Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fortpanteon turnuvadan banlamıslarhttps://www.twitch.tv/aydan adlı yayıncı bunu acıklıyor yanındakı kaiserinde hile oldugun belirtiyorlar hile olduklarını idda ediyor şahsi görüşüm hilenin ne oldugunu bilmem bu konuyla ılgılı bılgısı olan varmıdırhttps://www.twitch.tv/mutex de yayınında hile olmadıgın düşünüyor sanırım anladıgım kadadrıyla
  • 4 gün ara vermiştim bugün yeni assult riffle ye yuklendim oda damascus ailesine katıldı.
    Grau kadar popüler olacağını sanmıyorum etkili silah evet ama bir grau değil yinede. Ara vermeme rağmen tier 43 oldum. Boşuna tier satın almayın derim

Edit: Deneyimlerim sonucunda (benim için) en ideal loadout bu şekilde.sizde deneyip bakabilirsiniz.orta ve uzun mesafede ve şarjor değiştirme süresi bakımından iş yapıyor.
    Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 18 Haziran 2020; 18:12:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oOFreedomOo -- 27 Haziran 2020; 7:54:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sezon 4 teki yeni operator skinlerde sorun yaşayan var mı? menüde yüklenmiyorlar boş ekran var.oyun içinde de tam yüklenmiyor rakipte görüyorum bulanık halde

Edit: scan&repair yapınca düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 19 Haziran 2020; 15:6:6 >
  • Sezon 4 te herkes rambo mu oldu artık ben mi kötü oynamaya başladım anlamadim

• selamlar öncelikle..blizzard isimli sitede ana oyun en son cod w yi aldım ancak indirme yazılımı battle net sürekli aynı konumda duruyor. bilgisi olan var mı acaba..
  • rockerroll kullanıcısına yanıt
    Sorma zaten rezalet gecikmeli bir internet ile oynuyorum eiyet çeke çeke.adamda nasıl bir kulaklık var 2 - 3 km öteden ayak seimi duyuyor sanki. Bazı noob konsol oyunları büyük dürbünlerle oynuyor yalnız ne gülüyorum :D
  • co-op bölümünüde takip ediyormusunuz bilmem her hafta yeni bir silah ödül veriyor.ama görevler biraz daha zorlu oluyor
    x görevi - modified veteran şeklinde oluyor.

bu arada plunder 3 lü yine gitmiş galiba diğer konu karışacak yine
  • arkadaşlar,

COD Mobile"deki haritaları bu oyunda multiplayer oynama şansımız varmı?
  • Shipment canım haritam gene gitmiş :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: englishman22

arkadaşlar,

COD Mobile"deki haritaları bu oyunda multiplayer oynama şansımız varmı?
    Chrash, rust var bildiğim

• bu gün hesabımı sattım 75 dolara smg platinum, arlerin çoğu golddu, grau obsidyan, rpg-pila-hdr gold. bilmiyorum ucuz mu gitti damascuslara 400 yazmışlar hep :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnk

bu gün hesabımı sattım 75 dolara smg platinum, arlerin çoğu golddu, grau obsidyan, rpg-pila-hdr gold. bilmiyorum ucuz mu gitti damascuslara 400 yazmışlar hep :D
    400 ne dolar mı satayım hemen 350 $ a sushi çubukları dahil herşey damascus
  • bu son hafta hiç oynayamıyorum bu tarz bi performans düşüklüğü yaşayan var mı ? Oyunu MP oynuyorum warzone denen saçmalıkla işim yok.

Multiplayer'da 10 maça giriyosam yarısında birinci olurdum en kötü ilk 3e girerdim.

Bu pazartesiden beri resmen noobun kralına dönüştüm hiç bi şekilde istediğim gibi oynayamıyorum.

Bağlantıda arada sorun çıkarmaya başladı acaba bağlantı yüzünden mi bu tarz kötü oynuyorum ping 60-80 aralığında bazen 100lere çıkıyor. Sanırım oyuna bi süre ara vericem.

yarın güncelleme gelecekmiş gene warzone çöpü için bize 60-70 gb dosya indirtir bu beceriksizler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 24 Haziran 2020; 21:47:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

400 ne dolar mı satayım hemen 350 $ a sushi çubukları dahil herşey damascus

Alıntıları Göster
    valla o bıçakla kalkan yüzünden uğraşmadım damascusa sen bide çubuğuda yapmışın helal https://www.playerauctions.com/ bi incele istersen bu siteyi koy 350 ye yazan eden olursa satarsın sezon 1-2 battlepass varsa gidebilir o civara

• Silah perklerindeki güçlü mermi perkini seçince silah sallanması artıyor mu sıkarken ? Yoksa etkisi yok mu ?
  • abi serverler stabil değil sanki.Tdm girdik arkadaşla 250 ping dedim dur bekle baktık oynayamıyoruz cıkarız sonra baktım killstreaklerden chooper fln actım.Dedim " Alla alla 80 pingde böyle rahat vuramıyordum" . İşin doğrusu aslında 65 bile değil ( en azından benim uydunete göre konuşuyorum ) 60 ping üzerine çıkınca ben cok netcodedan ölüyorum. 70 -80 -90 hiç çekilmiyor silahtan mermi cıkmıyor . İzliyorum killcami sıkmamışım bile halbuki ben dünya mermi boşaltmıştım. Bu Battlefield 3 ve sonraki Bf ve şimdi de Cod ' da çok görülen bir durum oldu netcode ne yazık ki. Mükkemmel sistem ve internet olmadan çok zor . Millet nuke basar biz görmediğimiz mermilerden kaçar olduk oyunda. Bir supress efekti yiyorum ama seççemiyorum benim monitörde bazen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkitolki77

Silah perklerindeki güçlü mermi perkini seçince silah sallanması artıyor mu sıkarken ? Yoksa etkisi yok mu ?
    Fmj diyorsan öyle bir durum olmuyor. Ama tabi mesela silahı stabil yapacak eklenti yerine fmj koyuyorsan stability yerine perk seçmiş oluyorsun hepsi bu.
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.