Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende de iki defa aniden hata verdi. Devam ederse silip baştan yükleyeceğim.

• StarSCL kullanıcısına yanıt
    Ben sorunu çözdüm. Format attım Win 10 1909 kurdum. Son versiyon sıkıntılı Windows’un oyun yağ gibi akıyor.
  • Oyun ortasinda alinan hatanin pek bir cozumu yok gibi malesef. Sadece cikma oranini azaltabiliyoruz.

Biliyorsunuz hikaye modunda sadece bir gorevde hep bu hatayi alip oyin kapaniyordu ve hikayeye devam edemiyordum. Hep ayni noktada ayni hatayi aliyordum. Bios update ettim, son version driver kurdum sorun cozuldu.. Sandim...

Zombi modunda da yasiyordum sikca ondada kayboldu bu hata..

Simdi sadece binde bir bu hatayi aliyorum. Genel olarak yasadigim play e tiklayinca oyun acilmadan hata almadan cokuyor bende simdi. Sonra play tusu tekrar aktif oluyor bukez de safe modda acayim mi soruyor. Ben heo hayir deyip normal aciyorum

Gecen warzone gorevi yaparken bu error u aldim. Ssbebini kucuk bor arastirmayla buldum.. Misal warzone da recon vs kontrat baslatacagim slak donuyordu oyun. Sebebi loadout umun cw loadoutu olmasi idi. Mw loadoudla kontratlar secilip devam edebildim.

Kisacasi cozdum sansanizda sacma sapan yerde karsiniza cikiyor ve oyun cokuyor. Ben cok yasamiyorum artik bu hatayi ama oyuna ilk giriste dedigim gibi acilir gibi yaparken kapaniyor sonrasinda aciyorum bazen.

Formatta atsaniz karsiniza cikacak yine ama belki cok az siklikta. Bende formatladim yine arada yasiyorum

Yabi denenebilecek herseyi denedim. Bios update, ekran karti update, windows update, yeni windows kurulumu, arka planda calisan vs programlari kapatmak afterburner gibi, dosyalafi repair etmek vs.. Ama nafile. En azindan karsima pek cikmiyor bu olasiligi azaldi. Ama kaybolmadi da anlami cikmasin bahsettigim gibi olaylar yasiyorum sadece suan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 10 Ocak 2021; 22:17:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ZOMBİ modu 14 Ocak'tan 21 Ocak'a kadar ücretsiz oynanabilecek

• Bi oyun ancak bu kadar berbat yapılabilirdi tebrik etmek lazım.

• Ps4 Pro 'yu sattığım için Ps5 alana kadar Pc' de black ops cold war oynamaya devam ediyorum. Yıllar sonra bu oyunda Pc oyunculuğuna geri döndüm. Özünde Pc den çıkmayız.

3-5 el sonra oyuna ısındım konsolda aldığım kill sayılarına ulaştım o açıdan sorun yok.

Ancak oyunun Pc versiyonu net şekilde bozuk. Çok fazla crash var. En başta battle net'in programı berbat. Kendi başına crash sebebi. Oyuna giriyorsun her seferinde shader textures tamamlanmasını bekliyorsun. Hepsi yükleniyor kapat aç oyunu bi daha yapıyor. Menüde anlık fps düşmeleri oluyor. 3-4 defa oyun içindeyken direct x hatası verdi. Uğraştım onu düzelttim şimdi yapmıyor. Vallahi iyi sabir ver pc de bu oyunu oynuyorsunuz. Daha hile mevzusuna girmedim bile. Çok olmasada 3-4 defa tüm server takım olarak oyundan çıktık. Böyle hileyle oynayan denyolarda hala yok değil.

Activision'a burdan sormak lazım. Pc üvey evlat mı? Pre order dan beri sorunsuz olarak konsolda oynadığım oyun, çok daha iyi donanımlı pclerde niye böyle çalışıyor? Donanım ırkçılığı mı yapılıyor? Konsol yoksa Cod oynamayalım mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• HaciTTOR kullanıcısına yanıt

Hocam bu sorunu ben warzone da yaşıyorum ama cold war da 2 ayda 2-3 kere yaşamışımdır.Biraz da kısmet heralde o işler. Oyun açılırken yükleme olayı cold war da olmuyor bana. Warzone da oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: HaciTTOR

Ps4 Pro 'yu sattığım için Ps5 alana kadar Pc' de black ops cold war oynamaya devam ediyorum. Yıllar sonra bu oyunda Pc oyunculuğuna geri döndüm. Özünde Pc den çıkmayız.

3-5 el sonra oyuna ısındım konsolda aldığım kill sayılarına ulaştım o açıdan sorun yok.

Ancak oyunun Pc versiyonu net şekilde bozuk. Çok fazla crash var. En başta battle net'in programı berbat. Kendi başına crash sebebi. Oyuna giriyorsun her seferinde shader textures tamamlanmasını bekliyorsun. Hepsi yükleniyor kapat aç oyunu bi daha yapıyor. Menüde anlık fps düşmeleri oluyor. 3-4 defa oyun içindeyken direct x hatası verdi. Uğraştım onu düzelttim şimdi yapmıyor. Vallahi iyi sabir ver pc de bu oyunu oynuyorsunuz. Daha hile mevzusuna girmedim bile. Çok olmasada 3-4 defa tüm server takım olarak oyundan çıktık. Böyle hileyle oynayan denyolarda hala yok değil.

