Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shiro Battousai kullanıcısına yanıt

Ek program kurman lazim. Ben nahimic app indirmistim microsoft store dan

• battlnetten TL ile alışveriş yapabiliyor muyuz?

• No Way Out kullanıcısına yanıt

Battle netten fiyatlar EUR olarak görünüyor.

• Bu oyuna nasıl ücretsiz sahip olduğumu kısa bi hikayeyle anlatmak istiyorum  Battle.net hesabıma sadece cod mw (2019) almıştım. Baya oynuyordum akşamdan akşama keyif alarak. Sonra bir gün oyuna girmek istediğime birde ne göreyim paaat hesabım çalınmış. Mail adresimin battle.net sistemlerinden kaydı bile silinmişti. Bende saldım 5-6 ay ilgilenmedim. Sonra canım tekrardan cod mw çekti. Sinirlendim üstüne düşeyim dedim. Gittim yeni hesap açtım ticket attım battle.nete. Benden gerekli bilgileri istediler verdim. 2 gün sonra hesabımı geri almam için bir link atmışlar bi tıkladım bom hesap bende. Nasıl sevindim. Hemen açtım hesabımı asıl bomba kütüphaneye girdikten sonra oldu. Hesabımı alan andaval birde COD: Black Ops Cold War satın almış hesaba  Hesabı biraz inceleyeyim dedim. Ödeme geçmişlerine falan baktım. Bir sürü 19 euroluk CP satın almış. Oyunu indirip girdiğimde de hesapta 2000 CP vardı. Geçende skin paketi falan aldım battle pass le harcadım CP'leri. Çok ilginç oldu benim için  

• cold war'da battlepass alayım dedim ama 10 euro diyor. bunu başka türlü edinme şansı yok mu arkadaşlar 150 lira seasn pass almak istemiyorum

• Her sezon battlepassde bedava puanlar yok mu onları bırıktır.Tabi sürer biraz o da,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cold war i satan var mi
    Ilgilenenler dm atabilir

• Beyler cold war da özellikle uzak nesneler bende bulanık gözüküyor bütün ayarlar full de rtx dlss kapalı blur kapalı 1080p de render 100 de ama bildiğin bulanık oyun
    Başka hiç bir oyunda yok var mıdır çözümü...

• beyler ben campaign moduyla ilgileniyorum sadece. bu oyunun küreği çıktı mı acaba ?

• Meticulous kullanıcısına yanıt

HEsap kiralama yapıyorum ilgilenirsen bakabilirsin.

Vanguard--Codwar--Modersn Warfare 2019 bulunur.

https://forum.donanimhaber.com/call-of-duty-cold-war-2020-kiralik--148233943

• Haxhunter kullanıcısına yanıt

günlük 20 tl bana çok gelir. ben akşamları işten eve geldikten sonra yorgun olduğum için oyunu günlere yaya yaya oynuyorum. tek oturuşta bitiremem.

• Cold war i satan var mi

• Arkadaslar en son cod ww2 bitirdim,bunun ustune cikan hikaye modu olanlar hangileri?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BigMuffin kullanıcısına yanıt
    2018 bo4 (sp yok bunda) 2019da mw,2020 black ops cw,2021 vanguard(spsi var mi bilmiyorum)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • belki yeri değil ama meraklısı çok gibi geldi o yüzden yazmak istedim. uygun fiyata cod warzone + multiplayer , cod cold war oyunlarının olduğu hesabımı satmak istiyorum. nakite sıkıştım ve oynamıyorum zaten iş-güç vakit olmadığından. ilgilenen var ise özelden ulaşabilir. iyi forumlar herkese

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oyunu dün ps5de bitirdim muhtesemdi sirada modern warfare ve vanguard var :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cold War'lı hesap satıyorum. İlgilenen varsa PM 300TL. Fiyatta konuşulur.

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.