Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aktarmadan ziyade, adam bana gift olarak gönderir sonra refund ister benim batt.net üyeliğimden oyun silinir vs. böyle birşey yapılabillr mi?

• No Way Out kullanıcısına yanıt

Size gift olarak gönderdikten sonra oyunu kabul ettiniz oynadınız vs... refund yapamaz hocam.Refund yapabilmesi için 14 gün süresi var ama oyunu sizin kabul etmemiş olmanız gerekir.

• ByMurat_ kullanıcısına yanıt

Oyunu, gifti tabiki kabul edeceğim ama MW2 olduğu için oynayamayacağım yani açılmayacak 28 ekime kadar. Bu durumda refund alıp benim bnet üyeliğimdne silebilir mi onu soruyorum.

MW2 yse eğer refund yapabilir.Sitede geri ödeme politikasın da mevcut.

We’ll typically refund any pre-purchased game or product prior to its release.(Genellikle önceden satın alınan herhangi bir oyun veya ürünü piyasaya çıkmadan önce iade edeceğiz.)

Bunu biliyorum bu normal satın alım geçerli, giftte böyle birşey olur mu onu soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 6 Ağustos 2022; 21:9:35 >

Hocam beni bi sal ya  

Şaka bi yana henüz kapanmamış ticketım mevcut sordum cevap gelince yazarım  

"Birine hediye verip, geri almak" bu mantıken çok saçma böyle birşey olmaması lazım, ondan uzatıyorum, kusura bakma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 6 Ağustos 2022; 22:27:56 >

Çok yönlü düşünmediğiniz için, kendi açınızdan baktığınız için saçma geliyor.

Hesabı kaptırdınız, hesabı kapan hesaptaki parayla oyun hediye atıyor. Hesap sahibinin hesabı geri alıp, onun talebiyle gönderilen hediyenin iptalinin sağlanması kadar normal ne var?

Bu durumda yapımcıya ne diyeceksiniz? Oyunların fiyatı yüksekti, bir arkadaştan daha uyguna gift olarak aldım, gift işlemini iptal etmiş, param gitti yardım edin mi?

• Oyun,mw2 gibi gamepass'e gelecek mi, bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyunun sadece hikayesini oynamak için kiralama usulü alabileceğim bi site/konu var mıdır ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ön siparişler iade edilebilir, bu nedenle oyunu piyasaya çıkmadan önce istemediğinize karar verirseniz, geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Hediyeyi talep ettiğinizde ürün sizindir, bu nedenle geri ödeme talebinde bulunacak kişinin siz olmanız gerekir. Ancak geri ödeme, arkadaşınızın ödeme yöntemine geri dönecektir.

Verdikleri cevap bu.Yani gifti kabul ettikten sonra hediye gönderen kişi refund yapamaz. 

• hesabımı satıyorum almak isteyen yazsın

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt

Activision ile Microsoftun anlaşması tamamlanınca bütün eski codlar+prototype+spyro+crash+tony hawk gelcek.

Fakat cod mwII hemen gelmez sony'nin anlaşması cod ile nasıl ona göre beklemek lazım.COD 2024 direkt gamepass'e gelebilir.

• Oyunu yavaş yavaş sindire sindire oynadım, süper bir oyun.

• Arkadaşlar oyun sizce şu anda alınır mı? MW2 çıktıktan sonra yine birkaç ay oynanacak kadar oyuncusu kalır mı? Hile falan muhabbeti çok var mı şu anda? MW2'ye zam geldiği için mecburen MW1'e kaldık.

Yemin ediyorum çok antikalar. Eminim ki MW 2'nin fiyatını da paragözlüklerinden değil, katakulli ile alan/almaya çalışanlardan ve gelen şikâyetlerden/ağlamalardan ötürü yükseltmişlerdir. Ya MW 2'yi 700'den sat, ya da eskisini indirimle 300-400'e sat. MW 2'nin 1100 lira olduğu yerde MW 197 liraysa, MW çok daha mantıklı kalıyor. Her iki oyuna da sahip olan, hatta ilk MW'yi canavar gibi, hunharca oynamış biri olarak MW'nin üzerine aradaki fiyat farkına değer bir şey ekleyeceklerini sanmıyorum. 700-200 uygun olurdu.

• The Frost kullanıcısına yanıt
    Eski cod oyunlari bile hala oynaniyor bunda da oyuncu olur,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.