Şimdi Ara

Call of Duty:Modern Warfare 2 -BABA KONU (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.112
Cevap
4
Favori
245.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: khan_1903

quote:

Orijinalden alıntı: rds

quote:

Orijinalden alıntı: zart

bahsettigim olayda bicagi sol elle tutup uzerindede silahi tutuyor o sekilde kullanmak istiyorum.

0.44 Magnum silahı ile 100 adam öldürmen gerekiyor.

Bence son prestige'e gelene kadar uğraşılmaz bunlarla.Her prestige'de bu challange'ı yapmaya çalışmak sıkıcı yahu.Ben ilk prestige'de yapıp hevesimi aldım Ayrıca ump45'li class'ta da zaten mevcut tactical knife

Aynen son prestijde deagle ile acmak hem zevkli olur hem de çok iyi bir handgyn olduu için Bell pozisyonlarda yarar saglar

• Fal özellikle westland da harika oluyor. Fazla yakın çatışma olmadığı için Fal çok avantajlı ama yakın çatışmalı bölümlerde çok kullanışsız. Bölüme göre farklı silahlar kullanmak lazım işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Fal özellikle westland da harika oluyor. Fazla yakın çatışma olmadığı için Fal çok avantajlı ama yakın çatışmalı bölümlerde çok kullanışsız. Bölüme göre farklı silahlar kullanmak lazım işte

aynen bende haritadan haritaya silah kullaniyorum genis yerlerde sniperle oynuyorum kücük haritalarda ise yakinda etkili olan silahlardan oynuyorum böylece ayni silahi kullanmakdan bikmiyorumda
  • Arkadaşlar Prestige Mode`da ilk levelda 70i tamamladıktan sonra 2. levela geçince tekrar mı herşey sıfırlanıyor?

Yani 10 level var.Bunu toplam 10 kere 70`e gelerek mi bitirecez?5 ay sürer bu...
  • ewet herseferinde baştan başlıcaksın.. her prestij de sıfırlanıyor
  • Prestige atladığında aldığın puanlarda artıyor. 6000 puan aldığım oluyor. prestige2 level60da.

tabii kasman lazım. ayrıca farklı oyun ve silahlar ile challenge puanları toplayabilirsin

prestigede ayrıca silahlarda prestige puanı veren bir bölüm var.

250-500-1000 headshotta 10000 puan veriyor mesela.
    250-500-1000 öldürmed de 10000 puan veriyor.

puanlar akıyor yani
  • Üstadlar selamlar..
    Oyun kurma şansımız varmı acaba.Ben hep kurulu oyunlara giriyorum nasıl oluyor bu iş??
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir-tr

Üstadlar selamlar..
    Oyun kurma şansımız varmı acaba.Ben hep kurulu oyunlara giriyorum nasıl oluyor bu iş??

O işi sadece özel maçlarda yapabilirsin. Onun dışındakilere kimse karışamıyor server seni nereye sokarsa orda oynican.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilormancini

Prestige atladığında aldığın puanlarda artıyor. 6000 puan aldığım oluyor. prestige2 level60da.

tabii kasman lazım. ayrıca farklı oyun ve silahlar ile challenge puanları toplayabilirsin

prestigede ayrıca silahlarda prestige puanı veren bir bölüm var.

250-500-1000 headshotta 10000 puan veriyor mesela.
    250-500-1000 öldürmed de 10000 puan veriyor.

puanlar akıyor yani

kardeş valla puanlar akmıyor bende ya....daha 45leveldayım ilk prestijde yani. prestige e geçmeden 70 olmuştum hemen :D

• Siz siz olun tek prestige den öteye gitmeyin abi lvl 70 olduk prestige olduk sonra kastır dur..
    Oyundan aldığım zekv gitti neredeyse ya..70 e geldin mi dur al AK 47 keleşini tmm işte hayat budur..
  • oyunum PAL (2) bi tane psn kart almak şart oldu yoksa marum kalacağım DLC ve maplardan
  • YA BU ARALAR ADSLDE PROBLEM MI WAR SON 1 HAFTADIR FALAN BAGLANTI SEWIYEM HEP DUSUK GOSTERIO BI TANE DAHA TURK KULLANICI WARDI ONUNKININDE SINYALI DUSUK GOSTERIODU SORUN ACABA ADLSDENMI YOKSA BASKA BISIDENMI BAGLANTIM BIRINET 8 MBIT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost-riley -- 27 Mart 2010; 22:08:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmyayla

YA BU ARALAR ADSLDE PROBLEM MI WAR SON 1 HAFTADIR FALAN BAGLANTI SEWIYEM HEP DUSUK GOSTERIO BI TANE DAHA TURK KULLANICI WARDI ONUNKININDE SINYALI DUSUK GOSTERIODU SORUN ACABA ADLSDENMI YOKSA BASKA BISIDENMI BAGLANTIM BIRINET 8 MBIT

Aynen bendede aynı problem var.Birkaç arkadaşta aynı şeyi söyledi genel bir olay sanırım..
  • Ben gunler sonra dun girdim,8 megabit baglantim var;PS3 modemin yaninda duruyor;baglantim, yesil ama lag varSatacagim oyunu o olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toruk Macto

Ben gunler sonra dun girdim,8 megabit baglantim var;PS3 modemin yaninda duruyor;baglantim, yesil ama lag varSatacagim oyunu o olacak

Hocam ilk aylarda serverlar çok iyidi son 1 aydır resmen çıldırtıyo adamı. Benimde 10 mbit quick net kablolu modemle bağlıyım host kopmasından el tamamlanmıyor artık.Şu sıralar oynamayı bıraktım yoksa bir ara kırıp atacaktım nerdeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

quote:

Orijinalden alıntı: Toruk Macto

Ben gunler sonra dun girdim,8 megabit baglantim var;PS3 modemin yaninda duruyor;baglantim, yesil ama lag varSatacagim oyunu o olacak

Hocam ilk aylarda serverlar çok iyidi son 1 aydır resmen çıldırtıyo adamı. Benimde 10 mbit quick net kablolu modemle bağlıyım host kopmasından el tamamlanmıyor artık.Şu sıralar oynamayı bıraktım yoksa bir ara kırıp atacaktım nerdeyse

hee ya bugun ıkı tane sentry gun kurdum stratejık noktaya host bı gıttı ds3 u tvye fırlatıodum az kalsın

• Ground war oynamayın...sadece bunu söyleyebilirim.

Benim Domination ve demolitionda 10 oyunda 1 kez kesiliyor...oyundan çıkıyor....2-3 tanesinde de oyunda durup yeni host arayıp, oyuna devam ediyor.

Lagda 10 oyunun 2sinde belki oluyor belki olmuyor....Bölgesel olabilir sorun.Yani eğer siz de ground war oynamamanıza rağmen bunları yaşıyorsanız.
  • Allahtan türk telekoma bağlı değilim :) Buna rağmen oyundan dolayı lag oluyor akşamları eğer ground wara girersem.
  • Arkadaşlar ben satmıştım oyunu , Bioshock aldım , BC2 yi beğenmedim . Takas edebilirim .
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.