Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops KillStreak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlginç şeyler var arada, SAM Turret mesela çok kullanışlı olacak gibi, ayrıca Nuke gibi bir büyük killstreak yok olmamasıda iyi bence millet takım oyununa yönelecek.
  • Predator'ın 7 ye alınması iyi olmuş diğerlerinde de çok büyük bir değişiklik yok
  • küçük arabanın 3kills olması çok iyi olmuş arkadaşlarla privateda araba yarışı yaparız
  • araba ne ya, ne saçma bi eklenti pffff
  • black ops ta killstreak konusunda en çok hoşuma giden şey nukenin olmaması her nekadar girdigim oyunların %90 da nuke secili olsade oyunu tamamen bitiren bir ks nin olmaması iyi olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyaLGuarD

black ops ta killstreak konusunda en çok hoşuma giden şey nukenin olmaması her nekadar girdigim oyunların %90 da nuke secili olsade oyunu tamamen bitiren bir ks nin olmaması iyi olmuş

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRECAN11

küçük arabanın 3kills olması çok iyi olmuş arkadaşlarla privateda araba yarışı yaparız

Hocam çok iyisin yav
  • O rolling thunder minigun demedi demeyin
  • Bir blog'da okuduğum kadarıyla bu oyunda sadece bizim yaptığımız 'frag'lar "killstreak" olarak sayılacakmış.Yani çağırdığımız bir helikopterden gelen 'frag'lar bir sonraki "killstreak" ödülünü çağırmamıza hiç bir katkıda bulunmayacak.

Bu okuduğum gerçekse oyunda "camper"lığın önüne büyük ölçüde geçilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avrim

Bir blog'da okuduğum kadarıyla bu oyunda sadece bizim yaptığımız 'frag'lar "killstreak" olarak sayılacakmış.Yani çağırdığımız bir helikopterden gelen 'frag'lar bir sonraki "killstreak" ödülünü çağırmamıza hiç bir katkıda bulunmayacak.

ne anladım ben bu sevişten

Sniper atıp hell ve page lowla nuke yapıyodum

• Evet nuke insanların oyun anlayışını değiştiriyor alıyorlar adamlar 7-11-25 7 ks yapıp pusuyorlar zevki kalmıyor oyunun nuke olmayınca millet teamplay e yönelir işte takımda uavciler olur counter uav ciler olur bir şekilde taktiksel oynanır
  • MW2 tatmin oyunudur, her türlü ramboluğu rahatça yapabilirsiniz ama Treyarch'ın tarzı bu değil. WaW gibi, bu da bir taktik oyunu olacak. KS reward'lar dengeli olursa tadından yenmez. Mesela bir KS'cimiz olur takımda, onu korur, onun çağırdığı rewardlar sayesinde maçı alırız. Gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avrim

Bir blog'da okuduğum kadarıyla bu oyunda sadece bizim yaptığımız 'frag'lar "killstreak" olarak sayılacakmış.Yani çağırdığımız bir helikopterden gelen 'frag'lar bir sonraki "killstreak" ödülünü çağırmamıza hiç bir katkıda bulunmayacak.

evetttttttttt offf killstreak odullerinin anlami kalmaz o zaman

• Dogs are back !

"Unleash the dogs!!"

Arada "Eat them !! LoLLL" yazıyorum gülüyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babblebabble -- 11 Eylül 2010; 17:24:14 >

• Cod 5 te en sinir olduğum şey

Kurtulmanın tek yolu sana koşan köpeğe doğru koşup bıçaklamak

Denenmiştir %100 işe yarıyor
  • cod5te köpekleri görmemiştim burada tecrübe ederiz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXtraVaido

Cod 5 te en sinir olduğum şey

Kurtulmanın tek yolu sana koşan köpeğe doğru koşup bıçaklamak

Denenmiştir %100 işe yarıyor

Bana gene bıçaklamak zor geliyor çoğu zaman denk getiremiyorum.

Çıkarıyorum tekliyi tek tek vuruyorum (Daha yaklaşmadan)

Edit : .357 Magnum tekte alıyor it falan dinlemiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babblebabble -- 12 Eylül 2010; 2:02:30 >

• Yine köpeklerin olması iyi olmuş:

YOUR DOG IS GONE!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.