Şimdi Ara

Call of Duty Mobile [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
12
Favori
30.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mobile oyunu pc den oynayınca zevk mi alıyosunuz gerçekten. Ya da kendinizi mi tatmin ediyosunuz eheheh çok iyi oynuyorum diye merak ediyorum ?

• Oyunda max 60 FPS kilidini nasıl kaldırabiliriz? +60 FPS'de çalışmasını istiyorum PC.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 6 Ekim 2019; 22:18:38 >
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Ne demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sert.

Mobile oyunu pc den oynayınca zevk mi alıyosunuz gerçekten. Ya da kendinizi mi tatmin ediyosunuz eheheh çok iyi oynuyorum diye merak ediyorum ?
    Mobile olabilir. Pc den oynayınca MW4 te bir farkı yok benim için. Candy crush oynamıyoruz sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sert.

Yok mu Klan kuran toplaşalım ?
    Nick; Fenavururum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 23 Ekim 2019; 16:34:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Türkiye de biraz geç yayılacak gibi duruyor ama oyun ilk hafta indirme rekorunu 100 milyon ile kırmış (pubg 28 milyondu ) .. bence pubg den filan çok daha güzel ayrıca 35 lvl e kadar sadece 5vs5 kısa oyun attım ama aynı pubgdeki gibi uçaktan atlama silah kapma modları da varmış.. yine de 5vs5 rastgele harita daha fazla zevk veriyor.

• Ctrlye basmışsın bnde pcden oynuyorum çok keyifli özlemişim

• Oyunu pcden oynuyorum X-Mysterious adım eklerseniz oynayabiliriz eski cod mw haritalarında oynamak çok keyifli özlemişim valla😁😁

• https://chat.whatsapp.com/invite/EzwxMF6xCrT1QwLSUonD4h

Grubumuz acildi

• BR modunu oynadım. Pubg den sonra yoğun bir arazi var. Grafikler çok iyi ama sanki biraz göz yoruyor.

Alışmışız pubg sadeliğine. Fakat araçlarda helikopter inanılmaz müthiş hoşuma gidiyor. Efsane olmuş.

Daha silahlara filan alışamadım. Dün adamı öldürdükten sonra 3 tane zombi geldi ne alakaysa onu anlayamadım. Etkinlik olabilir.

Silahlarda sağ klik yada dürbün açıldığı zaman daha etkili oluyor. Dürbünsüz yakın mesafe olsa bile vurmuyor gibi. Ama dürbün açınca çok bariz fark var atışlarda.

Roket atarlar da güzel olmuş bence. Ama 2 yada 3 kere isabet ettirmek lazım tek seferde patlamıyor sanırım.

Alanın kısa sürede kapanması da iyi bence uzun uzun bekleme süreleri olmuyor. Alan hemen gelip kapanıyor.

Alışılırsa cod her türlü akar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne_demek -- 15 Ekim 2019; 9:27:1 >
  • Karşılaştırma videosu yapılmış.

• Ben de başladım.
    Nick: muhB1Rsupra

• ne_demek kullanıcısına yanıt
    BR'deki klasları incelemenizde fayda var - zombi çağıran klas var orda. Ama pratikte gördüğüm kadarıyla bunların çoğu bot oluyor genelde. Gerçek oyuncular kalkan kuran sınıfı seçiyor daha çok.
  • BR modunun biraz daha zamani var bot sayisi fazla. death match suan icin en ideal olani

• CSHBILAL kullanıcısına yanıt
    Hızlı ve kolay (bir nevi) lvl. kasmak için BR gibisi yoktur. Üst sıralarda bitirdiğinizde normal maçta kazandığınız puanın 2-3 katını alıyorsunuz. Geçen haftasonu olduğu gibi x2 bonus da varsa tavşan gibi zırplarsınız lvl'lerin arasında.
  • Pc den nasıl oynanıyor.

• phantom_coal kullanıcısına yanıt
    google amcaya gameloop yaz tamamdır
  • Bazıları Facebook profil fotoğrafı olduğunu tahmin ettiğim fotoğraflar kullanıyor avatar olarak. Bu nasıl yapılır? Benim oyunda Facebook hesabıma bağlı ama fotoğrafı nasıl oyuna ekleyeceğimi bulamadım.

• Arkadaslar telefonu degistirdim ve oyunu tekrardan yukledim ancak tum ilerlemem kayboldu. facebook kullanmiyorum. Telefonum android, varmidir facebook harici save dosyasini aktarabilecegim bir yol

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.