Şimdi Ara

Call of Duty:Modern Warfare 2 -BABA KONU (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.113
Cevap
4
Favori
245.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bağlantı problemleri çok sıktı oynanmaz oldu artık, prestige geçip ara verdim artık yeni harita paketi gelene kadar ara vermek lazım belki o zaman düzelir, bc2 hiç kasmıyor en azından
  • harita paketi resmi bir agızdan duyruldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren35fb

harita paketi resmi bir agızdan duyruldu mu?

3 yeni 2 de cod 4 haritası 30 mart da xbox a 1 ay sonra ps3 ve pc ye.buda videosu.

http://www.youtube.com/watch?v=i7vYmq6XMlc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emo5313 -- 28 Mart 2010; 21:51:58 >
  • yanlız haritalar harika gözüküyor..Haritadan başka bir değişiklik olmayacak sanırım.Keşke 1-2 de yeni silah,perk vs olsa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

quote:

Orijinalden alıntı: eren35fb

harita paketi resmi bir agızdan duyruldu mu?

3 yeni 2 de cod 4 haritası 30 mart da xbox a 1 ay sonra ps3 ve pc ye.buda videosu.

http://www.youtube.com/watch?v=i7vYmq6XMlc

Harita paketi paralı mı olacak ?

• Evet.
  • ya şimdi oyunun bölge sorunu falan çıkacak.Hep merak etmişimdir elimizdeki oyunun kaçıncı bölge olduğunu anlama şansımız varmı acaba beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: roland3tr

Benim anlamadığım 50 puanı nasıl aldı :D

Bu da nasıl denk gelmiş :)

Millet iyi kopmuş amma gülmüşler ama gülünmeyecek gibide değil :D:D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir-tr

ya şimdi oyunun bölge sorunu falan çıkacak.Hep merak etmişimdir elimizdeki oyunun kaçıncı bölge olduğunu anlama şansımız varmı acaba beyler?

oyunun kutusunun arkasında yazar kaçıncı bölge olduğu .... 1-2-3. bölge diye
  • Blu-raye bak,BLES yazarsa PAL(2.bolge),BLUS yazarsa NTSC-U(1.bolge),BLAS yazarsa Asya(3.Bolge).
  • Arkadaşlar , benim fat ps3 üm var . 1 martta fat ps ler gitmişti , benimkisine birşey olmadı . Sanıyorum ondan dolayı oyun modunu seçtiğim saniyede oyuna bağlanıyordu , ışık hızı resmen . MW2 serverları aşırı dolu sanıyorum . O nedenle lag olabilir .
  • Arkadaşlar, benim oynadığım oyun 2.bölge yanlız ben oyunu USA PSN oynuyorum. 1 ay sonra DLC çıktığı zaman ben bunu indirip aynı şekilde oynamaya devam edebilir miyim. Bu arada PS3 slim Pal modeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toruk Macto

Blu-raye bak,BLES yazarsa PAL(2.bolge),BLUS yazarsa NTSC-U(1.bolge),BLAS yazarsa Asya(3.Bolge).

cevap için çok teşekkürler kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre00

Arkadaşlar, benim oynadığım oyun 2.bölge yanlız ben oyunu USA PSN oynuyorum. 1 ay sonra DLC çıktığı zaman ben bunu indirip aynı şekilde oynamaya devam edebilir miyim. Bu arada PS3 slim Pal modeli.

2. bölge için DLC yi alıp kurarsın sonrasında USA psn hesabından dan oynamaya devam edebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: airTTies

Valla ben scar ile bayağa bi iş yapıyorum bir de susturucu takıtım oh

Dün ilk defa doğru düzgün nuke denemesine girdim.Chopperi çağırdım elim heyecandan bir tirteri en fazla 2 adam vurdum 18 adam vurdum sonra sağolsun arkadan bıçak yedik

aynen ya bekliyorum chopper yada AC 130 gelsin diye geliyor elim ayağım birbirine dolanıyor max. kullanamıyorum birde ac 130 da sürekli silah değiştirerek daha çok kills yapma şansımız var chopperda böyle yüzdemizi arttırabilecek olaylar varmı acaba beyler?

• Beyler biraz önce karaçi bölümünde bir kişi çıkılmicak bir binanın üstündeydi acaba nasıl çıkılıyor oraya bilen varmı ? Tam olarak nere derseniz şöyle anlatim C bayrağının ordaki bakondan karşıya baktığımızdaki yüksek binaların üstü
  • Valla Hata Yaptığımı Geçte Olsa Anladım ve BC 2 ile FF 13 Takasladım aslında amacım MW2 di ama kalmamış Nese İyiki Kalmamış .. FF 13 ten Memnunum :d
    Arkadaştan Aldım Bu aralar Oynayamıcakmış unutmuşum oynamayı bc 2 den sonra ters geldi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucuk -- 29 Mart 2010; 21:34:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Beyler biraz önce karaçi bölümünde bir kişi çıkılmicak bir binanın üstündeydi acaba nasıl çıkılıyor oraya bilen varmı ? Tam olarak nere derseniz şöyle anlatim C bayrağının ordaki bakondan karşıya baktığımızdaki yüksek binaların üstü

oha diyorum başka birşey demiyorum

http://www.youtube.com/watch?v=Ori2BvVZUUE&feature=related
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Beyler biraz önce karaçi bölümünde bir kişi çıkılmicak bir binanın üstündeydi acaba nasıl çıkılıyor oraya bilen varmı ? Tam olarak nere derseniz şöyle anlatim C bayrağının ordaki bakondan karşıya baktığımızdaki yüksek binaların üstü

dostum ben biliyorum oraya nasıl çıkıldığını ama henüz çıkmayı denemedim Onun dışında derail haritasındada aynı şekilde havaya uçabiliyosun bu oyundan kaynaklanan bir bug inşallah en kısa sürede bi patch çıkarırlar yoksa oyunun iyice suyu çıkar
  • ya o zıplamaları yapamıyorum ben...hem L3 e basıp hem x e basıp ardından R3 ile nasıl yön vereceğim ya....yani 1-2 kez yapıyorum ama, 3. de elbet olmayınca, ordan yere düşmek can sıkıyor
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.