Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İyice prof’u olur belki de  cod’a yakın foruma uzak olsun 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkishairboy -- 15 Ocak 2021; 18:18:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rusyadan aldım warzone için onay yapamadım. mobilonay.net sitesinden denedim ancak kodun belli kısmı çıktı. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. İyi forumlar...

• bu zombi modunda bir optimizasyon problemi mi var acaba? daha önceki denemede multiplayer'da 90-100 fps alıyordum. mw ise 100-110 fps civarı. sistem ryzen 5 2600-rtx 2060. neyse işte zombi modunda 30-60 arası feci bir dalgalanma var ve oynanmıyor neredeyse. 1-2 defa oyunun başlangıcında iyidi ama sonradan yine bu dalgalanma oluyor. yapabileceğim birşey var mı acaba?

• ataatak A kullanıcısına yanıt

Ticket acip hesabi tr ye cevirt. Bir mesaja bakar. Bedava

• rockerroll kullanıcısına yanıt

Hocam onu düşündüm ama seneyede çıkınca gene rusyadan alırım diye trye çevirmeyi düşünmüyorum.

Kodun eksik görünmesi çok saçma. Destek kısmına belirttiniz mi? Ayrıca numara geçici olarak kullanıldığı için blizzard authenticator kullanamazsınız. Telefon numarası girmek şart değil, Warzone içinse gerekli.

• StarSCL kullanıcısına yanıt

Aynen hocam ben de bu konuda gördüm o siteyi ancak kodun eksik gelmesi garip geldi bana da. Desteğe yazmamıştım bir kez daha deneyeceğim gene olmazsa yazarım.

Sorun çözülmezse senin adına ben yapmaya çalışırım. Numarayı "Diğer" kısmından Rusya seçili olarak mı almıştın?

• takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o siteden hesap onaylatmak ne kadar güvenli olabilir ki? isteyen anında oradan sizin hesabınızı üstüne alabilir. Daha önce adamın biri bu tarz sitelerden milletin steam hesabını patlatıyordu vac ban yedirtip eğleniyordu. Benzeri başınıza gelmesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: StarSCL

Sorun çözülmezse senin adına ben yapmaya çalışırım. Numarayı "Diğer" kısmından Rusya seçili olarak mı almıştın?

Evet öyle yapmıştım

• [__Zahid__] kullanıcısına yanıt

Dediğim gibi bu konuda tavsiye üzerine gördüm siteyi. Ama hesap çalınabilecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. Bu tarz bir şikayete rastlamadım site ile ilgili.

• turkishairboy T kullanıcısına yanıt
    Banlanmasına şaşırmamak gerekir. Başlığa girip Sorun yaşadığımı belirtiyorum. Hayır oyun sorunsuz yalan söylüyorsun moduna sokuyolar adamı. 23 bin TL'ye Pc topladım o da çoğu yurt dışı parçalar burda toplasam daha fazla tutar. İnsan ister istemez sorunsuz oynamak istiyor. Oyuna giriyorsun oyunun ortasında pat diye battle masaüstüne atıp battle.net kapanıyor (artık yapmıyor) bunları yaşadık.

1 kişi çıkıp tüm başlığın huzurunu bozabiliyor. Blocklamak en iyisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataatak

Dediğim gibi bu konuda tavsiye üzerine gördüm siteyi. Ama hesap çalınabilecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. Bu tarz bir şikayete rastlamadım site ile ilgili.

Bence cok guvenmeyin o tarz sitelere

Ben gecen gun yeni hesabimi rusyadan aldim

Telefona authenticator kurdum. Ordan setup yaparken bolge kodu ve tel ile tr numarami girdim

Hesabim suan tel onayli gözüküyor ayni zamanda. Ama warzone a denemedim henuz. Eger giris yaparsa bu yontemle devam edebiliriz. Hesabi tr ye cevirmeye gerek kalmaz. Ama olacagini sanmiyorum pek

• rockerroll kullanıcısına yanıt

warzone u 120tl ye almıştık oyun çıktıktan kısa bi süre sonra hemde rus hesabından, cold war ne kadara geliyor şuan rubble ile? indirim falan varmı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Mânâlùx Râpérâ

warzone u 120tl ye almıştık oyun çıktıktan kısa bi süre sonra hemde rus hesabından, cold war ne kadara geliyor şuan rubble ile? indirim falan varmı acaba

6 gün önce vardı indirim bitti şimdi galiba.190 tlye geliyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: Mânâlùx Râpérâ

10 unda aldim 194 lira kesildi

• arkadaşlar birkaç gündür oyunla ilgili bir problemim var çözemedim , çıldırmak üzereyim. oyunda cold warı açıp her zamanki gibi oynuyorum , pc yi yeni topladım zaten ultrada 180+ fps ile hiç sıkıntı yaşamadan oynatıyor. lakin son 3-4 gündür ne olduysa oyunu kapatmak için quit tuşuna bastığım anda bilgisayar kasmaya başlıyor. 10-15 sn bilgisayar donuyor , ondan sonrada 5-10 dk kadar bilgiğin her türlü işlemde kasar hale geliyor.

windows , sürücüler vs hepsi en güncel halde. donanım sıcaklıkları her zamanki seviyede herhangi bir sıkıntılı artış durumu yok. ssd hız testi yaptım o da normal. başka benzer AAA büyük çaplı oyunlarda deniyorum ne açarken ne kaparken hiç bir sorun yok saniyede kapanıyorlar.

günlerdir yabancı forumları geziyorum , ne benzer bir sıkıntısı olanı gördüm , ne bir çözüm yolu . yardımcı olursanız çok sevinirim. tekrardan söyleyim cold war açarken oynarken hiç bir sıkıntı yok. ne zaman kapatırsam bilgisyar inanılmaz kasıyor.

• Ya doğru düzgün bir bilgiye ulaşamadım buraya yazmak istedim. Bu oyunu pc de Pro Controller bağlayıp oynama şansım yok mu? Çözemedim bir türlü. Bilen yardımcı olursa sevinirim.

• T.Kensei kullanıcısına yanıt

İşe yarar mı bilmiyorum ama ayarlarda Menu V-SYNC var. Onu açıp bir deneyin bakalım. Menüde kasma, takılma sorunu yaşayanları duymuştum. Geçmiş sayfalarda da bazı problemler için çözüm önerileri var, karıştırmanı tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.