COD oyun dünyasının Apple'ı gibidir. Kolay kolay fiyat düşürmezler. Kurlar böyle giderse fiyatın artması bile süpriz olmaz. En azından kafam rahat bekliyor olacağım. O sırada Vanguard season passleri ile her sezonda +300 points toplamaya devam.

• Modern Warfare de Vanguard ile Cold War kaldırılmış ana sayfa dan

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.