Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (155. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.813
Cevap
59
Favori
311.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Crash 24/7'i kaldırıp yerine koymuşlar. Bari Crash'i bıraksalarmış, yani onu bırakmış olsalar , benim gibi yeni oynayacak olan oyuncular nasiplenirdi.
  • Shoot House & Crash rotasyonu olsaymış bari.

Bu arada Vacant haritası geldi mi ya da ne zaman gelecek? Bu sezonun yol haritasında görmüştüm.
  • my.callofduty.com çalışıyor mu sizlerde? istatistiklere bakayım diyordum ama loading ekranında kalıyor son güncelleme sonrası.
  • Arkadaşlar neredeyse her mermi sıktığımda packet loss simgesi çıkıyor , onu nasıl çözebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darth hede kullanıcısına yanıt
    Bende giremedim. Uygulaması vardı isterseniz onu indirin.

• Oyun şu an 1339 Rus rublesi yani 121.5 TL.

• Sipihrz kullanıcısına yanıt
    haberim yoktu bundan, teşekkürler.

hoş istatistiklere bakınca içim karardı ama olsun
    Rica ederim. Ne olacak hocam oyundan zevk alıyorsan ne önemi var :)
    Bu arada seviyen düşükse silahları geliştirmen lazım. Silahları geliştirsen bile bir sürü eklenti kombinasyonları var. Bu biraz zaman alabilir.
    Yaptığın ayarlar da önemli.
    Dün 180e aldım ama bu yapılmazki

• quote:

Orijinalden alıntı: Sipihrz

Oyun şu an 1339 Rus rublesi yani 121.5 TL.
    geçen sene bops4 yılbaşında blackout olanını 80liraya indiğinde almıştım acaba mw de yılbaşında daha çok iner mi ? tahmininiz var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TUFFGONG

Shoot house geri geldi
  • designr kullanıcısına yanıt
    Bence inmez al 180e almaktan iyidir şansımı seveyim

• Hikaye modunu bitirdim sayılır.

Yorumum ; Ben başka bir ülkenin askerinin bu kadar kara propagandasının yapıldığı hiç bir oyun görmedim daha önce. Rus ordusunu çocukları ve kadınları katledermiş ve katilmiş gibi göstermişler. Kendi ordularını yüceltmişler abartıya kaçıcak bi şekilde. Sinematikde rus askeri yerde yatıyor Nietttt(hayııır) Nieeeet(hayıııııır) diye bağırıyor amerikan askeri gelip kafasına sıkıyor.Rus vatandaşı olsam çıldırırdım herhalde Ypglileri tozpembe masum olarak göstermişler onlara acayip kıl kaptım zaten savaşda 1 rus öldürüyosam 2 de ypgli öldürüyom Hold your fireee hold your fireee diye bağırıyor onun bunun çocukları

Son olarak Rus hükümetinin bu oyunu ülkelerinde yasaklaması gerektiğini düşünüyorum sadece ps değil pc dede yasaklasınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hernos2 -- 7 Aralık 2019; 11:42:47 >
  • Oyun aşırı yer kaplıyor. C den D ye nasıl taşıyabilirim?

• hernos2 kullanıcısına yanıt
    Boyle seyleri sadece bizim ulkemizde takinti haline getiriyorlar hocam. Diger ulkelerde sadece oyundan ibaret herşey, bakis acilari bu. Bakma ps nin yasakladigina, sadece saygilarindan dolayi diye dusunuyorum. Fikirlerim bu sekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: designr

geçen sene bops4 yılbaşında blackout olanını 80liraya indiğinde almıştım acaba mw de yılbaşında daha çok iner mi ? tahmininiz var mı acaba ?

Alıntıları Göster
    aslında indirim çok büyük olmaz gene bu civarda olur ama bo4teki gibi multiplayer only mod çıkarsa çok ucuza gelir. çünkü öyle bir modu yarı fiyatına satıyorlar. üstüne indirimi de çakınca bayağı ucuz oluyor. Ben bekleyeceğim bakalım. İndirim gelmezse bile oynamadığım yanıma kar kalır çünkü bu aralar çok verimli geçiyor günlerim
    valla 15 seneden fazladır oyunlarla haşır neşirim ama fifa dışında ilk defa bir oyunu multiplayer oynuyorum. single oynamaya alışınca başta bir afalladım tabi. ilk başlarda deli dana gibi sağa sola koştururken şimdilerde toparladım gibi. k/d oranı 0,5 falandı, şimdi 1 olmak üzere. burada bazı arkadaşların oyuna dair şikayetlerini okuyorum, haklıdırlar elbette ama ben fazlasıyla zevk alıyorum ya. dediğiniz gibi silahları geliştirdikçe, hangi haritada hangi silahın, hangi eklentilerin faydalı olduğunu keşfettikçe daha da bir zevk alıyor insan.
    Aslında çok op silahlar var M4A1 ile 725 başı çekiyor bu konuda. Bende gold skin açıcam diye düşürüyorum kd yi :D
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.