Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.813
Cevap
59
Favori
311.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt

Ben satıyorum yeni çıkacak modern warfere II vault edition da var.ayırca son sezındaki tüm silahlar seosın pass te açıldı tammamı.video eski olduğu için onlar görünmüyor.ama Türkiye de satabileceğimi düşünmüyorum.

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]furkan öztürkyoutube
    Modern warfare, Cold war, Vanguard are available. 4500 cp available. Battle Pass: Cold war Season Vanguard Season Modern warfare 2019 all completed I also have 60 euro in my battlenet account, I will include it in the fee. DİSCORD : KANFUR66#3732 #warzone #coldwar #vanguard #callofduty #modern warfare
    https://www.youtube.com/watch?v=3To4_OrvnNQ
    1000tl ye var düşünürsen, içinde vanguard, cold war ve mw 2019 multileri mevcut

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • noprektam9113 kullanıcısına yanıt

Yok hocam 1000 tl az olur Üstüne 10 bin daha verip toros alayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    saydığım 3 oyunun multisi indirimdeyken bile toplam 1000tl ye yakın ettiğinden fiyatta bir absürtlük yok, senin bütçene uymuyorsa yok der geçersin

• ByMurat_ kullanıcısına yanıt

Hocam merhabalar. Ben yazlığa geçtim de burda problem yaşamıyorum fakat. Oyunda oyuncu kıtlığı mı başladı Boots On The Ground War , Rust + Hackney 7/24 vs gibi modlar bulmuyor. Shoot The ship oynayabiliyorum bu yüzden sadece :)) Ben de mi sıkıntı acaba. BOTGW sız geçmez COD MW ama malsef giremiyorum. Bir sormak isteedim sizlerde durum ne. Cross Play falan acık hiç ellemedim oyun başından bu yana

• MordSithh kullanıcısına yanıt

Merhaba.Nasıl oldu bilmiyorum ama ben de artık problem kalmadı :) evet MW de baya sıkıntı var shoot the ship harici çok zor oyun buluyor.MWII yaklaştıkça oyuncuların Warfare dan kopmaları da başlıyor sankiCall of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] 

He valla :) Burda Turktelekom var sıkıntım yok da işte dediğim gibi. Öğrendiğim iyi oldu. Warzone saçmalığı yüzünden de olabilir ki illa etkisi vardır. Ama bu kadar kötü olmaz. Hiç GW bulmuyor. GW benim için büyük shoot the shiptir Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] 

Warzone Clash geldi onun da etkisi var.

hocam. Shadowban yemiş olabilirim galiba. Bilemiyorum. Şuan tek mantıklı o var :D

edit: Evt shadowban. arkadaşın hesap takır tukur oyun buluyo GW attım hemencicik. mis gibiCall of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] 

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MordSithh -- 13 Temmuz 2022; 21:6:55 >

Shadowban bildiğim kadarıyla 1-2 hafta sürüyor.İtiraz et diyecem ama sonuçlanana kadar aynı süreye gelecek.Bu tarz durumlar için yedek hesap şart aslında.En önemli soru neden yedin? Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] 

:D bilsem söylerdim. ticket attım gene işte. herhalde fazla report yemekten. fazla adamları sinir etmekten öldürmekten diye düşünüyorum. bir de oyun sonunda EZ yazınca tam tilt oluyolardır . cheat reportu atıolardır . sonuçta report beleş :)) ben de öyle yptm yedek hesap aldm oynamayan arkadaştan. nimet valla. BOTGW (*_*)

:D bilsem söylerdim. ticket attım gene işte. herhalde fazla report yemekten. fazla adamları sinir etmekten öldürmekten diye düşünüyorum. bir de oyun sonunda EZ yazınca tam tilt oluyolardır . cheat reportu atıolardır . sonuçta report beleş :)) ben de öyle yptm yedek hesap aldm oynamayan arkadaştan. nimet valla. BOTGW (*_*)

EDIT: Hocam arkadaşın hesabına girdim ya o da Shadowban yedi. Baktım diğer asıl hesabın shadowbanı kalkmış. Ona girdim. 1 maç attım. 37 e 25 aniyah palace (en sevdiğim). Oyunda oyun donuyodu baya baya. etrafta yürüyodum boş boş herkes donuk vs. Neyse dedim bakıyım kesin bişe oldu. Gene yemişim. NASIL OLUO BI BOK ANLAMADIM.

Sizce hardware ban falan olabilir mi? Pcm açılan her hesap incelemeye gidiyo

aynı gün içinde olan şey :(

Hesabın açıldıktan sonra tekrar inceleme altına alınmış.Arkadaşın hesabına girip öyle de ban yediysen eğer pc de arka planda çalışan program vs... sebep oluyordur.

Ne olabilir merak ediyorum. (bu arada batlenet ve cod mw yi sıfırdan yüklüyorum her şeyi kaldırdım. bakalım. içime sinsin en azından onlar :D )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MordSithh -- 15 Temmuz 2022; 13:1:6 >
  • Bu battlenette hiç yaz indirimi vs olmuyor mu ya

• arkadaşlar 2-3 günlüğüne hesap verebilecek var mı acaba, hikaye modunu oynamak istiyorum ama fiyatı yüksek 2 gün icin oyunu almak istemiyorum Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] 

• xxxcem kullanıcısına yanıt

En son bunu yaptığımda hesabım banlandı. Nefes bile vermem tanımadığıma yüzyüze veya yıllarca. Söylüyorum iyi veya kötü herkes kendi istediğini çıkarabilir burdan.

• Oyunun Türkçesini cevirmeyi düşünen ekip varmi merak ediyorum :) Biraz daha fiyati ucuzlarsa alinabilir.

• arman09 kullanıcısına yanıt

Şu an oyun 197 tl ye düştü hocam haberin olsun ama multisi şu an oynanabilir durumda mı onu çok merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.