Activision'a burdan sormak lazım. Pc üvey evlat mı? Pre order dan beri sorunsuz olarak konsolda oynadığım oyun, çok daha iyi donanımlı pclerde niye böyle çalışıyor? Donanım ırkçılığı mı yapılıyor? Konsol yoksa Cod oynamayalım mı?

Sizle alakalı bir sorun bu bizde hiç sorun yok. Proda da Warzone çok oynadım, PC'ye geçince bambaşka bir akıcılık 120 FPS'de ve Atmos desteği de var PC'de. Üvey evlatlığı Sony kendi kullanıcılarına yapıyor Activision değil.

• Dante kullanıcısına yanıt
    bana mı yapıyor? redditten bakıp yaptım kaç kişi yaşamış. Hemen hazırsınız bişeyleri körü körüne savunmayı. Ps5'de de 120fps çalışıyor ne yani olayı şimdi bu mu oldu?

Activision Pc'de daha iyi işler çıkarmalı sana özet geçeyim fanboyluğundan okuyamamışsın yukarıdaki yazdığım konunun özeti o. Herhalde Pc'de oynamayı önemsemesem gidip 15-20 bin liralar bayılıp Pc toplamam değil mi? Bir sıkıntı yaşadım ki düzeltmeliler diyip dile getiriyorum.

• gio88 kullanıcısına yanıt
    Modern warfare ile Black ops oyunları kadar içe içe girdi ki, sorunun kaynağını bulmakta belki de onlar şaşırıyor. Modern Warfare daha sorunluydu doğrudur. Hatta menüde iken konsolda fan full çalışıyodu. Orda da çok sorun yaşadık. Black ops da sorunlar az olsa da maalesef battle.net denen ucube program bezdirdi. Warzone'dan Black ops'a geçiyorsun masaüstüne gidiyor crash verip kalıyor gibi Umarım hepsi düzelir. Pc kuruyoruz tomarla para verip, oyun parası malum çok basit şeylerle mide bulandırıp soğutuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: HaciTTOR

bana mı yapıyor? redditten bakıp yaptım kaç kişi yaşamış. Hemen hazırsınız bişeyleri körü körüne savunmayı. Ps5'de de 120fps çalışıyor ne yani olayı şimdi bu mu oldu?

Activision Pc'de daha iyi işler çıkarmalı sana özet geçeyim fanboyluğundan okuyamamışsın yukarıdaki yazdığım konunun özeti o. Herhalde Pc'de oynamayı önemsemesem gidip 15-20 bin liralar bayılıp Pc toplamam değil mi? Bir sıkıntı yaşadım ki düzeltmeliler diyip dile getiriyorum.

Neyini savunacağım yahu babamın oğlu mu PC? Activision? 6 sene PS4 ve Pro kullandım PC kullanmadım oyunlarda. Aman bir şeye karşı çıkmayalım doğrusunu söylemeyelim. Kendi sisteminize bakın eksiğinizi gediğinizi kapatın demek ki biz sorun yaşamıyoruz ki oyundan kaynaklı değil bu, çok mu zor anlaması?

PS5'te 120 FPS'i görmen için çözünürlük çamura dönüşüyor. İki adım ötendeki adamın adam mı ağaç mı eşşek mi olduğunu göremezsin çamurluktan. PC'de 4k 120 FPS oynuyorsun. Kıyaslamaya hiç girme yani. Sen PS5'te üstünden gelen düşmanın sesi ne taraftan geldiğin bilemiyorken PC'de Atmos sayesinde üstten gelen sesler en ufak açıya kadar object based destek veriyor.

Kıyaslamaya kendin giriyorsun. Oyunda sorun yok diyoruz demek ki sisteminde bir şeyler yapacaksın bunu anlamak zor değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 14 Ocak 2021; 17:28:40 >

• arkadaşlar zombi moduna giremiyorum ben pc de

• Yeni haritalar gelmis bi iki gundur girmiyordum

• Battle.net'e belli konularda düzenlemeler gelecekmiş bakalım. İnşallah çağın gerisinde olan şu programı düzeltirler. Anti-Hile için de yeni bir sistem beta aşamasındaymış. O da gelirse oyun keyfi iyiden iyiye artacaktır.

@Dante sen hala yazıyor musun ya? 4k 120fps de konsola görüntü çamur muymuş? hee ok. Hadi kardeşim hadi

"biz" derken? bende ve bir arkadaşımda da var o sorunların çoğu. "ben" deseydiniz bari.

• HaciTTOR kullanıcısına yanıt

Hocam anlıyorum umarım çözersin sıkıntılarını.Biz 4 kişi oynuyoruz çıktıgından beri cold war. Hiç sıkıntı yaşamadık bu tarz.

• quote:

Orijinalden alıntı: shad0w

"biz" derken? bende ve bir arkadaşımda da var o sorunların çoğu. "ben" deseydiniz bari.

Dunyada bir ben mi sorunsuz oynuyorum bu mereti? Senin arkadasin var ben tek mi oynuyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 15 Ocak 2021; 16:20:45 >
  • 34 gün ceza almış yukardaki. şimdi bol bol sorunsuz Cod oynamaya vakti olur.

İnsan kimseyi bu duruma düşürmesin. Bozuk oyuna sağlam dedirtmesin. Bir sen mi doğrusun birader!

Yerli-yabancı forumlarda ve youtube’da binlerce sorun yasayan adam var!

Kimse adına konuşma bundan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkishairboy -- 15 Ocak 2021; 18:19:48 >
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.