Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hala oynanabilir durumda :) Oyuncu sayısında düşüş olmuyor Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] 

• ByMurat_ kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam çok teşekkür ettim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşmakta olan MW2 yi düşünerek rus hesabımı tr hesabıma bağladım.MW siz günler nasıl geçecek bakalım Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]  Çok özleneceksin Shoot the Ship Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] 

• aron2186 A kullanıcısına yanıt

NERDE DÜŞTÜ HOCAM

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt

Pc battle.net TR de hocam. İndirim bitmiş olabilir ama ben 3-4 gün önce aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala 197 Tl battle.net de

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

@YigitErkin20 @aron2186

• Oyunu satın almaya çalışıyorum bu hatayı veriyo.We encountered an issue completing your transaction. Please try again later. If the issue persists

• HOCAM OYUNU ALDIM AMA KÜTÜPHANEDE GÖZÜKMÜYOR WARZONE GÖZÜKÜYOR NASIL OYNUCAZ

oyunun adını warzone yaptılar. indirmeye başlarken seçenekler sunacak oradan multiplayer ve istersen campaigni seçersen multi ve hikayeyi de indrebilirsin. warzone zorunlu iniyor.

• designr kullanıcısına yanıt

HOCAM ŞUAN WARZONE İNDİRİYOR SADECE MULTİPLAYER SEÇTİM MW YE NASIL BAĞLANCAM ? BİRDE HOCAM OYUNU ALMAMIŞIM GİBİ BUY SEÇENEĞİ AKTİF HALA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YigitErkin20 -- 30 Temmuz 2022; 16:54:3 >

buy seçeneği çıkıyorsa almamışsınızdır, ya da almış sonra bir nedenle iptal olmuştur herhalde.

• designr kullanıcısına yanıt

BUY SEÇENEĞİ KALKTI HOCAM WARZONE AÇINCA OTOMATİK GELCEKMİ MW ?

evet oyunu açınca ilk ekranda seceksiniz

• Cold warı indirim de alırım diyordum 1200tlmiş klsın xd

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    niye büyük harfle yazıyon, küçük yap şunları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar sadece hikaye modunu oynayacağım. hesabını verebilecek var mı? şifresini bilmeme bile gerek yok. kendisi bilgisayarıma bağlanıp girebilir.

• Hikaye modunda siyah ekran hatası veriyor. Karşılaşıp çözüm bulan var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Battle netten gift ile oyun alacağımda satıcı gift ile oyunu yolladıktan sonra oyunun kütüphaneden silinmesi, iptal etme, geri çekme gibi bir çakallığı var mı bu işin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 5 Ağustos 2022; 22:42:41 >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt

Hayır yok.Oyun sizin battle net hesabınıza geçtikten sonra hiçbir şekilde silinme,iptal etme veya başka bir hesaba(kendi hesabınız bile olsa) aktarma yapılmıyor.Mevcut rus hesabımı tr hesabıma bile aktaramadım.Battle net de oyun aktarma olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.